Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ząbkowanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Pią 24 Paź 2014, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ząbkowanie to nie słyszałam żeby bursztyn pomógł ale słyszałam że wspomaga laktację uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 24 Paź 2014, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wspomagać laktację może, na zasadzie efektu placebo. Przy ząbkowaniu nie pomoże - dziecko za małe na efekt placebo lol lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Pią 24 Paź 2014, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
wspomagać laktację może, na zasadzie efektu placebo. Przy ząbkowaniu nie pomoże - dziecko za małe na efekt placebo lol lol


ha ha

ale jak mama uwierzy to może i będzie lżej uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 24 Paź 2014, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no chyba jej...bo dziecku raczej nie język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Pią 24 Paź 2014, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://dzieci.pl/kat,1024251,title,Bursztyn-na-zabkowanie,wid,16752185,wiadomosc.html?smgputicaid=613ae6

natknęłam się na to przez koleżankę która dziś wrzuciła zdjęcie dziecka na Facebooka i mały miał właśnie taki naszyjnik z bursztynów, w komentarzach rozwinęła się dyskusja czy to skuteczne czy nie, i zaczęłam szukać na ten temat informacji. Koleżanka na co dzień mieszka w Austrii i pisała że u nich często można spotkać dzieci właśnie z takimi naszyjnikami.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 24 Paź 2014, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annn a u nas 80% niemowlaków ma czerwone wstążeczki poprzyczepiane. Dla mnie to bez sensu, jak naszyjnik ma złagodzić ból...no ale to moja opinia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Pią 24 Paź 2014, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa napisał:
annn a u nas 80% niemowlaków ma czerwone wstążeczki poprzyczepiane. Dla mnie to bez sensu, jak naszyjnik ma złagodzić ból...no ale to moja opinia.

Moja teściowa by Cię za to ukrzyżowała! Odkąd jej powiedziałam, że przy Majki wózku nie będą dyndały żadne czerwone wstążki to nie ustaje w swojej krucjacie "nawrócenia" mnie na wiarę w "siły wyższe" (bo jakaś tam kuzynka prawie umarła, bo została zauroczona, bo nic czerwonego przy wózku nie miała) i nie przemawia do niej argument, że wiara w zabobony to, jakby nie było, grzech (aż boję się pomyśleć, co by było jakby się dowiedziała, że podczas ślubu nie miałam nic starego, nic pożyczonego, itd... Pewnie przepowiedziałaby rychły rozwód) Nawet dziś przyleciała do nas i pytała mnie czy widziałam jaki sąsiadka ma wózek i ŻE MA CZERWONĄ WSTĄŻECZKĘ PRZYPIĘTĄ DO BUDKI!

Przepraszam za offa - musiałam kurde Embarassed
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Sob 25 Paź 2014, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martylda napisał:
ale jak mama uwierzy to może i będzie lżej uśmiech

Dokładnie to mi powiedziała polozna jak poruszyłam ten temat w naszej Babygrupie. Żadnych dowodów na działanie bursztynow nie ma, ale jeżeli sobie wmowimy ze działają to wszystko jest możliwe uśmiech gdyby pomagało to bym odwiesiła Olivera, bo ząbki przechodzi strasznie 😔
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Nie 26 Paź 2014, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tam wieszałam czerwoną wstążeczkę (za to bozi nie miałam język), żeby mi głupie stare baby dziecka nie ociotowały. Ale niestety - wstążeczka nie przyniosła oczekiwanych rezultatów - i tak musiałam młodego kąpać w czarcim żebrze uśmiech


Co do ząbkowania - ja tylko smarowałam żelem....ale młody zaczął ząbkować jak miał 16 miesięcy....
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Nie 26 Paź 2014, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie raz na poczcie obca baba zajrzala do wozka i z pretensjami do mnie wyskoczyla, ze czerwonej wstazeczki nie mamy lol Ludzie maja tupet...

U nas zabkowanie na razie (odpukac) bezproblemowo przebiega uśmiech Blazej ma dwie dolne jedynki, jakis miesiac temu wyszly uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 10 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group