Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomarudźmy sobie... III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 230, 231, 232 ... 328, 329, 330  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sob 25 Paź 2014, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tam ślub po 2 miesiącach nie dziwi uśmiech różnie się ludziom układa, może jest w ciąży, a może się znają dłużej niż Ci się wydaje, a może po prostu uznali, że to jest właśnie ten czas. Szczególnie, że coś mi się zdaje, że serena do końca nam prawdy nie pisze.
a Ty sereno zajmij się swoim życiem, swoimi sprawami, przestań oczekiwać oklasków od rodziny, bo to że robisz dwa kierunki studiów i inne rzeczy to jest Twoja prywatna sprawa i trudno, żeby wszyscy dookoła Ci przyklaskiwali. I myślę, że Twój brat ma w nosie Twoje humory - i w sumie dobrze, bo ja bym na takie zachowanie jak Twoje też miała wybrane. (zresztą mam - bo siostra mojego męża ma podobnie do Ciebie) Ale o tym wszystkim pisałyśmy Tobie już jakiś czas temu.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 25 Paź 2014, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serena nawet gdyby była w ciąży, to co? Daj spokój, daj im żyć po swojemu...
Twoje wybory życiowe to Twoja sprawa, dla rodziców robisz te dwa kierunki czy dla siebie? Z całym szacunkiem, zachowujesz się jak zazdrosna małolata a nie jak dojrzała kobieta.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 25 Paź 2014, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram shadows i pearl.
Nie każdy musi żyć tak jak Ty, brat MA PRAWO zaręczyć się po dwóch miesiącach Rolling Eyes A Ty tak chcesz, żeby Ci rodzina kibicowała, przyklaskiwała, cieszyła się Twoim szczęściem, a sama co robisz? Marudzisz i marudzisz, bo Ci przyszła bratowa nie spasowała... Rolling Eyes Każdy chciałaby mieć szwagrów/bratowe jak z bajki, ale nie zawsze tak jest! To BRAT ma być szczęśliwy w małżeństwie!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Sob 25 Paź 2014, 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, w razie czego, gdyby im sie nie powiodlo- powiesz "a nie mowilam?". Albo za 9 miesiecy kupisz bodziaka dla bratanka. Wyluzuj.
Co studiujesz?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sob 25 Paź 2014, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lusilla napisał:
Spoko, w razie czego, gdyby im sie nie powiodlo- powiesz "a nie mowilam?". Albo za 9 miesiecy kupisz bodziaka dla bratanka. Wyluzuj.
Co studiujesz?


A co brat powie jak się serenie nie powiedzie? Bez sensu ten cały jad. Życie jest za krótkie, żeby przejmować się sprawami, które de facto nas nie dotyczą. Brat chce się żenić - niech się żeni i bym się ucieszyła, że to w sumie ten sam czas, że razem można przeżywać stresik itp.- tylko do tego potrzeba dojrzałości i dobrych relacji. A zdaje się, że swoim zachowaniem serena sprawi, że wszyscy się od niej odwrócą.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamorela
guru
guru


Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2142
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob 25 Paź 2014, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Awaria ogrzewania w bloku, a w mieszkaniu jest tak zimno, że masło stojące na blacie w kuchni zastygło.
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Sob 25 Paź 2014, 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochane ja Was w pełni rozumiem, że macie mieć prawo do własnego zdania, ja również mam prawo do niego.
Nie oczekuje oklasków, ani tego, aby czekali ze ślubem, ale domek jest mały, jest dużo ludzi, dużo spojrzeń na świat, ciężka atmosfera.
Jak chcą niech biorą ślub tu i teraz przynajmniej będzie to jakaś zasada że są razem, a nie że ta mieszka tutaj i może się uda... może się uda im, a może nie, a ja starce ostatni czas w domu.
I tak jak już nie raz wspomniałam, Wy patrzycie z boku, z perspektywy publiki, natomiast zamiana by byłą trudna i nie raz to pisałam tutaj, iż pozwólcie się obcej osobie wprowadzić do siebie, zobaczymy wtedy jak Wasze spojrzenie się zmieni.

Nie jest tu ani jad, ani krzyki tylko rozczarowanie, z nią się nie kontaktuje w jakiś szczególny sposób, po prostu wiele rzeczy na małej przestrzeni się kumuluje ot, ale to co zdarza się jej chlapnąć Tupu "jestem z nim i mi się należy'' jest nie na miejscu.

Ten temat był już wcześniej poruszany i część dziewcząt mnei poparła część zjadła żywcem na śniadanie - i jak widać ile ludzi tyle zdań jak świat światem, tak było jest i będzie.


Tak czy siak nadal obecność jej koliduje z moimi planami, problem z jedną łazienką, i to ja muszę się dostosować nie ona, problem z tym, że ja mam odejść bo ona nie może mieszkać u siebie, a mały dom... i takie tam inne sprawy, takie tam inne problemy, takie tam inne spostrzeżenie z innego punktu widzenia.
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Nie 26 Paź 2014, 0:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lamorela napisał:
Awaria ogrzewania w bloku, a w mieszkaniu jest tak zimno, że masło stojące na blacie w kuchni zastygło.


Kochana, jeśli Cię to pocieszy, u nas wczoraj w ogóle teść napalił pierwszy raz w tym sezonie. język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Nie 26 Paź 2014, 6:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w mieszkaniu wcale jeszcze nie grzalam. A w ciagu dnia i -4 u nas bylo. Wole sie w domu cieplej ubrac Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Nie 26 Paź 2014, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie włączam ogrzewania jeszcze. Nie widzę potrzeby. A im niższa temperatura tym się lepiej człowiekowi śpi.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 230, 231, 232 ... 328, 329, 330  Następny
Strona 231 z 330

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group