Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

odchudzanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 292, 293, 294 ... 338, 339, 340  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sob 22 Lis 2014, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wyeliminowałam z diety gazowane napoje i słodycze jak mam ochotę jeść na mieście to zazwyczaj sałatki w sumie okazało się , że jest tego dość sporo da się tym najeść i nawet mój Ł się skusił oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 23 Lis 2014, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tynka a schudłaś tak coś, czy raczej w celu zdrowego życia to praktykujesz?oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renatazo
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lis 2014
Posty: 5

PostWysłany: Sro 10 Gru 2014, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak u Was z ćwiczeniami? Uwzględniacie czy tylko dieta na sałacie i wodzie? Smile
_________________
W wolnych chwilach zagrzewam do walki na http://zomerska.pl/trener-personalny | Poradnia http://www.rowno-waga.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 10 Gru 2014, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

geoAsia napisał:
Tynka a schudłaś tak coś, czy raczej w celu zdrowego życia to praktykujesz?oczko



nie nie schudłam ale czuje się lepiej

Najwięcej schudłam jak jadłam wszystko tylko w bardzo małych ilościach i bardzo wolno to dało największe efekty ważyłam wtedy 55 kg teraz ważę tak 58kg chciałabym wrócić do tej starszej wagi ale jak na razie mój organizm stoi ale to tez dlatego , że ja mam duże problemy z jelitami
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agatka.kruk
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lip 2014
Posty: 170

PostWysłany: Nie 14 Gru 2014, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na schudnięcie polecam 4-5 posiłków dziennie i przynajmniej 3 razy w tygodniu ćwiczenia min. po 30 minut. Tak zaczęłam działać w drugiej połowie kwietnia i do września z wagi 63 zeszłam do wagi 50 kg uśmiech od tamtego momentu zostawiłam tylko pięć posiłków dziennie. Z lenistwa przestałam ćwiczyć. Do pracy zawsze dzień wcześniej przygotowuję sobie posiłki. Jedno danie na ciepło 2 na zimno. Co prawda odgrzewam obiad w mikrofali, ale źle nie jest Very Happy
No i pewnie część z Was mnie wyśmieje bądź zlinczuje, ale ja ćwiczyłam z Chodakowską. Przez chwilę byłam nawet maniaczką Chodakowskiej, ale na szczęście już mi przeszło i teraz z umiarem oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 14 Gru 2014, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agatka.kruk ja mam problem z posiłkami w pracy .
Jakie to np. posiłki sobie serwujesz ?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Nie 14 Gru 2014, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja schudłam 10kg głównie na jogurtach (zwykłe Jogobella). Przed pracą jem śniadanie - czasami jogurt, czasami kanapka, w pracy 2 jogurty i owoc (mam 3 przerwy) po pracy obiadokolacja (najczęściej z warzywami gotowanymi na parze). Przyznam się też, że za bardzo nie ćwiczyłam (ach to lenistwo!) uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 14 Gru 2014, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agatka.kruk napisał:

No i pewnie część z Was mnie wyśmieje bądź zlinczuje, ale ja ćwiczyłam z Chodakowską. Przez chwilę byłam nawet maniaczką Chodakowskiej, ale na szczęście już mi przeszło i teraz z umiarem oczko

Nic mi tu do śmiechu :p
Ja na początku liceum masakrycznie przybrałam na wadze - okazało się, że jestem chora. Parę lat mi zajęło chudnięcie. Do mojej idealnej wagi (Przy moim wzroście idealnie jest 58 kg) brakuje mi kilku kg. Nie ma źle.. Ale no kosztowało mnie to kilka ciężkich lat, bo przy mojej chorobie nie mogę się głodzić ani odmówić sobie pewnych rzeczy..

malenka00
jogurty naturalne, tak?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 14 Gru 2014, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja chce schudnąć 4 kg teraz mam 58 a chcę 55 kg.
ćwiczenia z Chodakowską czy inną panią... nie ma w tym nic śmiesznego moja przyjaciółka ćwiczyła z Mel B i schudła 10 kg oczywiście dieta też robi swoje, ale u niej to już zaczyna być chore
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 14 Gru 2014, 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam sobie rowerek stacjonarny i ćwiczę. Puszczam sobie jakiś serial i jadę. Także jak nie schudnę to chociaż w formie będę - by na wiosnę Orlą Perć znowu przejśćjęzyk
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 292, 293, 294 ... 338, 339, 340  Następny
Strona 293 z 340

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group