Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szukam sali - Warszawa i okolice czerwiec 2015 rok

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iskierunia
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Wrz 2013
Posty: 2

PostWysłany: Sob 28 Wrz 2013, 19:56    Temat postu: Szukam sali - Warszawa i okolice czerwiec 2015 rok Odpowiedz z cytatem

Kochani,

czy możecie polecić mi jakieś fajne miejsce na ok. 130 osób w Warszawie lub okolicach (tak do 30 minut drogi)? Nasi znajomi nie garną się do ślubów i chętnie skorzystam z Waszych podpowiedzi. Najważniejsze jest dla mnie pyszne jedzenie i cena do 210 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ppp
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Paź 2013
Posty: 2
Skąd: Otrębusy

PostWysłany: Wto 15 Paź 2013, 15:53    Temat postu: Restauracja Elita Otrębusy Odpowiedz z cytatem

Ponad 13 lat doświadczenia, setki zadowolonych Klientów, indywidualne podejście do każdego przyjęcia, młody i uśmiechnięty zespół ludzi, których pasją jest dążenie do uśmiechu każdego Gościa…

Zapraszam Panią do skorzystania z naszej oferty:

RESTAURACJA ELITA OTRĘBUSY - koło Pruszkowa

Cena 210 zł/osoba, zawiera:

5 dań gorących - (na życzenie: jedno z dań podawane w chacie grillowej w cenie)

1 deser

11 przekąsek zimnych
bufet owocowy
bufet deserowy
napoje zimne/ciepłe - bez limitu

Dekorację sali: kompozycje żywych kwiatów (w wybranym kolorze i rodzaju), biały pokrowiec na każde krzesło, wstążka na pokrowiec w wybranym kolorze

Pokój dla Pary Młodej

Zapraszam na naszego FB:

https://www.facebook.com/restauracja.elita.9#
_________________
Ponad 14 lat doświadczenia, setki zadowolonych Klientów, indywidualne podejście do każdego przyjęcia, młody i uśmiechnięty zespół ludzi, których pasją jest dążenie do uśmiechu każdego Gościa…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Frania
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 23

PostWysłany: Pią 20 Gru 2013, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwiedź RestHotel w Morach i zapytaj o termin. W zeszłe wakacje miała tam wesele moja siostra. Wesele było świetne- jedzenie smaczne, obsługa dobra, wszyscy goście dobrze się bawili. Siostra z mężem dostali za darmo apartament dla pary młodej. A na gości z zespołu oraz dzieci do 10 lat dostali 50% rabatu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Salomona
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lut 2014
Posty: 3

PostWysłany: Pon 10 Lut 2014, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A sprawdzałeś ofertę tego hotelu http://www.hotelponiatowski.pl/ ? Mają przepiękną dużą salę, do tego sam hotel wygląda zjawiskowo więc powinno się Wam spodobać.

Popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Magda30
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Sie 2014
Posty: 3

PostWysłany: Pią 8 Sie 2014, 8:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak inni ale ja z pewnością mile zapamiętałam wesele na którym byłam w Pałacyku Otrębusy. Jakoś obsługi pozytywnie mnie zaskoczyła, przepiękny wystrój wnętrza, wspaniały ogród i wiele innych ciekawych obiektów. Zerknij tutaj : www.palacykotrebusy.pl

Wiarygodność wpisu sprawdzona /moder/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weraborkowska
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sie 2014
Posty: 17
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 19 Wrz 2014, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Pałac Domaniowski, organizują też imprezy w plenerze jak bylibyście zainteresowani taką formą przyjęcia;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marika223
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2014
Posty: 31

PostWysłany: Wto 9 Gru 2014, 13:31    Temat postu: Hotel z certyfikatem Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zdecydowałabyś się zorganizować wesele w hotelowej sali to na pewno warto sprawdzić czy hotel posiada certyfikat Złotego Standardu
http://www.zlotystandard.info/

dzięki temu szybko i sprawnie sprawdzisz jakość ich oferty oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto 23 Gru 2014, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IP dla tego postu
77.254.224.91 [ 2 Posty ] [ Szukaj IP ]

Użytkownicy piszący z tego IP
Emila85 [ 2 Posty ]

Karolina_90 [ 1 Post ]


Co to jest??

Obydwie spamerki wypad z tego forum.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
junona
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sty 2014
Posty: 14
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 10 Mar 2015, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij sobie może na http://www.catering.mazurkas.pl/impreza-okolicznosciowa-wesele.html - mają swoje sale, a także oferują catering i obsługę w plenerze - też ciekawe i nietuzinkowe rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group