Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomarudźmy sobie... III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 238, 239, 240 ... 328, 329, 330  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 28 Paź 2014, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, jakbym szukała pracy w moim rodzinnym mieście to pewnie byłabym w czarnej dupie.
W mieście wojewódzkim jest o tyle dobrze, że mogę aktualnie przebierać w ofertach, ale nie sądzę, żeby ten trend nie wiadomo ile lat się utrzymał.


Rajuśku ale jestem padnięta. Dziś wybierki robiłam na ogrodzie. Mam taki urodzaj marchwi, że starczy na całą zimę na normalne używanie + soki Very Happy
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joasia87
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Sie 2012
Posty: 139
Skąd: Konin

PostWysłany: Wto 28 Paź 2014, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl.jamka napisał:
shadow's wife napisał:
Pearl brzmi ciekawie, kim jesteś z wykształcenia? uśmiech


Filologiem polskim. uśmiech Ale pracuję w zupełnie innej branży (HR)


a ja byłam przekonana że ukończyłaś przynajmniej jakieś bardzo dobre studia techniczne ze stazami zagranicznymi,tak się "reklamujesz" język oczywiście bez urazy uśmiech
_________________
Budyniek

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 29 Paź 2014, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joasia87 napisał:
pearl.jamka napisał:
shadow's wife napisał:
Pearl brzmi ciekawie, kim jesteś z wykształcenia? uśmiech


Filologiem polskim. uśmiech Ale pracuję w zupełnie innej branży (HR)


a ja byłam przekonana że ukończyłaś przynajmniej jakieś bardzo dobre studia techniczne ze stazami zagranicznymi,tak się "reklamujesz" język oczywiście bez urazy uśmiech


Po co miałabym kończyć studia techniczne i w dodatku wyjeżdżać na jakieś staże? Czy tylko takie studia (które i tak są generalnie teoretyczne - widzę po młodych inżynierach, z którymi miałam okazję współpracować) są w stanie zapewnić sukces? Nie sądzę... ja szłam na studia hobbistycznie, bo chciałam rozwijać swoje pasje (co bardzo popierała szczególnie moja mama), czego moi znajomi nie do końca rozumieli - bo oni prawo, ekonomia, polibuda itp. - bo to da na pewno sukces zawodowy. Teraz - z perspektywy paru lat po skończeniu studiów - widać, że nie do końca tak jest, że sam kierunek studiów determinuje sukces lub nie.
A już szczególnie teraz, gdy magistra jest uzyskać łatwiej niż zdać maturę i magister naprawdę niewiele znaczy (co jest naprawdę smutne, bo ten sam tytuł naukowy ma np. dziewczyna która 5 lat zapieprzała na akademii ekonomicznej i ta sama, która 5 lat chodziła do jakiejś prywatnej szkółki, gdzie liczy się tylko to, żeby było dużo studentów i kasa się zgadzała. - nie uważam, że to jest uczciwe - a pracodawcy nie mają w zwyczaju sprawdzać z jakiej uczelni się ma dyplom)

Ja nie widzę nic zdrożnego w tym, iż uważam, że jestem dobrym specjalistą - potwierdzają to pracodawcy, którym przesyłam swoje CV i oferty zatrudnienia, które dostaję. Mam swój cel biznesowy i do niego dążę - to chyba nie jest szczególnie dziwne w tych czasach. Niestety to nie jest takie proste jak w przypadku mężczyzny - Ci nie mają macic i nie mogą za bardzo urodzić dziecka i zniknąć z pracy na pół roku (zakładając optymistyczny scenariusz, że ciąża jest bezproblemowa i można pracować do porodu i weźmie się tylko obligo macierzyńskiego).
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Sro 29 Paź 2014, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pearl ja myślałam ze ty po jakiś ekonomicznych studiach. Finanse, księgowość czy coś takiego uśmiech
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 29 Paź 2014, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

domcia192 napisał:
Pearl ja myślałam ze ty po jakiś ekonomicznych studiach. Finanse, księgowość czy coś takiego uśmiech


E nie uśmiech to nudne przecież język z oczkiem a nauczyć się można wszystkiego, jeśli się chce i ma się ku temu możliwość. Od księgowości uchowaj mnie losie....
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwaK
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 2816
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro 29 Paź 2014, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl.jamka napisał:
domcia192 napisał:
Pearl ja myślałam ze ty po jakiś ekonomicznych studiach. Finanse, księgowość czy coś takiego uśmiech


E nie uśmiech to nudne przecież język z oczkiem a nauczyć się można wszystkiego, jeśli się chce i ma się ku temu możliwość. Od księgowości uchowaj mnie losie....


E tam zaraz nudne. Nudzić sie przy tym nie da język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 29 Paź 2014, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EwaK napisał:
pearl.jamka napisał:
domcia192 napisał:
Pearl ja myślałam ze ty po jakiś ekonomicznych studiach. Finanse, księgowość czy coś takiego uśmiech


E nie uśmiech to nudne przecież język z oczkiem a nauczyć się można wszystkiego, jeśli się chce i ma się ku temu możliwość. Od księgowości uchowaj mnie losie....


E tam zaraz nudne. Nudzić sie przy tym nie da język


No nie moje klimaty..... oczko
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Sro 29 Paź 2014, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl.jamka napisał:
EwaK napisał:
pearl.jamka napisał:
domcia192 napisał:
Pearl ja myślałam ze ty po jakiś ekonomicznych studiach. Finanse, księgowość czy coś takiego uśmiech


E nie uśmiech to nudne przecież język z oczkiem a nauczyć się można wszystkiego, jeśli się chce i ma się ku temu możliwość. Od księgowości uchowaj mnie losie....


E tam zaraz nudne. Nudzić sie przy tym nie da język


No nie moje klimaty..... oczko


Hehe dzieki Pearl uśmiech ja studiuję finanse Very Happy Każda opinia jest inna uśmiech
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel_Si
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 431
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 29 Paź 2014, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem po filologii polskiej oczko, ale o pracy w zawodzie polonisty póki co, to mogę pomarzyć - bardzo ciężko w mojej okolicy o taką posadę smutny
Ale ostatnio wyhaczyłam ciekawą ofertę na stanowisko protokolanta sądowego w sądzie rejonowym uśmiech Złożyłam dokumenty, ale to jest konkurs, składający się z 3 etapów i obawiam się, że milion osób będzie się starać o tę pracę smutny Pierwsze wyniki za tydzień w piątek. Ale wydaje mi się, że mam dobre kwalifikacje na to stanowisko. Oby się udało. W I etapie wybierają na podstawie LM i CV, drugi etap to test znajomości przepisów dot. sądów i pracowników oraz ... dyktando i test szybkiego pisania na klawiaturze Very Happy Myślę, że z dyktandem dam radę Very Happy, tylko obawiam się tego pisania na klawiaturze - nie potrafię pisać z "zamkniętymi" oczami...
_________________
Dum spiro, spero...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Sro 29 Paź 2014, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MOjego inżyniera chemii stosowanej też można sobie w tyłek wsadzić, w moim mieście nie ma pracy, koleżanki pracują w sklepie ogrodniczym, spożywczym, ciucholandzie i pubie... Skończyłam jeszcze finanse (nie sa nudne, uwielbiam to) i tyle mi się z tego przydaje że sobie sama księgowość prowadzę, a teraz robię dekoracje, więc jak widać wszystko ma za sobą "wiele" wspólnego język Chyba na każdym rynku jest do bani z pracą, nie wiem pearl gdzie mieszkasz, że w ofertach możesz sobie przebierać z takim wykształceniem, u mnie w mieście ten kierunek na uczelni zamykają, bo jest masa bezrobotnych po tym co roku, to samo fizjoterapia i wf
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 238, 239, 240 ... 328, 329, 330  Następny
Strona 239 z 330

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group