Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wspólne mieszkanie przed ślubem
Idź do strony 1, 2, 3 ... 67, 68, 69  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Nie 4 Maj 2008, 23:44    Temat postu: wspólne mieszkanie przed ślubem Odpowiedz z cytatem

ile z was dziewczyny mieszka z narzeczonymi? już mniej więcej wiem bo już długo piszemy razem ale chciałabym zacząć nowy temat o tym. co myślicie na temat wspólnego mieszkania przed ślubem?
ja mam mieszane odczucia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hefi
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 26
Skąd: Zamość / Wrocław

PostWysłany: Pon 5 Maj 2008, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie to wydaje mi się że jest to dobry sposób na sprawdzenie siebie w codzienności, w szarym codziennym życiu... uśmiech Jestem za mieszkaniem razem przed ślubem.
_________________
http://s2.suwaczek.com/200708220928.png
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pon 5 Maj 2008, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie mam nic przeciwko, jestem bardziej za niż przeciw oczko ale równocześnie nie postrzegam tego jako jakiegoś sprawdzianu. nie podoba mi się takie określenie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
monia84
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2008
Posty: 9
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 8 Maj 2008, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co, powiem Wam że takie mieszkanie jest naprawdęfajne i potrzebne.
I slub
5 lata temu brałam pierwszy raz ślub (był to slub konkordatowy) z moim ówczesnym mezem nie mieszkalismy razem wczesniej, nasze małrzeństwo trwało dosyc krótko bo zaledwie 1,5 roku? lub jakoś tak

II ślub
z moim obecnym narzeczonym mieszkamy razem już 1,5 roku i jest poprostu rewelacyjnie. mamy okazję poznac sie w zwyklym szarym codziennym życiu.

dla mnie osobiscie mieszkanie przed slubem to dobry pomysł. uśmiech lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Czw 8 Maj 2008, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mieszkam z moim narzeczonym od 10 miesięcy. i tak jak Miss nie uważam tego za testowanie się czy sprawdzanie czy się dobrze dobraliśmy. My zamieszkaliśmy ze sobą głównie ze względów finansowych, bo mój K. przeprowadził się dla mnie z Krakowa. Podejrzewam, że gdybyśmy oboje mieszkali w jednej miejscowości to nie zamieszkalibyśmy razem. choć to nie znaczy, że tego nie chcieliśmy. To takie 2 w 1: praktyczne z pożytecznym;)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
hefi
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Kwi 2008
Posty: 26
Skąd: Zamość / Wrocław

PostWysłany: Czw 8 Maj 2008, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasami mieszkanie razem zmienia wiele...
Z moim byłym zamieszkałam i zupełnie się zmieniły nasze relacje... zaczęły się kłótnie o byle co (dosłownie)... totalnie przestaliśmy się zgadzać... i stało się... rozstaliśmy się...
Z moim przyszłym mężem mieszkam już rok (mamy własne mieszkanie) i jest cudownie... nic się nie zmieniło a może nawet jest lepiej niż wcześniej...

Wydaje mi się że to zależy od człowieka i od tego na ile dobrze zna się swojego partnera...
_________________
http://s2.suwaczek.com/200708220928.png
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Czw 8 Maj 2008, 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może nie tyle ile się zna, tylko na ile to jest prawdziwe uczucie.. choć to także zależy od charakterów. bo czasami jest tak, że się w ogóle człowiek kłócić nie będzie a będzie nieszczęśliwy, a niektórzy którzy się nieustannie kłócą i tak są szczęśliwi i nie wyobrażają sobie życia bez tej drugiej osoby. to musi być po prostu miłośćuśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Pią 9 Maj 2008, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi mój narzeczony powiedział że wolałby zamieszkać ze mną po ślubie bo to byłaby jedna z wielu rzeczy która podkreśliłaby zmianę w życiu. trochę się z nim zgadzam ale jednak... Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 9 Maj 2008, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ma to tez swój sens. ale każdy musi czuć,że to odpowiedni moment na zamieszkanie z kimś, bo do tego też trzeba być gotowym.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Sob 10 Maj 2008, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdaję sobie z tego sprawę. i wydaje mi się że to ja szybciej dojrzałam do zamieszkania z facetem. chcę zaakceptować to że muszę jeszcze poczekać bo kocham TEGO faceta. niech tak będzie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 67, 68, 69  Następny
Strona 1 z 69

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group