Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele w majówkę 2015? :-)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adam89
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Wrz 2014
Posty: 4

PostWysłany: Wto 25 Lis 2014, 23:17    Temat postu: Wesele w majówkę 2015? :-) Odpowiedz z cytatem

Marzysz o weselu w Majówkę?
Wiosna to idealna pora dla zakochanych. Majówka ułatwi podróż na wesele gościom z dalekich stron Smile

Mam do odsprzedania termin sali weselnej + zespołu (można oddzelnie! można razem!)

Sala weselna - piękny Kamienny Dworek - miejscowość Milejewo - 13km od centrum Elbląga!
Sala na 200 osób, klimatyzacja, dobre jedzenie i własna baza noclegowa w spokojnej okolicy!

http://www.lokale-wesele.pl/firmy/detale/4177.html

Zapłaciłem zaliczkę 3000zł, którą chciałbym odzyskać.
Właścicielka sympatyczna, można się z nią dogadać. Ceny na poziomie 195zł/os - jak wszędzie w Elblągu.
Nie interesuje mnie zarobek a jedynie zwrot poniesionych kosztów.

Zespół Kanon z Warszawy! Grupa profesjonalnie wyszkolonych muzyków- bez chałtury! Polecam odwiedzić stronę!
http://www.kanon.pl/index.php

Zaliczka 1500zł!
Koszt całego zespołu z OPRAWĄ MUZYCZNĄ w kościele, weselem, transportem i drugim kierowcą ok 7 tys.

Polecam bo warto Smile
Adam
tel. 600 219 521
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pchli Targ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group