Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Buty ślubne III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 146, 147, 148  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 14 Paź 2014, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z jednej strony chciałabym mieć buty z odsłoniętymi palcami ale z drugiej chciałabym mieć pończochy bo biorę ślub w czerwcu nie wiem jaka będzie pogoda a pończochy czy rajstopy do sandałów... to nie wygląda dobrze
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aveline
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 157

PostWysłany: Wto 14 Paź 2014, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tynka - buty z odsłoniętymi palcami do pończoch - zdecydowanie nie, moim zdaniem wyglądałoby to bardzo nieestetycznie.
geoAsia, niestety nie pomogę, bo nie jestem fanką butów tanecznych. Po prostu nie podobają mi się. Przypadł mi za to do gustu pomysł z sandałkami. uśmiech Tym bardziej, że bierzesz ślub w lecie, mogłaby powstać fajna stylizacja. Masz już jakąś suknię na oku?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 15 Paź 2014, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, a jakie buty założyłybyście latem? Biorę ślub pod koniec sierpnia, przewiduję, że będzie piękna, słoneczna pogoda język (choć może być różnie język). Chciałabym mieć buty na niewielkim obcasie około 5 cm, ale nie przepadam za sandałkami.
Coś tego typu odpada:



Podobają mi się takie koronkowe buciki:

http://www.buty-joko.pl/oferta,74,tessa,512,tessa_334_ecru,0

Całych butów nie chciałabym mieć, bo noga się poci itp. A zamierzam jeszcze założyć (do tych koronkowych) cieniutkie pończochy, one trochę "amortyzują" obtarcie stopy uśmiech Co myślicie?
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Sro 15 Paź 2014, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mel_Si ja miałam buty o takim kroju i obcas 6 cm i przetańczyłam całą noc, a noga się nie spociła zbyt wiele nawet w pończochach a były największe upały w tym roku w dzień ok 40st C wesoły
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Sro 15 Paź 2014, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aveline nie ma sukienki, póki co oglądam i nie umiem się zdecydować.. Jednak co do butów będę chciała raczej otwarte jakieś, bo nie chcę pończoch tylko gołą nogę - więc takie będą najlepsze.
tynka możesz trafić 35 stopni, albo 15 stopni i deszcz. Dlatego masz rację co do pończoch. Ja mam nadzieję na ciepełko w sierpniu;)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cieszynianka
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 6

PostWysłany: Pią 31 Paź 2014, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sandałkowatych nie lubię, nie mam pomysłu na buty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karcia17
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 5

PostWysłany: Pon 17 Lis 2014, 0:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się bardzo nie podobają takie sandałkowe czy też koronkowe buty ślube,jak dla mnie najbardziej eleganckim butem jest szpilka( nie koniecznie na jakimś bardzo wysokim obcasie) no chyba,że ktoś nie jest przyzwyczajony do chodzenia w takich butach to nie zmuszałabym...Białe klasyczne szpilki pasują do każdego modelu sukienki ślubnej moim zdaniem no i później można je wykorzystać do różnych stylizacji.Ja się zakochałam w tych drugich od góry http://www.eobuwie.com.pl/pol_m_DAMSKIE_Polbuty_Slubne-3346.html ale też są ciekawe te z kokardką,takie fikuśne dla bardziej odważnych kobiet.Każda z nas powinna wybrać takie,w jakich się czuje dobrze i nie sugerować się za bardzo opiniami innych w końcu to NASZ dzieńuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 17 Lis 2014, 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorąc latem ślub, na takie buty bym się nie zdecydowała, bo stopa się poci i jest po prostu gorąco. Ja myślę o czymś mniej zabudowanym, ale nie sandałki. Takie będą chyba najlepsze dla mnie:


_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia_sylwia87
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 65
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 17 Lis 2014, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja biorę cywilny więc z butami mogę zaszaleć.
Gdybym jednak brała kościelny to i tak wybrałabym szalone, kolorowe szpile.
Moim zdaniem typowe buty ślubne są tak aseksualne i brzydkie, że aż brak mi słów uśmiech kompletnie nie moja bajka...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
say_yes
guru
guru


Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 4595
Skąd: Varsovia

PostWysłany: Pon 17 Lis 2014, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mel_Si możesz kupić przecież najcieńsze pończochy, które są bez "palców" albo ewentualnie taki spray do stóp z jedwabiem, który chroni przed obtarciami. Są też sztyfty z Compeed'a uśmiech I wtedy możesz mieć buty bez palców, czy jakieś sandałki jeśli Ci pasują do kiecki.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 146, 147, 148  Następny
Strona 126 z 148

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group