Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mamusiowe pogaduszki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 185, 186, 187  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ola_b
maniak
maniak


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 1182

PostWysłany: Pią 5 Gru 2014, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?p=650877#650877

Dziewczyn założyłam wątek na ten temat.
Proszę więc moderatorki o przeniesienie tej dyskusji. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią 5 Gru 2014, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie da się przenieść poszczególnych postów, da się tylko wydzielić.
wiec poczekajmy, może któraś moderatorka to zrobi (o ile się da, bo temat jest już dość długi) i będzie można kontynuować dyskusję oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sob 6 Gru 2014, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny sorki, ale wczoraj istne urwanie głowy miałam i nie miałam jak wejść na forum.
Tematu niestety nie da się podzielić smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sob 6 Gru 2014, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pracuję od poniedziałku do piątku od 9-17. Czyli wychodzę z domu po 8, a wracam przed 18. Rano jestem jak Lenka się budzi. Macha mi na dowidzenia i przesyła całusy. W dzień ponoć też się z babcią bawi. Jak przychodzę z pracy wita mnie z uśmiechem, ale nie przesadnie do mnie ciągnie. Tak normalnie jest. Bawimy się i jest miło, aż ma iść spać. Wtedy pokazuje humorki.
To powinniśmy ją budzić wcześniej w ciągu dnia, żeby nie spała po te 2h? Żłobek nie wchodzi w rachubę, bo po to teściowa wzięła wcześniejszą emeryturę, żebyśmy mogli zaoszczędzić i żeby miała lepszą opiekę. Jak na razie jestem na stażu, więc kokosów nie zarabiam.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Sob 6 Gru 2014, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a o której ma to ostatnie spanie w dzień? Ponoć żeby dziecko zasypiało w miarę bez akcji nie powinno spać dłużej jak do 15, chociaż nasz czasem śpi do 17 jak padnie mi ok 15 a o 19 i tak chce się kąpać i zasypia
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sob 6 Gru 2014, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też myślę, ze roczne dziecko można powolutku przestawiać na jedną drzemkę w ciągu dnia. My Adasia po roczku mniej więcej na jedną drzemkę przestawiliśmy.
Choć u Was to nie wiem czy z zasypianiem wieczornym chodzi o za dużo snu w dzień. Adaś miał taki etap, ok miesiąca-dwóch trwał, gdy z dziecka zasypiającego grzecznie w łózeczku (raz trwało to 15 min raz pół godz) stał się dreptającym po domu przez dwie godziny. On akurat nie płakał za bardzo, ale spać też mu sie nie chciało. W łózeczku skakał, na łóżku się turlał, biegał po domu i chciał sie bawić. Odprowadzanie do łóżeczka nic nie dawało, kończyło się na tym, że trzeba było z nim siedzieć 1-1,5h w sypialni, aż w końcu się wyszalał i usnął. Masakra Rolling Eyes No ale przeszło mu, od jakiegoś miesiąca znowu sam zasypia, kilka razy mnie woła, więc przychodzę, głaszczę po głowie i wychodzę. Nie wychodzi z łóżeczka, nie szaleje.

Więc może i u Was taki etap.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sob 6 Gru 2014, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym spaniem to różnie. Czasami koło 15 ma drugie spanie, a czasami koło 17. Z tym, że dawniej też tak było, a normalnie szła spać po 19 najpóźniej. A teraz nie chce. Może faktycznie taki etap ma. No nic zobaczymy jak to będzie. Jak w ciągu dnia ma tylko jedno spanie, to budzi nam się po 24 i chce się bawić. Dwa razy tak zrobiliśmy i 3h siedzieliśmy z nią w nocy. Więc musimy ją położyć w ciągu dnia te dwa razy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon 8 Gru 2014, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym jednak tu obstawiała tęsknotę za mamą :/
Widzę teraz po Jakubku, że dużo bardziej aniżeli dawniej mnie potrzebuję.
Co chwilę przydreptuje do mnie, żeby go wziąć w ramiona i przytulić.
Wcześniej tak nie było.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Pon 8 Gru 2014, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie to samo, jak robię coś na podłodze (stroik albo coś innego do pracy) to Misio przychodzi i siada mi na nogach, kolach albo opiera się o plecy i patrzy długo co robię, ale dotyk być musi
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Pon 8 Gru 2014, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja nie wiem tylko mój dziec jakiś nie mamowy. Shocked
Ja obstawiam drzemki: Lenka już duża jest i pewnie taka drzemka 2-3 godzinki by jej wystarczyła. Tym bardziej że piszesz że nie ma tragedii jak widzi że wychodzisz. Ja też jak wróciłam do pracy to Antek gorzej spał ale wtedy mu wycięłam jedną drzemkę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 185, 186, 187  Następny
Strona 148 z 187

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group