Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomarudźmy sobie... III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 254, 255, 256 ... 328, 329, 330  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pon 24 Lis 2014, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że u każdej z nas się sporo dzieje i to niekoniecznie dobrego...

Ja dalej pracuję że tak to określę w sposób niewiadomy, mamy ostatni tydzień listopada a ja dalej nic nie wiem. Muszę w tym tygodniu dołapać szefową i jakoś od niej wyciągnąć jakie ma wobec mnie plany, innej pracy jeszcze nie zaczęłam szukać ale chyba dobrze by było...

W piątek byłam u laryngologa, stwierdziła że to zapalenie zatok, w ten piątek muszę znowu jechać do kontroli, we wtorek neurolog zobaczymy co powie.
Lekarz rodzinny dał mi leki w tym antybiotyk nie wiem do kiedy miałam zażywać bo nie powiedziała, ale brałam od poniedziałku, po nim tak bardzo naciągało mnie na wymioty że odłożyłam w piątek, ale gdybym brała do niedzieli zużyła bym całe opakowanie. Jako tako głowa dalej mnie pobolewa ale już nie tak jak ostatnio, jest lepiej.

Dzisiaj mam wolne ale jutro znowu na popołudniową zmianę już 2 tydzień...w piątek będę się musiała znowu z kimś zamienić żeby iść do lekarza, może nie będzie problemów..

Ostatnio humor mam tak do kitu że chyba zaczyna udzielać się innym smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Pon 24 Lis 2014, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to zapalenie zatok, to współczuję. Mam właśnie. Antybiotyki są obrzydliwe język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pon 24 Lis 2014, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No podobno tak miałam zapalenie jakieś 10 lat temu, ale byłam źle leczona może nawet nie wyleczona do końca. Mam nadzieję że to zatoki odpowiadają za te bóle głowy a nie nic innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 24 Lis 2014, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja z zatok (chyba zapelenie to było bo zatoki przezębowe mnie napieprzały) wyleczyłam się parówkami, gorąca woda + sól + krople miętowe do miski ręcznik na głowę i wdychamy lol a z nosa to mi ropa z krwią schodziła - obrzydliwe to było.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 24 Lis 2014, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, to ja podobnie jak nimfa. Tyle, że mi tata dał sposób. Na patelni rozgrzać sól z piaskiem i to w ściereczce przykładać na czoło...od gorącego do wystudzenia...3 dni... tak z 4 razy dziennie ,już nie będę opisywać co mi wylatywało z nosa, ale pomogło. uśmiech
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martens
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 748
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pon 24 Lis 2014, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrycja Kiedyś byłam w podobnej sytuacji do Ciebie. Co chwilę dostawałam zapalenia zatok na to dostawałam antybiotyki itp prócz tego na okrągło bolała mnie głowa i tak to trwało 1,5 roku. W między czasie zrobili mi milion zdjęć rtg po których oczywiście ta sama diagnoza- zapalenie. W końcu trafiłam do bardzo dobrego specjalisty skierował na TK głowy. Po badaniu okazało się, że miałam torbiele w zatoce szczękowej. Ogólnie to była mega męczarnia. Miałam dwa zabiegi. Po pierwszym zabiegu czułam się średnio nadal trochę bolała mnie głowa a rok po pojawiły się kolejne torbiele i niestety ale musiałam przejść drugi zabieg. Całe szczęście nie pojawiły się nowe. Do dziś choruję na zapalenia zatok średnio dwa razy w roku ale przynajmniej z bólami głowy mam już spokój.
_________________
7.06.2014 ♥

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Pon 24 Lis 2014, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakiś czas przed ślubem miałam zapalenie zatok, masakryczne uczucie do tego byłam półgłucha. Od lekarza dostałam antybiotyk który złagodził wszystko, ale po jakimś czasie znów było prawie to samo, wyleczyłam się łykaniem czosnku i... kwiatem, który dostałam od koleżanki (ale za cholerę nie wiem jak się nazywa)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kartecki22
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2014
Posty: 1

PostWysłany: Wto 25 Lis 2014, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malenka00 napisał:
Ja jakiś czas przed ślubem miałam zapalenie zatok, masakryczne uczucie do tego byłam półgłucha. Od lekarza dostałam antybiotyk który złagodził wszystko, ale po jakimś czasie znów było prawie to samo, wyleczyłam się łykaniem czosnku i... kwiatem, który dostałam od koleżanki (ale za cholerę nie wiem jak się nazywa)

Jak się dowiesz/przypomnisz sobie, to daj proszę znać, jestem ciekawa uśmiech
_________________
kartki.tja.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 25 Lis 2014, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj byłam u neurologa on z kolei stwierdził, że to typowa migrena, dał jakieś leki i powiedział że jak do miesiąca nie przejdzie to wyśle mnie na tomograf.

Co do gorących inhalacji robiłam takie całe życie a w tamtym tygodniu laryngolog mnie uświadomił że to duży błąd bo przez to śluzówki są nabrzmiałe i jak robić inhalację to tylko zimną albo ewentualnie kropić piżamę/pościel kroplami i wdychać.

Jestem padnięta po tym dniu, dalej nic nie wiem odnośnie dalszej pracy i na dodatek spadł śnieg...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Sro 26 Lis 2014, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczynamy się martwić z T. że nie zdążymy uzbierać kasy na wesele Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 254, 255, 256 ... 328, 329, 330  Następny
Strona 255 z 330

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group