Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Budujemy domki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 41, 42, 43  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 13 Sty 2015, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż spojrzałam na działki w mojej okolicy.. od 315 do 417 zł za metr. Kilka kilometrów pod miastem już lepiej - przeciętnie 150/160 zł za metr..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Wto 13 Sty 2015, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie to aż tak mało nie jest, my chcemy działkę koło 1500 bo będzie budynek pod firmę, więc to już trochę kosztuje....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 13 Sty 2015, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to coś za coś niestety.
pearl.jamka a to nie Ty narzekałaś ostatnio, że u Ciebie to drożyzna po kilkaset zł za metr Cool a teraz 95 zł też Ci dużo język pytajnik

Obiektywnie żeby tylko mieszkać wystarczy 800 metrów.
My musieliśmy dokupić do naszej działki pasek obok, 80000 zł , i w sumie uważam że tanio się wykpiliśmy, chociaż z mediami będą jajca nie z tej ziemi i własne szambo :/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 13 Sty 2015, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
i własne szambo :/


W moim mieście rodzinnym, w dzielnicy w której mieszkałam, wszyscy mają własne szamba uśmiech Więc dla mnie to normalne, jakiś tam jeden obowiązek więcej. Trochę jak palenie w piecu oczko
Drogo to jest pojęcie względne. Skoro w okolicy nie ma taniej niż 95 zł a nie chcecie się dalej przeprowadzać, to nie macie wyjścia i nie ma co tracić energii na myślenie czy to dużo...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 1237

PostWysłany: Wto 13 Sty 2015, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciach

Ostatnio zmieniony przez Betka dnia Czw 19 Mar 2015, 10:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 13 Sty 2015, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No u nas kanalizację możemy sobie zrobić- na własny koszt , miasto nic nie zwróci- trzeba ciągnąć z innej ulicy . Bagatela minimum 20-30. 000 Confused

Z tego, co wiem, koszty wywozu szamba są wysokie, wyższe niż opłaty za kanalizację , ale zrobimy nieszczelne Twisted Evil , starczy na dłużej.

No budowa poszła piorunem.

wystarczy nam jeszcze na zamknięcie stanu surowego, może na jedną -dwie instalacje.

A potem jeszcze 5 lat spłacania kredytu stanowiącego 140% mojej pensji szkolnej lol .
Ale wierzę, że jakiś sposób zdobycia pieniędzy znajdziemy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Sro 14 Sty 2015, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

95 zł/m2? Ja też chcę taką cenę beczący

U nas 3/4 domów ma szambo, lepsze to niż kanalizacja, bo można zrobić odpływy ekologiczne (nie pamiętam jak się to nazywa teraz Confused ).
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 14 Sty 2015, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
No to coś za coś niestety.
pearl.jamka a to nie Ty narzekałaś ostatnio, że u Ciebie to drożyzna po kilkaset zł za metr Cool a teraz 95 zł też Ci dużo język pytajnik

Obiektywnie żeby tylko mieszkać wystarczy 800 metrów.
My musieliśmy dokupić do naszej działki pasek obok, 80000 zł , i w sumie uważam że tanio się wykpiliśmy, chociaż z mediami będą jajca nie z tej ziemi i własne szambo :/


No, pochwalę co udało mi się dorwać jak sfinalizujemy uśmiech i za ile.

O tak, szambo ekologiczne, do tego pompa ciepła i panele fotowoltaiczne na dach uśmiech (rozmarzyłam się chwilowo Very Happy ) I jeszcze własna studnia...oh byloby bosko.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 14 Sty 2015, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, u nas żadnych wymysłów nie będzie oczko. Pompa ciepla generalnie wcale taka opłacalna nie jest język

Ja to sobie marzę, żeby za 2-3 lata się wprowadzić, nawet bez balustrad, elewacji, żeby chociaż parter symbolicznie wykończyć język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 14 Sty 2015, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Heh, u nas żadnych wymysłów nie będzie oczko. Pompa ciepla generalnie wcale taka opłacalna nie jest język

Ja to sobie marzę, żeby za 2-3 lata się wprowadzić, nawet bez balustrad, elewacji, żeby chociaż parter symbolicznie wykończyć język


Inwestycja tania nie jest, ale gaz jest drogi w ciul a piec na jakikolwiek opał - bez jaj - teraz mamy siłę ale po co się męczyć na starość. Ja myślę raczej o naszym domu tak, żebyśmy tam się świetnie czuli jak zostaniemy sami na starość (Bo mam nadzieję, że dzieci ułożą sobie życie poza domem).
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 41, 42, 43  Następny
Strona 18 z 43

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group