Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dzieci na weselu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Sob 11 Paź 2014, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat wychodzę z takiego założenia, że jak bardzo chce widzieć kogoś na weselu i bardzo będę chciała żeby ta osoba przyszła do po prostu powiem jej, że ma mi dać znać czy przyjdzie z dzieckiem czy bez. Nie chciałabym mieć takiej sytuacji, że moja najbliższa przyjaciółka musi iść wcześniej do domu bo teściowa zostanie z jej dzieckiem tylko do 22 Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 13 Paź 2014, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moim weselu trochę dzieciaków będzie i to w różnym wieku od niemowlaków, dwu- czy czterolatków po dzieci z podstawówki i gimnazjum.
Ja się nie martwię o żadne dzieci. Na pewno każde sobie znajdzie zajęcie. Nie będę organizować dla nich żadnych opiekunek, animatorek zabaw czy jakichś specjalnych atrakcji. To jest wesele, tu się przychodzi świętować z PM, tańczyć i biesiadować. Dla najmłodszych mogę zorganizować jakiś kącik na sali z malowankami, kartkami, kredkami. Resztę załatwią tańce i zabawy organizowane przez zespół oraz ... balony Very Happy Na sali będzie trochę balonów w niektórych miejscach, a dzieciaki lubią biegać z balonami. Poza tym ja nie jestem od tego, by myśleć, jak zająć dzieci na weselu. Od tego mają rodziców. Goście zawsze mogą dziecko zawieź później do domu, zostawić pod czyjąś opiekę i wrócić na przyjęcie uśmiech Naprawdę, dzieci to nie jest jakiś wielki problem.
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia_sylwia87
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 65
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 13 Paź 2014, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Mel_Si, to nie PM są od bawienia dzieci gości uśmiech Z resztą przeważnie tak jest, że po kilku godzinach dzieci same chcą do domu uśmiech przynajmniej z mojego doświadczenia.
U nas będzie kilkoro dzieci w wieku przedszkolno/szkolnym.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ladybird15
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 39

PostWysłany: Nie 30 Lis 2014, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem z własnego doświadczenia - ja jako maluch na weselach bawiłam się znakomicie! Każdy chciał ze mną tańczyć, zajmował się, a miałam 5 lat na weselu mojej najbliższej, kochanej cioci i wytrzymałam do 2 w nocy. Potem rodzice zanieśli mnie do auta (to był czerwiec) i spałam w nim do 6, a oni przychodzili sprawdzać czy wszytko ok.
Jak byłam starsza to zdażało się na niektórych weselach, ze były pokoje z materacami właśnie dla dzieci. Zawsze dziecko można było położyć jak było śpiące. Byłam dwa razy na takim weselu.

U mnie będą dzieci: 14 lat, 10 lat i 5 oraz 4 latka... I planuje wygospodarować dla nich miejsce z ewentualnym materacykiem - żeby rodzice nie musieli tracić nic z zabawy.
_________________
Miłość jest najważniejszą wartością w życiu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 16 Gru 2014, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie z dzieci będzie tylko rodzeństwo mojego Ł najmłodsza ma 10 lat troszkę nastolatków (rodzeństwo i kuzynostwo) takich typowych maluszków nie będzie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michaladamczyk
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lip 2014
Posty: 11
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 2 Sty 2015, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest dużo dzieci na weselu to moim zdaniem warto zatrudnić animatora, który będzie zabawiał małe towarzystwo. Do tego przygotować odpowiedni kącik uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ZróbSWÓJŚlub
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Wrz 2014
Posty: 40
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 2 Sty 2015, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieci to także członkowie naszych rodzin, więc jeśli spodziewamy się ich na weselu należy zorganizować przyjęcie tak, żeby i dla nich było miejsce.

To łatwe, jeśli mamy na weselu dużo atrakcji takich jak słodki bufet czy fotobudka, a nie tylko wódkę na stołach i orkiestrę.
Animatorka to dobry pomysł, jeśli dzieciaków jest więcej. Tak samo wydzielenie specjalnego stolika dla maluchów uśmiech

http://zrobswojslub.pl/dzieci-na-weselu/
_________________
Zapraszam na bloga uśmiech
zrobswojslub.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
olgawu
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Paź 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pią 30 Paź 2015, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytając ten wątek tak sobie pomyślałam, że to naprawdę fajna sprawa dla dzieci i rodziców chyba też. Dzieci są zajęte, mają zabawę i coś specjalnie dla nich się dzieje. http://www.lilka.pl taki animator weselny może naprawdę być super sprawą na zabawie weselnej. Chociaż na żadnym weselu jeszcze się z tym osobiście nie spotkałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SupervioSS
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 25

PostWysłany: Wto 15 Gru 2015, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieliśmy właśnie takiego animatora i mogę polecić takie rozwiązanie. Dzieci mają zajęcie, dorośli mogą się spokojnie bawić - wszyscy zadowoleni uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polianna1
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Gru 2015
Posty: 41

PostWysłany: Wto 29 Gru 2015, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Animator to świetny pomysł! U mojej siostry na weselu DJ poprowadził dwie zabawy dla dzieci. Czasami odbierałam wrażenie, że dorośli bawią się lepiej niż dzieci oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group