Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Powrót do stanu sprzed ciąży
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja może z innej beczki - kiedy wróciłyście do formy po sn? Chodzi mi o przytulanki...

Ja prawie nic nie czuje smutny mięśnie kegla cwiczyłam i ciagle ćwicze, więc nie wiem co jest...
Ryczeć mi sie chce...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 20 Lis 2014, 6:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z seksem to dość szybko doszłam do siebie...chyba pod koniec połogu był pierwszy raz i ja nie czułam różnicy między tym a tym sprzed ciąży. Co do okresu..mój się pojawił po 1,5 roku i był raczej skąpszy niż wcześniej (ale mogłam zapomnieć język )
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Czw 20 Lis 2014, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie pierwszy seks był po 2 miesiącach,ale ja byłam masakrycznie pozszywana co mnie bardzo martwiło wtedy ,a teraz to pozszywanie wychwalam pod niebiosy bo nawet teraz prawie 3 lata po porodzie seks jest lepszy niż przed porodem.Mój doktorek pozszywał mnie, jak to nazwał*na nastolatkę* i chwała mu za to lol język
Rashel,a po pierwszym porodzie miałaś tak jak teraz?może potrzebujesz więcej czasu,może to bardziej psychika niż fizjologia?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Czw 20 Lis 2014, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e-nina napisał:
u mnie pierwszy seks był po 2 miesiącach,ale ja byłam masakrycznie pozszywana co mnie bardzo martwiło wtedy ,a teraz to pozszywanie wychwalam pod niebiosy bo nawet teraz prawie 3 lata po porodzie seks jest lepszy niż przed porodem.Mój doktorek pozszywał mnie, jak to nazwał*na nastolatkę* i chwała mu za to lol język
Rashel,a po pierwszym porodzie miałaś tak jak teraz?może potrzebujesz więcej czasu,może to bardziej psychika niż fizjologia?


No ja tym razem miałam ledwo 3 szwy, bo mała mnie lekko otarła wychodząc, nic nie pekłam heh...
I nie wiem czy to psychika. Podchodze do tego bardzo na luzie.
Po 1 porodzie (8 lat temu), panicznie bałam się kolejnej ciąży, między mną a facetem było źle... Wtedy przytulanki były dla mnie traumatyczne...

Teraz to raczej sprawa ciała, nie duszy i umyslu....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 15 Gru 2014, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny po cc-

Jak czułyście swoje nacięcia w środku po 4 miesiącach od porodu ?

Ja mam podejrzenie, że mi się mięśnie brzucha nie zeszły- jak się czasem podnoszę z pozycji leżącej do siedzącej, czuję ból po obu stronach, a w środku takie martwe przestrzenie, jakby mięśnie nie wróciły na swoje miejsce.....

Przy jakimś obciążeniu , nawet przy dźwignięciu dziecka z niższej pozycji- czuję dokładnie miejsce szycia - nie to na zewnątrz, tylko coś w środku, taka boląca poprzeczna krecha Confused .....

Jak sobie pomóc ? Blizna zewnętrzna ciągnie jak próbuję się wyprostować mocno czy rozciągnąć ciało.

Chcę się ruszyć, chcę orbitreka wyjąć. Ale się boję.
Do jakiego lekarza z tym iść pytajnik Internista to wiadomo, zwykle się takimi rzeczami mało interesuje........ ginekolog- to też nie jego biznes jak się moje miejsca szycia mają........
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group