Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomarudźmy sobie... III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 262, 263, 264 ... 328, 329, 330  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 11 Gru 2014, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przychodzę do domu z pracy chce gotować obiad a tu... nie ma wody dzwonię do Wodociągów nikt nie odbiera dzwonie do babci która mieszka nie daleko mówi , że u niej też wody brak...
Pewnie jakaś awaria mam tylko nadzieje że szybko ją naprawią :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 11 Gru 2014, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tynka, nie wiem gdzie mieszkasz, ale patrzyłaś na ich stronie internetowej? U nas informują o awariach/wyłączeniach wody, przewidywanym czasie usunięcia usterek itd.. Jedynie, jak jakaś awaria na pół miasto, to strona nie wytrzymuje ;p
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 11 Gru 2014, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrzyłam ale nic nie pisało... woda już na szczęście powróciła uśmiech i obiad ugotowany:) Nikt nie będzie dzisiaj głodny.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga88
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 278
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią 12 Gru 2014, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm ile razy w domu poruszany jest temat wesela tyle razy kończy się to kłótnią smutny Najcudowniejszy zespół wg mojej mamy ma zajęty termin i nie zagra na naszym weselu. Mnie to jakoś nie ruszyło i już znalazłam inny nawet lepszy ale moja mama robi aferę i chce zmieniać termin ślubu żeby tylko jej wybrańcy mogli zagrać smutny
Oszaleję po prostu i te jej i całej rodziny argumenty za tym zespołem
Ich zespół bierze za wesele 4000,00 zł i odtwarza z płyt. Mama twierdzi, że to super że zespół nie męczy się przy śpiewaniu więc nie robi częstych przerw, i ze utwory będą jak oryginał smutny
Ja mam zespół za 5000,00 zł który gra za żywo, profesjonalnie, młodzi fajni ludzie, grają miedzy stołami, zajmują się dziećmi na weselach itp.
4 tys. za muzykę z płyty to ok ale już 5 za muzykę na żywo to dla wszystkich kosmos.
Musiałam się wyżalić smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 12 Gru 2014, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aga jak z płyty to może DJ ją przekona, no i chyba taniej wyjdzie język

ale poważnie to sprzeczki z rodzicami to chyba norma przy planowaniu wesela. U nas największym problemem była ilość osób. Tata chciał 200 my 50 Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Pią 12 Gru 2014, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa, u nas też wojna o liczbę gości. My chcemy max 100 a moi rodzice to nawet i by na 200 chcieli.... Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 12 Gru 2014, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bym wolała zespół grający na żywo za 5 tys, niż ten za 4 tys puszczający muzykę z płyty... Trochę to dla mnie żenujące, płacić tyle kasy zespołowi za to, że stoi i nawet nie ruszy się, żeby samemu coś zagrać czy zaśpiewać. To nawet trudno nazwać zespołem. To lepiej już wziąć DJ-a...

aga88, zadaj rodzicom jedno proste pytanie: Kto tu wychodzi za mąż? Czyje to wesele? Bo mi się wydaje, że Twoje i Twojej połówki.
Jeśli dla twoich rodziców głównym argumentem jest to, że Ci finansują ślub i dlatego chcą rządzić..., to trochę tego nie rozumiem... Nie wiem, co bym zrobiła na Twoim miejscu, ale straciłabym pewnie całą ochotę na ten ślub.

Nam rodzice też finansują ślub, dają pieniądze na wszystko, ale mamy wolną rękę, kupujemy i zamawiamy wszystko po swojemu. To ja znalazłam zespół, my wybraliśmy fotografa i kamerzystę, my pojechaliśmy po alkohol. Nawet salę zasugerowaliśmy rodzicom i nie mieli nic przeciwko. Sama mamie każę wybrać menu, bo się lepiej na tym zna ode mnie. I rodziców też poprosiłam, by zrobili listę gości, wiem, że będą sami najbliżsi + my dopiszemy swoich znajomych, przyjaciół.
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pią 12 Gru 2014, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My za jednego z bardziej rozchwytywanych DJ w wlkp zapłaciliśmy 1500zł - tyle było w umowie, my zaś daliśmy mu 200zł więcej bo uznaliśmy, że 1500zł to jednak jest mało za całą noc grania uśmiech

4000 za zespoł, który gra z płyt? WTF?
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 12 Gru 2014, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl.jamka napisał:
My za jednego z bardziej rozchwytywanych DJ w wlkp zapłaciliśmy 1500zł - tyle było w umowie, my zaś daliśmy mu 200zł więcej bo uznaliśmy, że 1500zł to jednak jest mało za całą noc grania uśmiech

4000 za zespoł, który gra z płyt? WTF?

My mamy też Dja bardzo rozchwytywanego.. byłam na jeden imprezie z nim i dałabym każde pieniądze. A płacimy 2000zł za 12 h, plus 100zł za każdą następną godzinę (czyli maksymalnie może ze 200zł dopłacimy)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pią 12 Gru 2014, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

geoAsia napisał:
pearl.jamka napisał:
My za jednego z bardziej rozchwytywanych DJ w wlkp zapłaciliśmy 1500zł - tyle było w umowie, my zaś daliśmy mu 200zł więcej bo uznaliśmy, że 1500zł to jednak jest mało za całą noc grania uśmiech

4000 za zespoł, który gra z płyt? WTF?

My mamy też Dja bardzo rozchwytywanego.. byłam na jeden imprezie z nim i dałabym każde pieniądze. A płacimy 2000zł za 12 h, plus 100zł za każdą następną godzinę (czyli maksymalnie może ze 200zł dopłacimy)


Nam się udało go chwycić, bo akurat mieliśmy ślub w maju - mało interesujący miesiąc dla młodych par oczko a tak on cały sezon - czerwiec październik to ma zajęte piątki i soboty....masakra. Chciałam go wziąć na brata 18stkę - i dupa. Zajęty termin na przyszły rok.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 262, 263, 264 ... 328, 329, 330  Następny
Strona 263 z 330

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group