Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie biuro podróży i gdzie ...?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Pon 3 Mar 2014, 9:59    Temat postu: Re: buuuuuu Odpowiedz z cytatem

polka napisał:
Kithy napisał:
My lecieliśmy z TUI uśmiech na wyspy kanaryjskie



Jesteście zadowoleni z tego biura podróży? My także myślimy nad skorzystaniem z tego biura, ale teraz tak straszą, że sami nie wiemy...
W jakim czasie lecieliście i czy dużo płaciliście?


akurat ja nie narzekam, moi rodzice do Egiptu już chyba z 6 razy lecieli i ja na te wyspy też i nie było problemu. Ale co człowiek to opinia inna.
Lecieliśmy koniec sierpnia początek września
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ladybird15
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 39

PostWysłany: Nie 18 Maj 2014, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na normalne wakacje, to kilka razy korzystałam z Itaki i mogę gorąco polecić. Rodzice byli na Sri Lance i nie mieli najmniejszych problemów z pobytem, hotelem, rezydentką - wszystko na super poziomie. Ja osobiście byłam w Egipcie i też jestem zadowolona uśmiech

Mnie na podróż marzą się Malediwy i Seszele, ale na to nas raczej nie będzie stać...
_________________
Miłość jest najważniejszą wartością w życiu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Nie 18 Maj 2014, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my na wakacjach byliśmy z Neckermanna i wszystko było świetnie zorganizowane przez biuro.
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magdusia1988
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 65

PostWysłany: Sro 28 Sty 2015, 11:48    Temat postu: Romantic Travels Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny natrafiłam na biuro podróży Romantic Travels (http://www.planowaniewesela.pl/podroz-poslubna.html). Zajmują się głównie podróżami poślubnymi. Czy ktoś z Was korzystał z ich usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Chocolatte
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro 25 Lut 2015, 10:18    Temat postu: A może Turcja? Odpowiedz z cytatem

Co o tym myślicie, żeby podróż poślubną spędzić w Turcji? Miała któraś z Was taki pomysł, a co najważniejsze zrealizowaliście go? uśmiech
Ja z moim narzeczonym właśnie tak myślimy o tym gdzie pojechać, a Turcja jest dla nas zupełnie nieodgadniona że tak powiem. Czytałam, że znajduje się niejedno polskie biuro podróży w Turcji więc sprawa jakby była ułatwiona, bo pewnie mają też wycieczki z polskim przewodnikiem uśmiech
Jeśli ktoś z Was był w Turcji i korzystał z takich biur, to może napisze jakie biuro lokalne w Turcji polecacie? Dokładniej interesuje nas Riwiera Turecka.
Dzięki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wrzesinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 25

PostWysłany: Nie 29 Mar 2015, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turcja jest piękna, ale teraz to chyba lepiej latać w innym kierunku.Tam co chwilę coś się dzieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinklady
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Maj 2015
Posty: 1

PostWysłany: Nie 3 Maj 2015, 18:42    Temat postu: Turcja - podróż poślubna Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem Turcja jest bardzo dobrym miejscem na podróż poślubną. Oczywiście zależy co kto lubi, ale nie możemy patrzeć przez pryzmat tego że tam się coś dzieje, bo wszędzie się może coś dziać uśmiech Turcja to przede wszystkim wycieczka do Kapadocji i wycieczka do Pamukkale, więc niekoniecznie romantyczne miejsca, ale co powiecie na lot balonem? albo łaźnia turecka hamam? Mnie się to podoba Very Happy Może ktoś z Was korzystał z takich dobrodziejstw? Jaki hamam (łaźnie turecką) polecacie w Turcji? A jeśli nie łaźnię to jakie wycieczki fakultatywne polecacie w Turcji? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Czw 7 Maj 2015, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do biura nigdy nie posiada się 100% pewności czy przypadkiem ni upadnie. Życie już nas powinno czegoś nauczyć!
Ale na dalekie kierunki ciężko wybrać się samemu!
Zresztą posiadając małe dzieci i tak warto postawić na polskie morze i ofertę dla dzieci jak ta: http://www.primaveraspa.pl/dzieci/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda12
Gość





PostWysłany: Pon 25 Maj 2015, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież wszystkie oferty dostępne w biurach są na necie!
Tak samo można je tam zamówić bez wychodzenia z domu!
Nie wiem może wam się marzy wizyta w biurze gdzie częstują was kawą i posiadają zamówioną ofertę: soki do firmy Warszawa, bo nie rozumiem Was.
Powrót do góry
hitynia
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Gru 2013
Posty: 11

PostWysłany: Wto 30 Cze 2015, 9:09    Temat postu: Podróż poślubna Odpowiedz z cytatem

My byliśmy bez biura i było udanie. Przelot, nocleg i ubezpieczenie znaleźliśmy na fajnej stronie turystycznej skupiającej różne oferty – traveloppa. Byliśmy na Cyprze. Piękne miejsce. Zakochanym zwłaszcza polecam wieczorem udać się na skałę Afrodyty – niezapomniane zdjęcia uśmiech
_________________
Miłość jest mgłą, która wyt­warza się w głowie. Jeśli owa mgła opa­da na dół - na ser­ce - następu­je po­goda życia; jeśli po­zos­ta­je w głowie - pa­da deszcz łez.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 30 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group