Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Forumowe "ciężarówki" II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 539, 540, 541 ... 778, 779, 780  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Wto 3 Lut 2015, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Dziewczyny, dawno mnie nie było, ale musiałam się trochę ogarnąć psychicznie i odpocząć od tematów ciążowych, bo kiepsko było.
Dwa tygodnie temu na wizycie lekarzowi się moja szyjka bardzo nie podobała (nic nowego), bo nie dość, że jest krótka, to jeszcze kształt nie taki, było duże niebezpieczeństwo, że się wszystko sypnie. Powiedział, że Pessar będzie konieczny, jak skróci się jeszcze o kilka mm, kazał leżeć i przy czynności skurczowej migiem do szpitala jechać, gdzie miałabym już dostać sterydy i modlić się o jak najdłuższy pobyt na patologii.
Przez te dwa tygodnie jednak walczyłyśmy z Kingą dzielnie, odpoczywałam w zasadzie bez przerwy, przeczytałam sześć książek, medytowałam, wizualizowałam i... szyjka się wydłużyła o milimetr, Pessar i sterydy odwołane uśmiech. Teraz też ciągle leżę lub siedzę, bo następne dwa tygodnie będą krytyczne - w tym mniej więcej terminie urodził się synek, przy niewydolności to typowy czas (między drugim a trzecim trymestrem), kiedy szyjka się skraca i doprowadza do przedwczesnego porodu. Ale ja się nie dam, 10 tygodni z Maleńką będę jeszcze w symbiozie, ani dnia krócej uśmiech.
Gosiula, trzymam za Was nieustannie kciuki.
Pearl, ja miałam echo serduszka, w 25. tygodniu. Wyszło zdrowiutkie uśmiech. Badanie wygląda jak zwykłe usg.
Rosnę z tygodnia na tydzień, zaczynam wreszcie przypominać wielorybka uśmiech. Ale generalnie oprócz wiadomych spraw ciąża mi bardzo służy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Wto 3 Lut 2015, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga,czyli jest nawet poprawa w stosunku do stanu ,który zmartwił lekarza i Ciebie uśmiech ?
Tak trzymać ,dacie dziewczyny oczko radę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Wto 3 Lut 2015, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, jeśli milimetr można nazwać poprawą, to jest uśmiech. Ja jeszcze temu lekarzowi pokażę, jeszcze się zdziwi, gdy do maja wytrwam uśmiech.
Ale o co chodzi z tymi napinaniami, skurczami, szyjkami? Czernobyl się nam kłania czy ki czort uśmiech? Nie dajmy się w każdym razie niczym nasze poprzedniczki szanowne z końcówki zeszłego roku uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Wto 3 Lut 2015, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga bardzo dobrze, że u Was wszystko na swoim miejscu.

Wracając do orgazmu przy porodzie...ja za trzeci poród dziękuję, takie to było przyjemne. Po pierwszym to jeszcze czułam tę magię, po drugim już nie...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 3 Lut 2015, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skurcze parte w porównaniu do tych rozszerzających szyjkę (moje były z krzyża) to rzeczywiście pestka.
Ale to jak porównać siódmy krąg piekieł do garnca z gorącą smołą, niby lepiej, ale co z tego Very Happy uśmiech

Orgazm to to nie był na bank język uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Wto 3 Lut 2015, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga, nie wiedzialam, ze sila woli wydluza szyjke, ale jesli tak to super sprawa ;D Nie ma wypakowywania sie poza kolejka takze zaciskaj nogi i bedzie ok uśmiech

Pearl, no wmuszam w siebie ile moge, czasem jem i placze, powaznie, ale jak mus to mus. Po ciazy i ewentualnym karmieniu bede przez 3 miesiace szamac tylko chleb z dzemem, nie tkne miesa i zadnego warzywa, tak sobie odbije,o! język z oczkiem

No to my po 3 prenatalnym.. Wszystko PRAWIE idealnie, bo przeciez u mnie nie moze byc tak po prostu idealnie. Wszystkie przeplywy, serduszko, nerki, obwody super tylko tym razem nagle kosc udowa za krotka.. A ze jest to jeden z markerow zespolu Downa a u nas jak wiadomo ryzyko wieksze, no to znowu stres. Co prawda pani dr powiedziala, ze tylko raz w swojej karierze miala przypadek zeby to bylo jedyne odchylenie a dziecko chore, no ale zdarzylo sie. Generalnie kazala sie nie stresowac, moze taka jej uroda, szczegolnie, ze maz ma dosc krotkie nogi no ALE.. I zeby tego bylo malo, buzke w 3d udalo sie zlapac czesciowo bo Lila sie 'przytula' do lozyska a ii tak nam tego nie wydrukowali, a na plyte...nic sie nie nagralo. No zlosliwosc losu. Ale wiadomo, to drobiazg.
A, Lila wazy 1400 wiec jak na ten tydzien zupelnie przecietnie, ani malo ani duzo.

A mi odbilo, po wizycie jeszcze weszlismy na szybkie zakupy i mam efekt, brzuch sie napina co 10 minut takze jednak chodzenie to nie dla mnie -_- Jeszcze 6 tygodni i chyba nawet spac bede na stojaco- tak mam dosc lezenia język z oczkiem
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaarotkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 833
Skąd: Tomaszów Mazowiecki

PostWysłany: Wto 3 Lut 2015, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My po badaniu ... Dzidziuś zdrowy, rośnie uśmiech Waży koło 424 g uśmiech Widzieliśmy maleństwo i jesteśmy prze szczęśliwi uśmiech
_________________
Bo to On odkrył we mnie to co najlepsze :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Wto 3 Lut 2015, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemampomyslu to juz tylko 6 tygodni :)uwierz mi niedługo zatęsknisz za tym leżeniem uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 3 Lut 2015, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemampomyslu - po porodzie masz ode mnie błogosławieństwo na 3 dni żywienia się tylko energią ze słońca język kością się nie martw, z pewnością taka jej uroda.

Marga - krzyżuj nogi i leż grzecznie uśmiech będzie dobrze uśmiech

Karotka - super!! uśmiech

Ja w poniedziałek idę na comiesięczną wizyte. Ale Łukasz daje znaki (nie takie tajne nawet) więc jest ok mam nadzieję. Na połówkowe 5 marca a potem jeszcze echokardiografia.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaarotkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 833
Skąd: Tomaszów Mazowiecki

PostWysłany: Wto 3 Lut 2015, 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny dobrze rozumuje że przez łożysko na przedniej ścianie mniej czuje Bąbla??
_________________
Bo to On odkrył we mnie to co najlepsze :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 539, 540, 541 ... 778, 779, 780  Następny
Strona 540 z 780

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group