Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Forumowe "ciężarówki" II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 535, 536, 537 ... 778, 779, 780  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sob 31 Sty 2015, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madziab9 - no dlatego jak słysze tylko słowo "Polna" to mnie nosi... jak robiłam NIFTY to w przychodni którą prowadzi ordynator położniczego i jego syn i mooocno mi dawali do zrozumienia, że powinnam zmienić lekarza prowadzącego na pana profesora, bo to taki super lekarz. Jak powiedziałam, że jeśli wszystko będzie z dzieckiem ok to nie zamierzam w ogóle w tym mieście rodzić to jakąś dziwną minę zrobili.
Ja wiem, że dla maluszka warto znieść wszystko i jeśli trzeba to trzeba -tam jednak mają najlepszy sprzęt i lekarzy dla noworodków i mogą naprawdę szybko działać, ale stosunek do kobiet jest poniżej wszelkiej krytyki.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia86
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 433
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie 1 Lut 2015, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy takie bóle krzyżowe i jakby miesiączkowe mogą coś już przepowiadać? Od wczoraj mnie dopadają. A już zapomniałam jak to jest oczko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Nie 1 Lut 2015, 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl.jamka napisał:
madziab9 - no dlatego jak słysze tylko słowo "Polna" to mnie nosi... jak robiłam NIFTY to w przychodni którą prowadzi ordynator położniczego i jego syn i mooocno mi dawali do zrozumienia, że powinnam zmienić lekarza prowadzącego na pana profesora, bo to taki super lekarz. Jak powiedziałam, że jeśli wszystko będzie z dzieckiem ok to nie zamierzam w ogóle w tym mieście rodzić to jakąś dziwną minę zrobili.
Ja wiem, że dla maluszka warto znieść wszystko i jeśli trzeba to trzeba -tam jednak mają najlepszy sprzęt i lekarzy dla noworodków i mogą naprawdę szybko działać, ale stosunek do kobiet jest poniżej wszelkiej krytyki.


Tia... Mojej kuzynce rzucano się na brzuch, wypychano dziecko siłą, póżniej kleszcze i wacum, ostatecznie cesarka na cito, więc ma piękną, pionową blizne...
Póxniej 3 dni na OIOMie nie przytomna, bo dostała takie końskie dawki leków ;/ , a dziecko w dyżurce pielęgniarek, bo miejsca dla niego na oddziałach nie było ;]
Kazali jej rodzić naturalnie z zatruciem ciążowym, problemami z nerkami, gdzie miała zalecenia do CC.

Rodziła 7 lat temu, do dzisiaj w ciążę zajść nie może. Lekarz, u ktorego była po porodzie, pytał co za rzeżnik ją ciął i szył, bo macice ma pocharataną :/
Ale cokolwiek udowodnić było ciężko, więc odpuściła, szcześliwa że z dzieckiem żyją...

Ale, mój syn po porodzie był wieziony tam na oddział neonatologii. I gdyby nie oni, to by nie żył...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Nie 1 Lut 2015, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rashel napisał:
Oj może nie poruszajcie takich tematów tutaj. Heh nie jedna się za bardzo zdenerwuje...


Popieram. Dziewczyny, o tragicznych historiach to piszcie gdzie indziej. Po co mamy się stresować wszystkimi tragediami tego świata. Niektóre mają znacznie bliżej do porodu niż Wy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Nie 1 Lut 2015, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja donoszę, że Antek ma się lepiej. Co prawda nieprędko będzie można oszacować zmiany w mózgu ale rokowania są lepsze niż zaraz po urodzeniu.

Rashel - no właśnie, to jest tak, że nic nie jest czarno-białe. W tym samym szpitalu jak rodziła laska, którą kiedyś w pracy zastępowałam to piękną akcję miała - szybkie cc i 10min po porodzie jej syn już był na stole operacyjnym i naprawiali mu serduszko (wrodzona wada serca zdiagnoznowana w ciąży).
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Nie 1 Lut 2015, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl.jamka napisał:
A ja donoszę, że Antek ma się lepiej. Co prawda nieprędko będzie można oszacować zmiany w mózgu ale rokowania są lepsze niż zaraz po urodzeniu.

Rashel - no właśnie, to jest tak, że nic nie jest czarno-białe. W tym samym szpitalu jak rodziła laska, którą kiedyś w pracy zastępowałam to piękną akcję miała - szybkie cc i 10min po porodzie jej syn już był na stole operacyjnym i naprawiali mu serduszko (wrodzona wada serca zdiagnoznowana w ciąży).


Dlatego "Polna" dzieli się na dwa obozy - tych, których dzieci żyją dzięki personelowi i lekarzom i tych, którzy to miejsce uważają za rzeźnie...

ALE - chyba większość szpitali ma jakieś mniejsze czy wieksze rysy na "honorze"...


I zmieńcie/my temat, bo wystarczy takich w tv, prasie i necie. Dziewczyny niech się ciesza z ciąż i będą spokojne do samego końca
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martens
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 748
Skąd: śląsk

PostWysłany: Nie 1 Lut 2015, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja od piątku w szpitalu smutny twardnień, napinań było coraz więcej leki nie pomagały więc niestety musiałam zostać na oddziale. Całe szczęście nie ma widocznych skurczy na ktg, szyjka idealna uśmiech. Dostaje sterydy i kupę leków po których czuję się lepiej uśmiech U Małej wszystko dobrze waży 1369, przepływy ok, wymiary idealne jak na swój tydzień uśmiech Mam nadzieję, że wytrzymamy jeszcze trochę w dwupaku.
_________________
7.06.2014 ♥

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Nie 1 Lut 2015, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martens - trzymam kciuki!wykrzyknik Będzie dobrze.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Nie 1 Lut 2015, 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko co napisałyście jest idealnym podsumowaniem moich dwóch poglądów
1. Trzęsę tyłkiem przed porodem po terminie (całe szczęście mnie to nie spotkało - najprawdopodobniej tylko dzięki mojemu lekarzowi)
2. Nie uważam podziałów na szpitale lepsze i gorsze - ja rodziłam w największej rzeźni w moim mieście i miałam poród idealny i opiekę idealną
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 2 Lut 2015, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanko mam.

Czy miała któraś z Was echokardiografię płodu? Jeśli tak, to w którym tygodniu?
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 535, 536, 537 ... 778, 779, 780  Następny
Strona 536 z 780

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group