Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zaproszenie dla ksiedza
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niewierny_henry
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 1

PostWysłany: Nie 8 Lip 2012, 15:32    Temat postu: zaproszenie dla ksiedza Odpowiedz z cytatem

witam,
księdzem który udziela nam ślubu jest nasz przyjaciel. Naszym znajomym wysyłamy i rozdajemy zaproszenia i księdza nie chcielibyśmy pomijać ale, bądź co bądź on będzie u siebie. Jaką formę powinno przyjąć takie zaproszenie/powiadomienie?
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie 8 Lip 2012, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem pytania Shocked Jesli chcecie go zaprosić, to napiszcie po prostu "Ks. Jana Kowalskiego" bla blabla... Chyba że na co dzień jesteście z nim per Ty, więc po prostu "Jana Kowalskiego"... My też planujemy zaprosić księdza, więc dajemy takie zaproszenie, jak dla innych uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 10 Lip 2012, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie niewierny_henry ma na myśli, czy wpisywać gdzie się odbędzie uroczystość zaślubin - czyli adres kościoła. Myślę, że jak najbardziej, chyba, że zaproszenie tylko na wesele już skoro i tak sam będzie uczestniczył w mszy. My też mamy księdza w rodzinie, który będzie Nam udzielał ślubu, a później zapraszamy go na wesele, ale jeszcze się nie zastanawiałam jakie dać mu zaproszenie.. ciekawe uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lenka1312
gaduła
gaduła


Dołączył: 31 Gru 2009
Posty: 278
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw 19 Lip 2012, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja będę zapraszała moich wujków księży i księdza z mojej parafii, dostanie normalne zaproszenie takie jak wszyscy- uroczystość zaslubin odbędzie się tam i tam, przyjęcie weselne tam i tam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala85
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 14

PostWysłany: Sob 15 Mar 2014, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewentualnie jeśli jest waszym znajomym, zabierzcie go razem do samochodu na impreze język Nie no nie róbcie tego ja tylo zartowałem, tak jak we wszesniejszych postach, dajcie zaproszenie jak znajomemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Agatka14
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 7

PostWysłany: Sob 15 Mar 2014, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wyżej. Takie samo ogłoszenie co znajomym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angela27.06.2015
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Gru 2013
Posty: 271
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Wto 13 Maj 2014, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas również będzie ksiądz na ślubie i weselu. Ślubu będzie nam udzielał mój proboszcz, a ksiądz którego zapraszamy to osoba, która pracuje z moim narzeczonym w Schronisku.
Jeśli chodzi o zaproszenie dla księdza, dajemy mu takie samo jak innym gościom, bez żadnego wyjątku
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lovrin_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 24

PostWysłany: Wto 28 Paź 2014, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś ma takie życzenie to czemu nie,tym bardziej znając księdza czy w przypadku gdy jest on bliską osobą dla naszej rodziny. Tak zupełnie obcemu dać zaproszenie tylko dlatego że jest proboszczem to trochę dziwne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Partnik
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 4

PostWysłany: Pon 24 Lis 2014, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wręczyliśmy księdzu normalne zaproszenie. Niestety obowiązki nie pozwoliły mu przybyć na wesele. Gdyby przybył to czekałoby na niego jedno z bardziej znaczących miejsc, bo nie należy sadzać księdza na końcu stołu.
_________________
Sławni dyslektycy - życie z dysleksją
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
darekbaranski12
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro 10 Cze 2015, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że nie ma sensu dawać zaproszenia dla księdza do kościoła, skoro sam będzie odprawiał w nim ślub.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zwyczaje weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group