Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

porod
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 1 Paź 2014, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny, no-spa wzięta, prysznic też (zresztą ciepła woda, od 20tc, od skurczów BH mnie ratuje), skurcze przeszły, potem wróciły, ale teraz jest cisza.
No nic, do końca tygodnia muszę spakować torbę no i przez trzy tygodnie jakoś się nie dawać uśmiech
Damy radę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 9 Gru 2014, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=KiP7T6rEeMc

Kossakowski przytwierdzony do symulatora bólów porodowych. Mój mąż wczoraj zbladł jak to w tv zobaczył uśmiech
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Wto 9 Gru 2014, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mój po naszym porodzie stwierdził, że Kossakowski to cienias język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 9 Gru 2014, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamilka napisał:
a mój po naszym porodzie stwierdził, że Kossakowski to cienias język


Twój mąż czuł to co Ty? Jak to możliwe? Też był podłączony do takich elektrostymulatorów?
Bo chyba nie feruje sobie takimi wyrokami tylko dlatego, że był przy porodzie swojego dziecka i pomimo stresu, bóli nie czuł?

Kobieta nie ma wyboru - musi urodzić i koniec, do tego ma taką wrzutkę hormonów, że i tak w sumie facet nie jest w stanie przeżyć tego co kobieta. By musieli mu wstrzyknąć hormony - a to by nie było dobre dla ich zdrowia, choć i tak pewnie nie miałoby to większego sensu, bo jednak organizm na poród przygotowuje się przez całą ciążę.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Wto 9 Gru 2014, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl.jamka napisał:
Twój mąż czuł to co Ty?

Nie, ale widział jak ja sobie poradziłam z porodem
Nie stresuj się tak, powiedziałam to w żartach... Ja miałam taki poród, że w sumie niejedna kobieta mogłaby mi powiedzieć "co ty wiesz o rodzeniu dzieci"
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 9 Gru 2014, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamilka napisał:
pearl.jamka napisał:
Twój mąż czuł to co Ty?

Nie, ale widział jak ja sobie poradziłam z porodem
Nie stresuj się tak, powiedziałam to w żartach... Ja miałam taki poród, że w sumie niejedna kobieta mogłaby mi powiedzieć "co ty wiesz o rodzeniu dzieci"


Też miałam taki poród. Zresztą, usłyszałam, że jak ktoś od pierwszego skurczu do "wyskoczenia" dziecka rodził 2h to nie jest w ogóle poród. Hehe. I spoko Very Happy wolę takie doświadczenia. Ale fakt, że było krótko, nie znaczy, że bezboleśnie.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Wto 9 Gru 2014, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl.jamka napisał:
kamilka napisał:
pearl.jamka napisał:
Twój mąż czuł to co Ty?

Nie, ale widział jak ja sobie poradziłam z porodem
Nie stresuj się tak, powiedziałam to w żartach... Ja miałam taki poród, że w sumie niejedna kobieta mogłaby mi powiedzieć "co ty wiesz o rodzeniu dzieci"


Też miałam taki poród. Zresztą, usłyszałam, że jak ktoś od pierwszego skurczu do "wyskoczenia" dziecka rodził 2h to nie jest w ogóle poród. Hehe. I spoko Very Happy wolę takie doświadczenia. Ale fakt, że było krótko, nie znaczy, że bezboleśnie.


To ja pierwszy poród miałam lajtowy. Skurcze przespałam, bo były leciutkie, a jak odeszły wody, to 45 minut i ziup...

Z młodą się namęczyłam przez to wywoływanie.
Ale warto oczko

Ba, moge jeszcze raz iść Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pią 30 Gru 2016, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciąża jak i poród to bardzo ważne wydarzenia w naszym życiu dlatego też chcemy się do tego bardzo dobrze przygotować. Chciałam zapisac sie do szkoły rodzenia jednak nie miałam takiej możliwości. Z pomocą przysła mi szkoła Prenalen . To internetowa szkoła rodzenia. Na ich stronie znajdziemy wszystko czego nam potrzeba by przygotować sie do ciąży, porodu i macierzyństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pitupitu
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 86

PostWysłany: Wto 31 Lip 2018, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie, że czas, kiedy organizm przygotowuje się do porodu, daje się we znaki poprzez skurcze Braxtona-Hicksa , które pojawiają się już około 6 tygodnia ciąży. Nie są to jednak skurcze porodowe, które znacząco różnią się od tych "przepowiadających". Skurcze te są treningiem macicy przed porodem. Myślę, że zainteresuje was ten artykuł https://www.mamazone.pl/artykuly/ciaza-i-porod/porod-i-polog/szkola-rodzenia/co-musisz-wiedziec-o-skurczach-braxtona-hicksa/ , w którym wszystko bardzo dokładnie i rzeczowo jest wyjaśnione. Powiem wam szczerze, że ja o istnieniu tych skurczy dowiedziałam się dopiero wtedy, kiedy zaszłam w ciążę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Pią 17 Sie 2018, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy któraś z Was cierpiała na mdłości? Jeżeli Wam też dokuczają to zerknijcie sobie na to https://imbifem.pl/
Wymiotów w ciąży nie można bagatelizować, ponieważ prowadzą do ubytku płynów oraz niedoborów żywieniowych. Mogą zatem niekorzystnie wpłynąć na zdrowie matki i dziecka.
Jeżeli też Ci dokuczają koniecznie poczytaj o Ibifemie myślę, że stosowanie go też nie będzie mega trudne bo wystarczy rozpuścić odpowiednią ilość w butelce wody niegazowane i popijać w ciągu dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Strona 40 z 41

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group