Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy można zmienic obrączki??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Wto 5 Lis 2013, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wypadają, po 3 latach wygląda prawie jak nowa.... Ale to pewnie zależy od wykonania
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 5 Lis 2013, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie kupowałaś?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Wto 5 Lis 2013, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w mieście taka babeczka jest świetnym jubilerem, ale akurat tą obrączkę zlecała chyba komuś, bo dość długo na nią czekałam...

a tą trapezową robiłam u całkiem innego jubilera, na zamówienie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 5 Lis 2013, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha czyli prywatny jakiś? My też u prywatnego będziemy kupować i też chciałabym chociaż jeden diamencik, ale boję się że nie będzie się dało zmienić rozmiaru w razie czego smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zabowska
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 40

PostWysłany: Sro 6 Lis 2013, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miło widzieć tu tyle pozytywnych odpowiedzi uśmiech No ja tu też jestem zdania Kasiek 86 my mieliśmy inny problem chcieliśmy obrączki 2 kolorowe w zasadzie bardziej ja język no i zrobiliśmy ale moja ciamajda cały czas miała problem z obrączką jak w zimę mu spadała po zmniejszeniu w cieplejszej temperaturze uciskała i jakoś jej nie chciał nosić na pierwszą naszą rocznicę zabrał mnie do jubilera i wybraliśmy obrączki płaskie , węższe trochę cała z żółtego złota z grawerami naszych imion i teraz nosi bez marudzenia uśmiech Poza tym wcześniej też chciałam z kamieniami ale cały czas tylko słyszałam , ze problem ze zmianą rozmiaru i zrezygnowałam.



A co sądzicie o teraźniejszej modzie noszenia złotych obrączek , na allegro jest tego mnóstwo kombinacja pierścionek+obrączka lub same złote obrączki ?
_________________
Agnieszka & Michał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gafkuler
Gość





PostWysłany: Pon 16 Gru 2013, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

same złote są chyba najlepsze
Powrót do góry
kingarej
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 45

PostWysłany: Pon 6 Paź 2014, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwykłe złote będą chyba najbardziej praktyczne, warto wybrać taki model obrączek, żeby nawet po paru latach wyglądały jak nowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 6 Paź 2014, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my wybraliśmy klasyczne obrączki z frezowaniami też mam z tyłu głowy gdzieś ten pomysł z drugą obrączką z samymi kamieniami taką cieniutką żeby , może kiedyś sie zdecyduje ... jak na razie czekam na obrączki z wielkim niecierpliwieniem już chce mieć je w domu a to jeszcze z miesiąc potrwa
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZlotaLinia_com
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 177
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 5 Lis 2014, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież zawsze można je w razie czego odnowić bez względu na to który rodzaj czy wzór wybierzemy,to tylko kwestia dobrego i zaufanego jubilera na który m możemy polegać? Faktem jest natomiast,że te z tradycyjnego złota są najbardziej popularne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 26 Sty 2015, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas się pojawi problem jak się rozmiar palca zmieni bo nasze obrączki można powiększyć tylko raz... ale jak by już była taka sytuacja to przetopiłabym te obrączki i zrobiła takie same z tego złota ... mam jednak nadzieję , że takiej sytuacji nie będzie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group