Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Skladanie życzeń
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2009, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aż się boję pomyśleć, jakie to uzasadnienie może mieć to obcałowywanie się Cool

ja tam zawsze mam problem z ilością razy... bo jedni całują w policzki dwa razy a inni trzy... i później tak niezręcznie się czuję, jak już chcę przestać a ta osoba nachyla się, by cmoknąć ten 3 raz Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2009, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesteś w radosnej euforii po ślubie = nie masz cofki jak całuje Cię 100 osób jeden po drugim faja

w innym przypadku jak sobie to wyobrażam, to mam dziwne odczucia język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Pią 4 Wrz 2009, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

100 osób po dwa razy = 200 razy... Exclamation


co innego jak znasz te osoby, a jak tu będzie jakaś ciotka z wujkiem Połówka, z którą zamieniłam jedno słowo do tej pory albo nie zamieniłam wcale?

taaaak, to bardzo dobrze, że to tuż po ceremonii... nie będę o tym myśleć język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Sob 5 Wrz 2009, 6:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja już postanowiłam, że życzenia od gości weselnych przyjmować będziemy na sali. Mam nadzieję, że nie minie mi ten "szok" w trakcie podróży z kościoła na salę oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sob 5 Wrz 2009, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agbar, też się nad tym zastanawiałam ale wiem, że w kościele będą osoby, które nie będą z nami na sali i dlatego życzenia od gości będą pod kościołem uśmiech

a szok Ci nie minie, chyba nie masz o co się martwić... wciąż będziesz podekscytowana i szczęśliwa uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agbar
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 743

PostWysłany: Nie 6 Wrz 2009, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już zaplanowałam jak rozwiązać ten problem i właściwie w poprzednim poście napisałam w jaki sposób oczko

Świadek poprosi gości WESELNYCH o to, by życzenia składali na sali, natomiast pozostali goście, tzn. ci, którzy na wesele nie byli proszeni, złożą życzenia pod kościołem. Myślę, że nikt nie powinien mieć pretensji, bo mój ślub jest pod koniec października, więc może być już zimno. A tak pod kościołem będzie minimum, a życzonka w ciepłym pomieszczeniu i na dodatek wszystko nagra się na filmie i potem będę wiedziała od kogo jaki prezent dostałam. Będę robiła dochodzenie, a moimi poszlakami będą kolor papieru i wielkość paczki oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Nie 6 Wrz 2009, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie jest taki zły pomysł Smile ale ja na sali nie chce zawaracania gitary z życzeniami, niech złożą pod kościołem. chyba, że będzie (nie daj Boże) lało.... sierpień sierpniem, ale pogoda nigdy nie jest pewna na 100%. moze akurat trafię na deszczowe lato?? Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 6 Wrz 2009, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agbar napisał:

Będę robiła dochodzenie, a moimi poszlakami będą kolor papieru i wielkość paczki oczko


hehehe.... nawet z czystej ciekawości warto wiedzieć Very Happy Myślę, że moja wrodzona ciekawośc też zwycięży i będę robiła taką analizę Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Nie 6 Wrz 2009, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahahaha... laski, będę miała to samo Very Happy

znając siebie, będę oglądać film w kółko i dopatrywać się najmniejszych szczegółów Very Happy Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madzia85
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 1190

PostWysłany: Nie 6 Wrz 2009, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny w ogóle ja wczoraj byłam na weselu i goście składali życzenia przed kościołem i kwiatki dawali a po oczepinach znowu składali życzenia i wtedy dawali prezenty. Byłam w szoku bo u mnie zazwyczaj składa się tylko raz życzenia i daje się wtedy prezenty, po co dwa razy, ale co miasto to inne zwyczaje:) a mnie nie przeszkadza składnie życzeń przed kościołem:) ale oczywiście jak kto woli.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 11 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group