Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Garnitur na miarę Warszawa - pomysły?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolka12
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 695
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 2 Kwi 2012, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak fajnie! Very Happy Dziękuję uśmiech

Jak już Twój Ukochany będzie miał garnitur to pochwal się i jakieś zostaw jakieś recenzje z tego salonu uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Czw 5 Kwi 2012, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

długo nie pisałam w tym temacie, ale w końcu mam konkrety Twisted Evil zamówiliśmy garnitur na Starym Mieście w pracowni Błońskiego. R. był wniebowzięty i gadał o tym potem cały dzień. Trafiliśmy na krawca z prawdziwego zdarzenia, czyli szyje od początku, z trzema miarami, itp. Garniak będzie ciemny granat w delikatną i bardzo drobniutką jodełkę. Cena jest trochę "inna" od moich oczekiwań, ale pocieszam się faktem, że mój przyszły mąż będzie w nim latać do pracy Wink ważne, że wszyscy cali, zdrowi i szczęśliwi Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolka12
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 695
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 5 Kwi 2012, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj jej.. Asik a dużo "inna" od Twoich oczekiwań?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Nie 15 Kwi 2012, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój R. już po pierwszej przymiarce uśmiech pod koniec maja jedziemy na drugą i w czerwcu już trzecia z ostatnimi poprawkami. R. zachwycony, mi też się podoba uśmiech Józef Błoński z ul. Piwnej to bardzo fajny i doświadczony krawiec uśmiech polecam wszystkim. oczywiście ostatnie słowo powiem po obejrzeniu efektu końcowego, ale póki co jest dobrze uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolinawww
Gość





PostWysłany: Nie 14 Gru 2014, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam sprawdzić np tu http://www.birex.pl/odziez-meska
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group