Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pończochy, podwiązki czy rajstopki ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 56, 57, 58, 59, 60  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak pisze Magda, może to być problem rozmiaru. Wydaje mi się, że dobrze dobrane nie rolowałyby się.

Ja na swoje wesele kupiłam kabaretki i normalne pończochy samonośne + pas. Założyłam kabaretki i okazało się, że pas nie jest mi potrzebny, bo trzymały się świetnie, a w trakcie zabawy zapomniałam, że w ogóle mam je na sobie Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 19 Lis 2014, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecyduje się na pończochy samonośne + pas , z tym , że pas to raczej dla mojego przyszłego męża. Moja sukienka jest bardzo prosta i bez koła boje się tylko , że podwiązka będzie się odznaczać
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 21 Lis 2014, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tynka sposobem na zmniejszenie odznaczania się żabek przy podwiązkach (bo z samymi podwiązkami nic się nie da zrobić) jest umieszczenie na nich tasiemek bądź kupienie po prostu pasa ze wstążkami na żabkach oczko Czy Twoja suknia ma wiele warstw? Widzę, że uszyta jest z lejącej tkaniny i jeśli sama w sobie jest cienka, to rzeczywiście odznaczanie się podwiązek może być problemem. Najlepiej zabrać ze sobą pas na przymiarkę oczko W razie czego zawsze po weselu możesz założyć pas dla Męża uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pią 21 Lis 2014, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się chyba skończy... pas będzie po weselu oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karcia84
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 12

PostWysłany: Wto 17 Lut 2015, 11:35    Temat postu: rajstopy w spray Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiałąm się co będzie dla mnie najwygodniejsze i zdecydowałam się na rajstopy w sprayu. Nie będe mieć problemu, że jest mnie za gorąco i że ślizgają mnie się nogi. Szczerze polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Pią 27 Lut 2015, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozglądam się za bielizną ślubną. Planuje m.in. zakup pasa + pończochy. Przejrzałam trochę wątek bo nie mam pojęcia jaki odcień pończoch najbardziej się nadaje do białej sukni Shocked Dziewczyny, które już brały ślub albo, które już kupiły bieliznę i też miały białą suknię proszę o info jaki odcień pończoch najlepiej wybrać? Kupowałyście w sklepie stacjonarnym czy przez internet? Jak macie wzory jakiś fajnych, delikatnych pasów to też poproszę bo nie mogę niczego znaleźć co by mi wpadło w oko Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 27 Lut 2015, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam białe pończochy nylonowe i do nich pas (dzięki Mani_ani cmok ). Było mi w nich wygodnie, nie podarły się, nie poszło mi żadne oczko itp.
Ale wiem, że są dziewczyny które do białej sukni mają po prostu jasne, cieliste pończochy.
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 27 Lut 2015, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Esche buziak mruga Ja również miałam białe pończochy nylonowe (FFy) i pas 6 żabkowy oczko Nylony są bardziej transparentne od zwykłych elastycznych pończoch, do tego są cudowne w dotyku i bardzo trwałe, ale wymagają pasa z metalowymi żabkami oczko Polecam sklep nylony.pl, a tam: http://www.nylony.home.pl/SHOP/index.php?main_page=product_info&cPath=1_4&products_id=272&zenid=85bb338f55b43ae0eb10c8f055f6682c uśmiech
Od razu mówię, że w nylonach można się łatwo "zakochać" uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 27 Lut 2015, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na ślubie miałam właśnie Evę w kolorze lodowym uśmiech U świadkowej w torebce miałam jeszcze dwie pary cielistych na wszelki wypadek.
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Pią 27 Lut 2015, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki dziewczyny uśmiech Niby nie podobają mi się za bardzo takie wysokie pasy ale już sama nie wiem Rolling Eyes a lepiej wciągane czy rozpinane?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 56, 57, 58, 59, 60  Następny
Strona 57 z 60

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group