Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomysł na zaręczyny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
22nika28
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 11

PostWysłany: Sro 29 Paź 2014, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat chce się oświadczyć najpierw dziewczynie a potem przy reszcie. Czy wyjazd na źródła termalne i pełne atrakcji dla ciała i ducha to dobre miejsce na zaręczyny? brat mnie męczy czy np. taki wyjazd by jej się spodobał http://familytour.pl/sylwester-slowacja-afrodyta-rajskie-teplice-zdrowe-powitanie-nowego-roku.html Bo wg mnie fajna opcja z tymi basenami bez ograniczeń, zabiegami spa, pełnym wyżywieniem i imprezą sylwestrową... ahhh, wg mnie super... Macie może jakieś doświadczenia w takich wycieczkach, ale właśnie ma być blisko bo pojadą autkiem (brat boi się latać a Ola lubi góry więc i tak ciepłe kraje by nie chciała), może znacie to biuro? bo nie chcę aby się w coś wpakowali, więc lepiej popytać i czy to dobry pomysł bo mój mąż niestety taki romantyczny nie był...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko tak na dobrą sprawę zależy od ludzi,czyli od tego czy wolą zaręczyny na tzw "pokaz" czy też raczej sam na sam bez świadków i cieszyć się sobą. Dla mnie osobiście na pewno pomysł jest ciekawy i zaskakujący więc może warto:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
22nika28
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 11

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech, mają być niby na pokaz ale we dwoje więc też myślę że to fajny pomysł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milord
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2014
Posty: 4
Skąd: Ząbkowice Śląskie

PostWysłany: Czw 20 Lis 2014, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno wymyślić coś co będzie idealne. Chyba najlepsze sa oświadczyny lekko spontaniczne i nie do końca zaplanowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rado
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 25

PostWysłany: Pią 21 Lis 2014, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te w najmniej oczekiwanych miejscach i sytuacjach są najbardziej zapamiętane i nietuzinkowe uśmiech
_________________
Idealny dom weselny na Twoje wesele. Zajrzyj tu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anulka8
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2014
Posty: 8

PostWysłany: Pią 21 Lis 2014, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas to był pełen spontan, podejrzewałam od jakiegoś czasu, że Misiek planuje zaręczyny, ale jak przyszło co do czego to poprostu poniosły go emocje uśmiech
_________________
szukam daty, sali, zespołu, sukni... wszystkiego! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milord
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2014
Posty: 4
Skąd: Ząbkowice Śląskie

PostWysłany: Pon 24 Lis 2014, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anulka8 w jaki sposób poniosły go emocje? Jak się zachował ? Pozytywnie Cię zaskoczył czy negatywnie uśmiech Opowiedz nam.
_________________
Cisfarm.pl Wyciąg z czystka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 27 Lis 2014, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie chodzi o to,że oświadczył się spontanicznie i moim zdaniem właśnie to jest całym sensem:) Oczywiście można też zaplanować,tutaj wszystko sprowadza się do kreatywności partnera bo to w jego gestii leży pomysł na oświadczyny. Pochwal się też pierścionkiem który wybrał,bo akurat tym się zajmujemy więc możemy coś doradzićuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marika223
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2014
Posty: 31

PostWysłany: Czw 5 Lut 2015, 9:41    Temat postu: zaręczyny w walentynki Odpowiedz z cytatem

Zbliża się niebawem rocznica moich zaręcznyn, które odbyły się w Walentynki. Chciałam się z wami podzielić wspomnieniami - to był wspaniały dzień, mój narzeczony wynajął pokój w bardzo uroczym hoteliku w Karpaczu. cudne widoki, wspanała kuchnia;))))

O czym marzyć więcej! wielokrotnie polecaliśmy potem ten hotel znajomym, a Wam polecam stronkę http://www.zlotystandard.info/

Bo to tutaj znalazł mój facet ten hotel, tam są obiekty ze specjalnymi certyfikatami jakości!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wielka_Radosc
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Lut 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sro 18 Lut 2015, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spontan jest dobry, ale jeśli włoży się nieco pracy w przygotowania, może wyjść coś naprawdę niezapomnianego. Ot chociażby specjalny bukiet, składający się z kwiatów szczególnie lubianych przez narzeczoną. Albo fajnie zmontowany filmik składający się ze wspólnych zdjęć i doskonale budujący atmosferę.
Panowie, warto pokombinować, a gwarantuję, że Wasza wybranka nie zapomni tego dnia do końca życia.
_________________
Tematyczne wesele od A do Z to gwarancja niezapomnianych wrażeń dla pary młodej i wszystkich gości.
Wielka Radość to zapewnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group