Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomarudźmy sobie... III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 240, 241, 242 ... 328, 329, 330  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 30 Paź 2014, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
co wy wiecie o chorowaniu??

Katar, kaszel, ból głowy i dziecko z takimi samymi objawami + gorączka...mąż też ale na szczęście teraz marudzi w pracy.
Dodatkowo jak to w ciąży jestem ociężała, obolała i jeszcze szyjka mi się skraca i mam leżeć (no ciekawe jak??)


Trzymaj się tam nimfa uśmiech
Włącz dziecku zakochanego kundla i półtorej godziny spokoju język czy tam coś innego - wiem, wiem, mało wychowawcze ale to czasem jedyny sposób na chwilę spokoju i bym nie miała wyrzutów sumienia.

Tymczasem zrobiłam obiad, posprzątałam, zrobiłam pranie, i padłam. A jeszcze potem po dziecko, zawieźć na perkusję, wrócić....popakować wszystko na wyjazd....rety...jak ja chcę już do pracy....a tu jeszcze trzeba poczekać na rozpoczęcie, a zresztą....kij wie ile będę tam pracować Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 30 Paź 2014, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bajki uskuteczniam od wczoraj...zwłaszcza, że dzisiaj przy gorączce to i tak dużo leży...no ale tu katarek trzeba odessać, tu herbatkę z moidem podać, tu spróbować wcisnąć coś do jedzenia. Jutro jadę z nią do lekarza, więc zobaczymy czy to zwykłe przeziębienie czy na oskrzela weszło.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Czw 30 Paź 2014, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja dalej nic nie wiem w sprawie pracy...jestem po 10 godzinach i mam serdecznie dość, niektórzy pacjenci są wredni i tyle... Od wtorku mam tak do dupy humor że ryczeć mi się chce...nawet P. mówi że nie może patrzeć na mój smutek, ale jakaś przybita jestem smutny Niech ten tydzień się już skończy, nie mam siły jutro wracać do pracy, prawdopodobnie dowiem się jak będę pracować od poniedziałku ( najwyższy czas ) i aż się boję... tzn z jednej strony boję a z drugiej mnie to jakoś nie rusza, mam chyba jakieś rozdwojenie jaźni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sob 1 Lis 2014, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PatrycjaS19915 napisał:
A ja dalej nic nie wiem w sprawie pracy...jestem po 10 godzinach i mam serdecznie dość, niektórzy pacjenci są wredni i tyle... Od wtorku mam tak do dupy humor że ryczeć mi się chce...nawet P. mówi że nie może patrzeć na mój smutek, ale jakaś przybita jestem smutny Niech ten tydzień się już skończy, nie mam siły jutro wracać do pracy, prawdopodobnie dowiem się jak będę pracować od poniedziałku ( najwyższy czas ) i aż się boję... tzn z jednej strony boję a z drugiej mnie to jakoś nie rusza, mam chyba jakieś rozdwojenie jaźni.


Jesteś lekarzem/pielęgniarką? Co z tą pracą, że nic dalej nie wiesz?

Ziiimno.. oj chyba niedługo trzeba się przerzucić na zimowe ciuchy. No, ale póki co w drogę ze zniczami..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sob 1 Lis 2014, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fizjoterapeutą... i dalej nic nie wiem a wczoraj skończyła mi się umowa... nawet nie wiem czy mam iść w poniedziałek do pracy i na którą zmianę, kpina jakaś normalnie...i to jest poważna placówka niby...

Na zimowe ciuchy już się przerzucam bo konkretnie mrozi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Sob 1 Lis 2014, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez już od kilku dni chodzę w zimowych, bo szczególnie rano i wieczorem już nieźle zimno jest.


Byłam na kolejnej rozmowie o pracy wczoraj i znowu nic. Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sob 1 Lis 2014, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wychodzę z domu po 6 too mrozi, a jak wracam o 15 too ciepło, że trzeba się rozpinać. Weź tu się ubierz odpowiednio :p

Olivia, jakiejś konkretnej pracy szukasz?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Sob 1 Lis 2014, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

geoAsia, nie teraz póki co zadowoli mnie każda. Więc nie mam jakiś wymagań. uśmiech Jak się obronię będę szukała konkretniej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sob 1 Lis 2014, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olivia rozumiem. Ja też szukałam takiej pracy, ale na kilku takich się przejechałam.. Teraz szukam już takiej przyszłościowej. Wolę dłużej poszukać, ale mieć coś na dłużej;)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 2 Lis 2014, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

geoAsia napisał:
Jak wychodzę z domu po 6 too mrozi, a jak wracam o 15 too ciepło, że trzeba się rozpinać. Weź tu się ubierz odpowiednio :p



My to jeszcze jakoś damy radę, ale jak ja mam córkę do przedszkola ubierać to załamka...bo rano zimno, w południe ciepła, a jak panie spacerek wymyślą sobie?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 240, 241, 242 ... 328, 329, 330  Następny
Strona 241 z 330

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group