Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Doradźcie - kupić suknię używaną?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julia89
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Paź 2014
Posty: 8

PostWysłany: Wto 21 Paź 2014, 13:06    Temat postu: Doradźcie - kupić suknię używaną? Odpowiedz z cytatem

Znalazłam piękną sukienkę na sprzedaż. Fason taki jak sobie wymarzyłam z tym, że jest to sukienka używana. Co myślicie - kupić?





tu jest więcej fotek: http://olx.pl/oferta/suknia-agnes-the-one-to-77-rozmiar-36-CID87-ID7sxzD.html?action=show&id=110236597&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-[id1]-20141016-[diplayLink]-26116799@1-20141016231356[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 21 Paź 2014, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak przymierzysz i będzie pasować- co się rzadko zdarza- to jak najbardziej.

Sama bym kupiła używaną, ale miałam nietypowe wymiary i wzrost powyżej 170 cm, więc szans nie było.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Wto 21 Paź 2014, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Karoliną. oczko
Jeśli będzie dobra i Ci się podoba - śmiało kup oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suknierosa
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Lut 2015
Posty: 4
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią 13 Lut 2015, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suknie używane nie są gorsze. Pod warunkiem, że ktoś o nie dbał i są wyczyszczone i niezniszczone. Wtedy mogą wyglądać nawet jak nowa suknia z salonu, a jest o min połowę tańsza. Większość sukni da się dopasować do nowej właścicielki jeśli wymiary troszkę odbiegają od tych na jakie jest szyta suknia. Myślę, że warto jest odwiedzić komis sukni ślubnych by samej przekonać się czy warto uśmiech uśmiech
_________________
Komis sukni ślubnych Rosa
Gliwice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mary
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 16

PostWysłany: Pon 23 Lut 2015, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście ładna, ale czy możesz ją przymierzyć? czy tylko zamówić przez internet? Radzę, żebyś ją przymierzyła, jeśli możesz i będziesz w niej ładnie wyglądała to czemu nie. Ale pamiętaj, że to twój ślub jeden jedyny i musisz wyglądać i czuć się jak królowa, a jak zamówisz i nie będzie na tobie dobrze leżała, to będzie kiepsko. Używana czy nie, ważne, żebyś była piękna uśmiech
_________________
http://zaproszenia.marsgraf.pl/ - zaproszenia ślubne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pati25
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 27

PostWysłany: Pon 2 Mar 2015, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siema uśmiech


ja również miałam kupywać używaną suknie ale moja siostra cioteczna zaproponowała mi że odda mi swoją suknie ślubną bo wisi w szafie i ma aby z nią problem, bo nie wie co z nią zrobić, fakt mam małe przeróbki do wykonania ale nie są aż tak bardzo kosztowne. Więc wkońcu wyszło na to że ona pozbyła się problemu a ja nie wydałam majątku na suknię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Wto 3 Mar 2015, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna ta sukienka uśmiech

Jeżeli będziesz miała możliwość ją przymierzyć i będzie na Ciebie pasować to pewnie - bierz ją uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ladybird15
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 39

PostWysłany: Sob 14 Mar 2015, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli możesz przymierzyć, ewentualnie zwęzić jakby była potrzeba, to czmeu nie? uśmiech Zawsze troche zaoszczędzisz uśmiech
_________________
Miłość jest najważniejszą wartością w życiu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group