Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kurs tańca??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
velines19
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 229
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Sro 13 Sie 2014, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nam w sumie wychodzi 8 lekcji po godzinie uśmiech bo my nie mamy kiedy ćwiczyć ;(
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Sro 13 Sie 2014, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

velines19 napisał:
nam w sumie wychodzi 8 lekcji po godzinie uśmiech bo my nie mamy kiedy ćwiczyć ;(


Wydaje mi się, że 8 godzin powinno wystarczyć, w końcu ile można się tego uczyć? Będzie to dość krótko przed ślubem, więc większa motywacja i małe szanse, że się coś zapomni uśmiech

Mamy podobnie z brakiem czasu, ale też jak się dowiedzieliśmy, że u nas w mieście biorą 30 funtów za godzinę nauki (ponad 150zł) to się przeraziliśmy i zdecowaliśmy na naukę tuż przed ze znajomym instruktorem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velines19
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 229
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Sob 16 Sie 2014, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malenka00 napisał:
velines19 napisał:
nam w sumie wychodzi 8 lekcji po godzinie uśmiech bo my nie mamy kiedy ćwiczyć ;(


Wydaje mi się, że 8 godzin powinno wystarczyć, w końcu ile można się tego uczyć? Będzie to dość krótko przed ślubem, więc większa motywacja i małe szanse, że się coś zapomni uśmiech

Mamy podobnie z brakiem czasu, ale też jak się dowiedzieliśmy, że u nas w mieście biorą 30 funtów za godzinę nauki (ponad 150zł) to się przeraziliśmy i zdecowaliśmy na naukę tuż przed ze znajomym instruktorem.


my płacimy 60 zł za godzinę uśmiech niestety możemy tańczyć tylko w weekendy, bo w tygodniu on ma wieczory zarezerwowane nawet do 23.45... wiec odpadają bo wstajemy o 4 rano do pracy a wracamy o 19 dopiero...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Sob 16 Sie 2014, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas jest 200zł za parę. Za 5 godzin lekcji.
Tak myślę, że z 10godzin powinno nam wystarczyć.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 7 Lis 2014, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżam! Takie refleksje mnie naszły...
Dziewczyny, co myślicie o tych kursach tańca? Zdecydowałybyście się?
Mnie takie wyuczone walce kojarzą się ze sztucznością. Dla mnie pierwszy taniec jest owiany symboliką. Jak mówią - jaki pierwszy taniec, takie wspólne życie. Więc ja bardziej stawiam na naturalność. R umie tańczyć, ja też nieźle sobie radzę, więc chyba nie zrobimy z siebie pośmiewiska język Chciałabym, by był to spontaniczny, intymny taniec, prosto z naszych serc... Jestem negatywnie nastawiona do pokazówki tanecznej, choć wiem, że z drugiej strony gościom się podoba taki walc odtańczony, wyuczony...
...ale już zupełnie nie rozumiem tych zabawnych tańców, gdzie Młodzi mają jakiś śmieszny układ. Z tego wychodzi cyrk, a nie pierwszy małżeński taniec język
Także zastanawiam się, czy te kursy tańca są naprawdę potrzebne. Ja mam chyba trochę staroświeckie podejście język
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 7 Lis 2014, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My chodziliśmy na kurs tańca, ale jak jeszcze nie planowaliśmy ślubu. Chodziliśmy dlatego, żeby umieć się poruszać. Nie uczyliśmy się układów tylko jak tańczyć do jakiej muzyki itp. W tym roku byłam na 3 weselach i uważam, że ten kurs dużo nam dał.
Teraz R chce bardzo zatańczyć walc angielski - jego ulubiony taniec. Chyba się zgodzę, w końcu czego się nie robi dla miłości :p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Sob 8 Lis 2014, 0:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My chodziliśmy na kurs ok. tydzień przed, próbowaliśmy nauczyć się rumby, nie szło nam jednak to zbyt dobrze (tzn. mąż nie załapał kroków). Skończyło się na normalnym tańcu-przytulańcu i wyszło super naturalnie. Kurs jednak dał nam sporo, tzn. to, nauczyliśmy się wyczucia, jak się trzymać, jak prowadzić itp. Nie był to stracony czas uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Nie 9 Lis 2014, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że kursy tańca mogą bardzo dużo dać. Ja bym chętnie na jakiś się zapisała ale tylko po to żeby dobrze się ruszać a nie uczyć jakiegoś układu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna z Olemole
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 44
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 9 Lis 2014, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziwiam osoby, które decydują się na kurs tańca i układają specjalny pierwszy taniec:)
_________________
Inspiracje ślubne na moim blogu - kliknij i zobacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shigalle
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 34
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 8 Lut 2015, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy ślub w czerwcu, ale miesiąc temu zaczęliśmy chodzić na kurs tańca, żeby się roztańczyć i nauczyć wyczuwać rytm język
Jesteśmy bardzo zadowoleni, powoli zaczynamy się czuć coraz swobodniej we wspólnych tańcach. Na pierwszy taniec przyjdzie czas jak wybierzemy piosenke uśmiech
Polecam każdej parze;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group