Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomarudźmy sobie... III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 248, 249, 250 ... 328, 329, 330  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 13 Lis 2014, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasia_90 napisał:

Tylko mieszkając za ścianą nie jest łatwo nie powiedzieć co właśnie robimy itd bo sama to 15 razy dziennie widzi język oczywiście jeśli chodzi o teściową. A jeśli chodzi o brata to powiedziałam że już mu się niczym nie pochwalę

Na pytanie "co robimy", odpowiadałabym "to co widzisz/ później zobaczysz itp" oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Czw 13 Lis 2014, 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drugi dzień mam aparat a już tak bardzo bolą mnie zęby... Rolling Eyes Rolling Eyes
I jakoś ogólnie tak mi nijak. Za dużo rzeczy mnie ostatnio przytłacza.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 14 Lis 2014, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się w końcu doczekałam wyników tego konkursu o pracę Very Happy i ogłaszam wszem wobec, iż dostałam się do drugiego etapu Very Happy. Załamał mnie jednak fakt, że jestem jedną ze 109 kandydatów... szok
Jednak mam nadzieję, że pomyślnie przejdę dalsze eliminacje, tylko w związku z tym czeka mnie trochę nauki. Na szczęście czasu trochę jest, to się dobrze przygotuję i pokonam wszystkich, a co! Very Happy
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pią 14 Lis 2014, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mel_Si napisał:
Ja się w końcu doczekałam wyników tego konkursu o pracę Very Happy i ogłaszam wszem wobec, iż dostałam się do drugiego etapu Very Happy. Załamał mnie jednak fakt, że jestem jedną ze 109 kandydatów... szok
Jednak mam nadzieję, że pomyślnie przejdę dalsze eliminacje, tylko w związku z tym czeka mnie trochę nauki. Na szczęście czasu trochę jest, to się dobrze przygotuję i pokonam wszystkich, a co! Very Happy


Jaki jest drugi etap?
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Pią 14 Lis 2014, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurier nawet się nie pojawił a status przesyłki oznaczył jako "Nieudane doręczenie"... Evil or Very Mad Cały dzień w domu siedzę bo po tym szpitalu mam odpoczywać żeby się sytuacja nie powtórzyła a ani kuriera ani żadnego awizo nie widziałam Evil or Very Mad Pocztex robi sobie jaja z klientów Evil or Very Mad A tak czekałam na tą przesyłkę, jutro nie dostarczają a w poniedziałek nas nie ma Evil or Very Mad Porażka... Człowiek płaci za przesyłkę kurierską a potem będzie musiał pół miasta objechać zapłacić za bilet miejski żeby odebrać przesyłkę... Evil or Very Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob 15 Lis 2014, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl.jamka napisał:
Mel_Si napisał:
Ja się w końcu doczekałam wyników tego konkursu o pracę Very Happy i ogłaszam wszem wobec, iż dostałam się do drugiego etapu Very Happy. Załamał mnie jednak fakt, że jestem jedną ze 109 kandydatów... szok
Jednak mam nadzieję, że pomyślnie przejdę dalsze eliminacje, tylko w związku z tym czeka mnie trochę nauki. Na szczęście czasu trochę jest, to się dobrze przygotuję i pokonam wszystkich, a co! Very Happy


Jaki jest drugi etap?


Znajomość przepisów ustawy, dyktando i sprawdzian szybkiego i bezbłędnego pisania na klawiaturze
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sob 15 Lis 2014, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, te dwa ostatnie to pikuś oczko


Ale jestem zła na męża. Pojechał wczoraj na pępkowe...(miał spać u swojego przyjaciela co mu się bobo narodziło) i oczywiście jest 11:17 a ten w najlepsze ma wyłączony telefon i zero kontaktu. Grrr jak mnie to wkurza.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sob 15 Lis 2014, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczorajsza rozmowa o pracę została odwołana dwie godziny przed planowanym spotkaniem, bo.. wybrali już kogoś innego.. No to spoko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 16 Lis 2014, 1:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jeszcze nic. Konkurs konkursem, ale w między czasie starałam się o inną pracę, z Urzędu Pracy (było ogłoszenie). Warunkiem było otrzymanie skierowania z UP, no więc owe skierowanie otrzymałam i szczęśliwa jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam do przyszłego pracodawcy w celu umówienia się na spotkanie (a było to w poniedziałek). Dzwonię, a pani z tej firmy oznajmia mi, że ogłoszenie nieaktualne (już kogoś przyjęli), ale oczywiście muszę wstawić się w tej firmie, bo skierowanie musi być tak czy siak wypełnione. Jaaaak się wkurzyłam niemiłosiernie Evil or Very Mad
Mało tego, w środę stoję na przystanku, czekam na autobus, bo jechałam własnie do tej firmy z tym głupim świstkiem, kierowałam się adresem zamieszczonym na skierowaniu. Jednak coś mnie podkusiło i zadzwoniłam do tej firmy, by się upewnić... po czym pani mówi mi, że adres jest inny, że siedziba firmy mieści się gdzie indziej, a adres na skierowaniu to adres miejsca pracy. Znowu się wkurzyłam, bo mało brakowało, a wsiadłabym nie do tego autobusu, co trzeba, grrr Evil or Very Mad Po załatwieniu tego skierowania udałam się ponownie do UP i już miałam wydrzeć się na babsko, które mi dało ten papierek, gdy ona nagle mówi: "No właśnie rano była dziewczyna już ze swoim skierowaniem na to stanowisku i wiem, że już jest nieaktualne". Już naprawdę ugryzłam się w język, ale miałam jej powiedzieć, po cholerę mi dawała to skierowanie. Zmarnowałam tylko czas i pieniądze na dojazd.
No, to sobie pomarudziłam. Już dawno ochłonęłam, ale jak sobie przypomnę tę sytuację, to się zastanawiam, czemu urząd pracy nazywa się urzędem PRACY. Bardziej mi tu pasuje nazwa Urząd dla Bezrobotnych. Z pracą to to nie ma nic wspólnego... :/
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Nie 16 Lis 2014, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś tak mi się nic nie chce.
Miałam lecieć, ale nie lece, co prawda 3dni na wyjeździe - ale w Polsce na szczęście. Praca co miała być fajna - średnio jest, bo nie wiem jakie będą moje zadania - co doprowadza mnie do irytacji - niby mam stanowisko ale kompletnie nieprzygotowane. Paranoja.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 248, 249, 250 ... 328, 329, 330  Następny
Strona 249 z 330

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group