Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Trudny i wstydliwy problem
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eckierka
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 31

PostWysłany: Czw 24 Kwi 2014, 15:38    Temat postu: Trudny i wstydliwy problem Odpowiedz z cytatem

Trudny temat, ale muszę go poruszyć. Dziewczyny, czy zdarza Wam się po ciąży popuszczać mocz? Myślałam, że mnie to nie dotyczy jednak od niedawna przy wysiłku zdarza mi się kilka kropel... W necie trafiłam na link www.apteka-internetowa24.com.pl/group/tena i przyznam, że zaczynam się zastanawiać. Macie doświadczenia z takimi wkładkami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Czw 16 Paź 2014, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekoniecznie. Kiedy przeżywamy np. atak serdecznego śmiechu, a jednocześnie mamy naprawdę bardzo pełen pęcherz, może nam się przydarzyć drobne "popuszczenie". Również pod wpływem bardzo silnego przeżycia psychicznego, jakim jest np. wypadek samochodowy, możemy nie utrzymać moczu. Bardzo silny stres może powodować chwilową utratę kontroli nad zwieraczami. Podobnie kontrolę tracimy wtedy, kiedy mdlejemy - wtedy także zdarza się spontaniczne, niekontrolowane opróżnienie pęcherza. To jest normalne, taki jednorazowy incydent jeszcze nie świadczy o chorobie.
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Czw 16 Paź 2014, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możemy podejrzewać problem, jeśli zawilgocenie bielizny powtarza się częściej lub gdy popuszczanie moczu towarzyszy nawet niewielkiemu wysiłkowi fizycznemu, np. dźwignięciu czegoś. Zdarza się, że zwieracz nie jest w stanie utrzymać moczu podczas całkiem prozaicznych zdarzeń, np. przy zwykłym kichnięciu. Zdarza się także, że popuszczanie moczu jest tak bezwiedne, a popuszczane ilości są tak niewielkie, że nawet tego nie rejestrujemy. Wtedy objawem problemu jest po prostu wilgotna bielizna osobista - zwłaszcza, jeśli bielizna jest wilgotna często lub wcale.
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Czw 16 Paź 2014, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie powinniśmy podjąć kroki, jeśli zauważymy problem u siebie?

Zacząć trzeba od dokładnej diagnozy, a precyzyjnie - od wykluczenia schorzeń, które mogą dawać podobne objawy. W tym celu należy najpierw wykonać laboratoryjne badanie moczu: zdarza się bowiem, że kłopoty z nietrzymaniem moczu są pierwszym objawem infekcji dróg moczowych. Przy zakażeniach dróg moczowych wewnętrzna ścianka pęcherza staje się nadwrażliwa i nawet znajdująca się w nim niewielka ilość moczu stanowi silny bodziec do jego opróżnienia. Infekcję pęcherza trzeba wyeliminować jako pierwszą także z tego względu, że w przypadku młodych kobiet, zwłaszcza prowadzących aktywne życie seksualne, jest to bardzo częsta choroba. Prawdopodobieństwo, że diagnoza będzie brzmiała "infekcja" jest duże, jeśli nietrzymaniu moczu towarzyszą ból lub pieczenie przy jego oddawaniu oraz potrzeba częstego odwiedzania toalety z jednoczesnym oddawaniem niewielkich ilości moczu.
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Czw 16 Paź 2014, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

amelkaa dlaczego nie napiszesz jednego postu?? To już nie pierwszy temat, w którym odpowiadasz w kilku postach pod rząd zamiast w jednym. Istnieje taka opcja "edytuj", której możesz sobie użyć jak Ci się coś przypomni... Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Czw 16 Paź 2014, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo Amelka to taka ciocia wikipedia. A co znajdzie w internecie to wklei i dlatego właśnie ma tyle postów.
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kubet
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Paź 2018
Posty: 6

PostWysłany: Pon 22 Paź 2018, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może warto udać się do dobrego lekarza, zobaczy czy nie ma większych problemów, u mnie to była zwykła wizyta kontrolna a okazała się jednak że mam pewne problemy i trzeba było podjąć leczenie. Akurat chodzę do lekarza w Warszawie tutaj https://urolog-warszawa.pl/
Pamiętajcie żeby się badać kontrolnie u mnie brak objawów a jakbym jeszcze chwilę poczekała to mogło by mieć złe skutki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiona45
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 161

PostWysłany: Wto 22 Sty 2019, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób ma dużo dolegliwości różnego rodzaju. Warto spróbować na drogi moczowe i nie tylko na pewno suplement tego typu https://www.herbavis.eu/produkt/nasturcja ,idealny na drogi moczowe i nie tylko. Kwiatek, który działa jak antybiotyk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaduła
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 237

PostWysłany: Wto 2 Kwi 2019, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie zaczynałam od różnych ziołowych herbatek i innych suplementów na mój problem z nietrzymaniem moczu, ale jednak nic mi nie pomagało. Dopiero później moja ginekolog pani doktor Blicharczyk namówiła mnie na zabieg laserem. Troszkę się bałam, ale jednak nic nie czułam, znieczulenie było więc też dobrze. Poza tym? Jest lepiej!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Czw 18 Kwi 2019, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mialam ten problem po porodzie naturalnym. Ćwiczylam kegla ale efekt nijaki.. Nie chcialam cale zycie martiwc sie tym problemem dlatego zdecydowałam sie na zabieg w Katowicach w klinice Dermed i to byla sluszna decyzja uśmiech Problemu nie mam, czuje sie bardzo komfortowo i jestem w koncu szczesliwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group