Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomarudźmy sobie... III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 227, 228, 229 ... 328, 329, 330  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Wto 21 Paź 2014, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kithy no coś ty!! Shocked
Jest aż tak źle?
Porozmawiaj z nim może coś dotrze..
U nas ostatnio też często na siebie buczymy..
Ale to chyba przez to czekanie na Małą.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Wto 21 Paź 2014, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest aż tak źle.
Serena bardzo fajnie napisałaś.
Pamiętam,że kiedyś w kłótni powiedziałam, że M. jest jak jego ojciec. to aż go zatkało.
Jednakże mam przeczucie, że on się wyprze,że taki nie jest, że się czepiam itp. Jego ojciec w ogóle nie szanuje matki. Tam nie ma miłości. Jest tylko krzyk i oskarżenia.
Mój ostatnio robi się podobny. Ja już nawet z nerwów się nie bronię tylko przy kolejnym krzyku zamykam się w sobie, żeby znowu "nie oberwać słownie"
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Wto 21 Paź 2014, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wychował się w takiej rodzinie, więc może trochę nieświadomie w nerwach tak reaguje?
Oczywiście nie usprawiedliwiam bo to nie jest dobre zachowanie.
Zdecydowanie potrzebuje kopniaka i porządnej rozmowy.
A ty kochana nie zamykaj się w sobie tylko mu odpowiedz na te jego ładne słowa tak aby zrozumiał że Cię to rani i boli.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Wto 21 Paź 2014, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kithy nie było łatwo, też musiałam argumentować w między czasie, typu "pamiętasz jak na obiedzie Twój tata powiedział do mamy tak czy siak?" a jak Ty potraktowałeś mnei an imprezie? No to co, nie jesteś jak on?" ale argumenty zbierałam przez trzy dni analizując czy mają sens, plus to, że emocjonalnie musiałam się przygotować, bo jestem płaczek i gdy emocje biorą górę to nie wyduszę słowa tylko chlipie, dlatego dla mnie to była katorga, no chyba, że awantura jest pod wpływem emocji na tu i teraz, wtedy zamiast łez jest krzyk i agresja, bo się podświadomie bronię.

Musisz spojrzeć na to tak, że jak coś odłożysz na potem, to spraw będzie się nawarstwiać i efekt będzie tysiąckroć gorsze niż na chwilę obecną.
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 21 Paź 2014, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kithy mam nadzieję że będzie dobrze, tylko musicie rozwiązać problem od razu w zarodku. Porozmawiaj z nim nawet na siłę jak nie będzie chciał. W małżeństwie są te lepsze i gorsze dni mam nadzieję że te złe przejdą.
Powodzenia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 21 Paź 2014, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kithy napisał:

Jednakże mam przeczucie, że on się wyprze,że taki nie jest, że się czepiam itp.


Myślę, że nawet na pewno się wyprze. To zależy, jakim typem jest Twój Mąż. Mój np. to uparciuch, który zawsze ma rację i wie najlepiej. Jak się okazuje, że jednak nie wyszło na Jego, to po prostu pomija to milczeniem i nie zwraca na to uwagi, licząc, że tego nie zauważę Wink Więc Mój M. po prostu by zaprzeczył, a potem w głowie przemyślał. Jeśli zgodziłby się z tym, co mówię, to raczej po prostu zmieniłby swoje zachowanie a nie powiedział "Tak, masz rację, zmienię się". Rzaaadko, bardzo rzadko mówi, że mam rację, raczej po prostu zmienia zachowanie czy o co tam w danej sytuacji chodzi.
Dlatego życzę Ci odwagi i wytrwałości! Porozmawiaj na spokojnie, daj mu jasne i czytelne argumenty, a potem trochę czasu na zastanowienie. Z doświadczenia mogę doradzić jeszcze, żebyś nie oczekiwała od razu deklaracji "Zmienię się", daj chłopu pomyśleć i przetrawić uśmiech
Będzie dobrze! Jesteście młodym małżeństwem, przezwyciężycie gorsze chwile! uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Sro 22 Paź 2014, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kithy, a może Wy się jeszcze po prostu docieracie, co? To nie trwa parę miesięcy a sami mieszkacie w sumie od niedawna (nie liczę tego okresu, kiedy mieszkaliście z teściami, bo to co innego, inne zasady).
Ale rozmowa jest zawsze najlepszym wyjściem. Nawet jeśli masz wrażenie, że się wyprze, nie słucha, nie odpowiada na to co mówisz w trakcie rozmowy, to spokojnie powiedz swoje. Na pewno to do niego trafi, tylko czasem duma nie pozwala się przyznać, że źle się zachował. Dobrych nawyków i zachowań można się nauczyć, ale potrzeba czasu. I na pewno nie można tak przekreślać małżeństwa i związku przy pierwszych kłótniach i kłopotach.

U nas po przeprowadzce też było mnóstwo kłótni, takich kłótni wielkiej mocy. Ale to już ustało. Trzeba było czasu, abyśmy oboje mogli pewne rzeczy zrozumieć i czegoś się nauczyć i zmienić, żeby było nam razem lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Sro 22 Paź 2014, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, przyznam szczerze, że mało rozmawiamy, bo ja zamykam się w sobie w sytuacji gdy nie mam już sił na kłótnie, przypominanie sobie sytuacji, która spowodowała jakieś nieporozumienia [ uwielbiam tą jego amnezje ] ale zobaczymy. Muszę mieć dużo siły uśmiech Szczególnie przy tym upartym ośle, któy ma swoje racje i nie widzi innych uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Sro 22 Paź 2014, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pokrywają mi się terminy egzaminów i pracy, zgubiłam notatki z których mam pisać... wszystko przeciwko mnie smutny
beksa
PAAAANNNIIKKKAAA!wykrzyknik

ps.
od czego notorycznie mogą trząść się ręce? Tylko nie wyskakiwać mi z delirką, bo ja pije trzy razu do roku:P - tak swoją drogą zaczynają się ze mnei śmiać, że zaś impreza urodzinowa i zaś mają kierowcę xD
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.


Ostatnio zmieniony przez serena dnia Sro 22 Paź 2014, 9:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 22 Paź 2014, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przebadaj się ale mi się np trzęsą z nerwicy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 227, 228, 229 ... 328, 329, 330  Następny
Strona 228 z 330

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group