Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

chciałabym przytyć...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Sro 6 Cze 2012, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oooo i temat dla mnie uśmiech
ile ja miałam przykrości ze względu na moją figurę... a to wieszak, a to suchotnik, a to chuderlak... a to moja wina, że mam w tali mniej niż powinnam?? kurcze chciałam przytyć to poszło w uda a nie talię i brzuch... więc przestałam się tym przejmować. Tylko wkurza mnie kupowanie ciuchów dopasowanych... nijak mi pasują wytaliowane koszule, bo odcinają się jak w klepsydrze...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sro 6 Cze 2012, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolipio napisał:

Kasztanowa, serio fast foody są najlepszą metodą na przytycie?
Czy to tylko tak dlatego, że Amerykanie tym się żywią i są otyli?

Nie wiem czy najlepszą, ale na mnie to działa niestety Twisted Evil
Mam podobnie jak ewelajn:

ewelajn napisał:
ja po za dużej ilości słodyczy, kebabów, za dużych porcjach w 2-3 dni przytyłabym te 2-3 kg nie obżerając się szczególnie

Mad Mad Mad Mad Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Sro 6 Cze 2012, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj temat również dal mnie... 160 cm wzrostu a po operacji mojej mamy moja waga wynosi 39 kg... Stres spowodował, że schudłam z ciezko wypracowanych 43... Crying or Very sad I nic nie pomaga... Żadne diety na przytycie... A najgorsze, że duża część mi z biustu spadła i teraz czuję się jak płaska nastolatka Evil or Very Mad A już tak fajnie zaczynałam wyglądać... U mnie szczupłość jest rodzinna... Mam na swoim ślubie ważyła 47 kg moja kuzynka też coś koło tego... No ale chociaż te 4 stracone kg by mi się przydało odzyskać...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 6 Cze 2012, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ten o to sposób poczułam się jak tłusta świnka na ubój

chętnie Wam oddam tak po 5 kg każdej i wszystkie będziemy zadowolone lol

chciałabym mieć taką szczupłość w genach
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 6 Cze 2012, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA tam bym się nie obrażałą, gdyby mówiono do mnie "ojej., jakaś Ty chuda, w anoreksję Karolinko nie wpadłaś". Twisted Evil Twisted Evil
Lepsze to niż "ale w tym sklepie to dla pani nic nie będzie". język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Czw 7 Cze 2012, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
JA tam bym się nie obrażałą, gdyby mówiono do mnie "ojej., jakaś Ty chuda, w anoreksję Karolinko nie wpadłaś". Twisted Evil Twisted Evil
Lepsze to niż "ale w tym sklepie to dla pani nic nie będzie". język

Łatwo tak mówić oczko
Poza tym tekst "dla pani nic nie będzie" mogą też usłyszeć osoby szczupłe oczko
Jakbyś stała po drugiej stronie, to być może lepsze byłoby usłyszeć "o przytyłaś" niż "Ty chyba nic nie jesz, jesteś chuda jak patyk", ja uważam, że innym ludziom łatwiej przychodzi powiedzenie komuś "jaka Ty chuda jesteś" niż "jesteś gruba".

Kasztanowa napisał:
Nie wiem czy najlepszą, ale na mnie to działa niestety

Ale na pewno nie jest to zdrową metodą oczko
Po jednym dużym obiedzie, kebabie, pizzy itp, jak stanę na wagę, to też będę coś tam cięższa, ale nie zostanie to u mnie na stałe.

lamika88 napisał:
No ale chociaż te 4 stracone kg by mi się przydało odzyskać...

Jakieś konkretne diety stosowałaś? I przez jak długi czas? Korzystałaś z porady np. dietetyka?
Jak widać, u nas dużo łatwiej stracić kg niż przytyć.

Teraz jak ktoś mi strzeli, że na przytycie mam jeść fast foody i słodycze, to mu powiem, że jak chce to niech sam pożera takie jedzenie, a nie takie pierdoły radzi innym Razz
Znowu zmotywowałam się i ćwiczę 6 weidera Very Happy
By nie mieć mięciucha na brzuchu Razz
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Czw 7 Cze 2012, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze już nie pamiętam co to była za dieta bo jak osiągnęłam wagę na której mi zależało i widziałam, że jeszcze trochę przybywa to nie zastanawiałam się co to za dieta już później... Nawyki żywieniowe mi weszły po prostu w krew i stało się to moim naturalnym odruchem... Przede wszystkim jem zdrowe rzeczy, żądnych fast foodów czy chipsów, minimum 5 posiłków dziennie, jak jestem głodna t po prostu szykuję sobie jedzenie i nie patrzę na to, że np dwie godziny temu jadałam obiad i to może być za wcześnie. Jem wszystko: mięso, owoce, warzywa itd... Ale mam po prostu potwornie szybką przemianę materii... No i częstą nadkwaśność właśnie związaną ze stresem ale obecnie nie mam szans uniknąć stresu - obrona za miesiąc, egzamin FCE w weekend plus pracuję itd... Mam tylko nadzieję, że nie schudnę bardziej bo chyba będę musiała się w dziecięcym ubierać Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Krzysztof1988
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 354

PostWysłany: Pią 8 Cze 2012, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy temat.

Ja napisze że moja narzeczona ma wzrost 173 i wagę 53kg. Wygląda świetnie. Taka mi się właśnie podoba szczuplutka i śliczna. lol lol lol

Ja zaś mam 182 i ważę 71kg ważąc się nago. Czuję się świetnie nie mam zamiaru przytyć ani schudnąć. Jem za 3 osoby i nie tyję. Nawet jak bym chciał przytyć to bym miał wielki problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Czw 2 Paź 2014, 6:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim należy spożywać regularne posiłki około pięć razy dziennie. Jeśli jedliśmy ich tyle do tej pory, należy zwiększyć ich liczbę tak, aby jeść posiłek co dwie godziny. Oczywiście pamiętajmy, że jednak nie należy się przejadać.
Obfite i bogate w zdrowe produkty śniadanie stanowi dla nas podstawę. W jadłospisie nie może zabraknąć wysokowartościowego białka, które znajduje się m.in. w chudym mięsie, np. drobiu, oraz jajkach, jogurcie czy wędlinach. Oprócz białka należy pamiętać o węglowodanach, które powinny stanowić składową każdego posiłku. Mowa oczy­wi­ście o węglo­wo­da­nach zło­żo­nych, czyli np. tych, pocho­dzą­cych z kaszy, pie­czywa pełnoziarnistego maka­ronu razowego czy ciem­nego ryżu. Nie może zabraknąc również tłuszczy, a w szczególności wielonienasyconych kwasów tłuszczowych (omega-3 i omega-6), które wchodzą w skład błon komórek naszego ciała, obniżają poziom złego cholesterolu (LDL), a podwyższają dobry HDL i chronią nasz układ krwionośny.
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3668

PostWysłany: Pią 19 Kwi 2024, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele interesujących treści znajdziecie zaglądając na stronę https://www.astarcms.pl/dieta-pudelkowa-a-zdrowie-co-warto-wiedziec/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group