Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ten pierwszy raz i kto co lubi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ile miałaś lat jak straciłaś dziewictwo
poniżej 16
8%
 8%  [ 9 ]
16-17
16%
 16%  [ 18 ]
18-19
32%
 32%  [ 36 ]
20-21
23%
 23%  [ 26 ]
22-23
11%
 11%  [ 13 ]
24-25
8%
 8%  [ 10 ]
Wszystkich Głosów : 112

Autor Wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zaskoczyło to jak jeden post niewygodny dla innych potrafi wywołać LAWINĘ komentarzy język
_________________



Ostatnio zmieniony przez Mani_ani dnia Sob 28 Wrz 2013, 18:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i dobrze! uśmiech
To jest forum, pełno kobiet, każda ma swój styl życia, takie konfrontacje są super, dopóki oczywiście są bez przegięć, kultura musi być lol

Poza tym, takie światopoglądowe dyskusje są zwykle najbardziej ożywione, bo każdy z nas ma na ten temat coś do powiedzenia, każdy jakoś inaczej to widzi. To jest fajnie uśmiech

Ale odjeżdżam od tematu:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak, są bardzo ożywione Very Happy Przede wszystkim wtedy, kiedy każda strona jest przekonana o swojej racji i obie strony mają zupełnie przeciwne przekonania uśmiech Czasem ciężko jest kogoś nie urazić, nawet nieświadomie.

Przepraszam, ja zapoczątkowałam OT i go kontynuuję, ale już kończe Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dariuszkkkk
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 1

PostWysłany: Sro 20 Lis 2013, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w wieku 22 lat. nie żałuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Nie 2 Lis 2014, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam 18 lat, kochałam go. Po pół roku związku, potem byliśmy jeszcze z półtorej roku:) Nigdy nie żałowałam, mimo, że teraz jestem z kimś innym. Po prostu zrobiłam to z kimś kto był dla mnie i zawsze będzie ważny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Nie 2 Lis 2014, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też miałam 18 lat. Rok byliśmy razem i nasz pierwszy raz był cudowny uśmiech z perspektywy czasu - cudownie nieporadny (fajnie było się odkrywać itp. celebrować kolejne kroki itp. aż doszło do wiadomego). Byliśmy potem jeszcze jakiś czas razem. W ogóle stwierdzam, że moja pierwsza miłość (i chłopak zarazem) jest cudownym człowiekiem i na tamten czas nie mogłam lepiej trafić. To cenne, bo dziewczyny mają różne doświadczenia, nie zawsze takie miłe.

Z mężem mieliśmy miesiąc bez seksu przed ślubem. Ale to był jego wymysł język A ja nie dość, że zestresowana ślubem to jeszcze bez seksu - no lekka osa się we mnie rodziła, nie powiem. Śmiesznie było. ;D Ze względu na powyższe (pierwszy raz) i nie tylko nie byliśmy swoimi pierwszymi partnerami ale to chyba dobrze - uznałabym, że z chłopem co ma 35 lat i się nie seksował nigdy to na 10000% jest coś nie tak język z oczkiem i zwiałabym gdzie pieprz rośnie Very Happy
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34
Strona 34 z 34

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group