Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Marzenia sie spełniaaają ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pią 5 Wrz 2014, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martylda napisał:
Nasza położna ze SR powiedziała że dźwięki na porodówce bardziej przypominają stosunek płciowy niż krzyki rodem z filmu język

Najwyzej z filmu grozy język Jak lezalam na sali poporodowej te pare dni, to czesto nas w nocy budzily dzikie wrzaski z porodowki język Oj, cieszylam sie, ze nie slyszalam tego przed swoim porodem język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Pią 5 Wrz 2014, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak czekałam na sale porodowa to slyszalam krzyki, ale za każdym razem trwały krótko a potem było słychać płacz dzieci, to było bardzo motywujące i wzruszające uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 30 Wrz 2014, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekam na wieści po wizycie tup tup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Wto 30 Wrz 2014, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spieszę ze sprawozdaniem uśmiech

U nas troszkę sprawy poszły do przodu przez ostatni miesiąc - mężu wymalował majeczkowy pokoik, wózek, łóżeczko i reszta mebelków już czekają na małego lokatora (jeszcze tylko nam materaca brakuje, pościeli, która i tak póki co pewnie nie będzie używana i duperelków typu kosmetyki, czy wyposażenie torby do szpitala), zaczęliśmy szkołę rodzenia, no i "wreszcie" dowiedziałam się, dlaczego niektóre kobiety tak narzekają na ten trzeci trymestr język Ale ja tam nie psioczę jakoś strasznie na spuchnięte kończyny, popękane poślady (wyglądają jakby je dżdżownice obsiadły, a na brzuchu ani pół rozstępu język) i nawet to jak mąż się ze mnie śmieje jak się rano wyczołguję spod kołdry obwiązana wężo-rogalem niczym pępowiną uśmiech a wygląda to wyjątkowo komicznie...

Wraz z rosnącym brzuchem rośnie we mnie "odwaga" (?) w korzystaniu z przywilejów ciężarówki - już nie czekam i nie marudzę do męża, że mnie plecy bolą kiedy stoimy w kolejce do kasy, tylko się w nią wbijam i po kłopocie. W sklepie, u lekarza, w laboratorium... I nie zdarzyło mi się, żeby mi ktoś powiedział "nie, nie przepuszczę pani" - wyszłam z założenia, że daję ludziom szansę na bycie choć pół-uprzejmym język

Ostatnio stwierdziliśmy z mężem, że robimy chyba ostatni spontaniczny wieczorny wypad i wybraliśmy się do kina, ale nasza mała chyba nie jest kinomanem, a w każdym razie z pewnością nie lubuje się w tematyce wojennej. Efekt był taki, że wyszłam z sali z poczuciem, że akcja filmu działa się w moim brzuchu... I bynajmniej nie była to sprawa czkawki. No moc atrakcji :/

Aaa i kurde powiem Wam, że przydarzyła mi się ZUSowa kontrola podczas mojej nieobecności w domu. Jakoś udało się wybrnąć, ale ciekawe, czy nie opóźni się przez to przelew...?

Nooooo i na końcu dodam, że dziś po wizycie właściwie nic nowego. Wszystko zamknięte na cztery spusty, mała wysoko. Jedynie skurcze się zmieniły - właściwie ich nie czuję w taki sposób jak wcześniej, brzuch się robi twardy od dna i przechodzi, a więc to klasyczne BH uśmiech czyli balonik ćwiczy. Odstawiamy luteinę uśmiech cieszy mnie to, bo kurcze, jakoś bardzo niepewnie się czuję jak ją biorę, no stresuje mnie, że to co się wydostaje ze mnie to nie resztki tabletki smutny ale na szczęście póki co przerwa. USG nie mieliśmy, więc nie wiem co tam dokładnie się dzieje, ale pikawa pracuje, dzisiaj to brzmiało jak stado koni Very Happy ale ważne, że miarowo. No ogólnie rzecz ujmując - dobrze jest Very Happy

A jeszcze się dowiedziałam na szkole rodzenia, że u nas w szpitalu dla osób, które mają meldunek w mieście, gdzie szpital się mieści jest dostępne ZZO. Chciałam dzisiaj lekarza o to dokładnie dopytać, ale mi z głowy wyleciało... W każdym razie jestem spokojniejsza, że w razie jakby mnie miało rozsadzić od środka, a położna by mi powiedziała, że to np. dopiero 3cm to mam ten "komfort psychiczny", że może dostanę znieczulenie język No chyba, że anestezjolog będzie przy cc...

Tyle uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 1 Paź 2014, 6:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamilko cieszę się, że u Was wszytko OK, ja na ciążę narzekam chyba od początku, więc III trymestr będzie dla mnie jeszcze bardziej niewygodny smutny ale fajnie, że Ty dobrze to znosisz (z Dotką prawie do samego końca dobrze się czułam).
Ja też się wpycham w kolejkę, nie mam siły stać...i trudno. Szkołę rodzenia też już zaczęliśmy i się o komórkach macierzystych nasłucham i teraz się zastanawiam...

Kontrola z ZUS nie ciekawa sprawa, a Ty miałaś L4 leżące czy chodzące??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Sro 1 Paź 2014, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leżące właśnie. Musiałam wyjść na jakieś zakupy czy coś, bo generalnie bardzo pilnuję tego, żeby siedzieć na dupie... Ale pojechałam wczoraj do zusu i się wybroniłam uśmiech a od dzisiaj, jako że moje skurcze nie wyrządziły żadnej szkody i nie rozwieram się, mam już zwolnienie chodzące
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Sro 1 Paź 2014, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to super że już możesz chodzić uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 1 Paź 2014, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, ogromnie się cieszę, że wszystko idzie tak dobrze uśmiech
Kontrola z ZUSu mnie zdziwiła, masakra, przecież oni widzą rozpoznanie... Poza tym, w III trymestrze jest już pewnie ciężko pracować, więc nawet gdybyś wskazań typowo medycznych nie miała, to przecież masz prawo odpocząć przed godziną "0".
Pewnie dlatego ja nigdy nie dostałam leżącego zwolnienia, nawet jak miałam nakaz bezwzględnego leżenia, miałam na zwolnieniu '2'.
W ZUSie jak się tłumaczyłaś było spoko?

Mój małżon też się ze mnie nabija, że w nocy sapię jak stara lokomotywa, jak się przewracam z boku na bok i gramolę z tym rogalem język Plus wstaję na sikanie, na picie przynajmniej kilka razy Very Happy radosny

Szkoda, że nie miałaś usg, ciekawe, czy nasze dziewczyny idą podobnie z wagą uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Sro 1 Paź 2014, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
W ZUSie jak się tłumaczyłaś było spoko?

Spoko, bo mi doktorek wypisał zaświadczenie, że byłam w tym dniu na USG oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 1 Paź 2014, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to udało Ci się z tym ZUSem uśmiech Cieszę się, że u Was wszystko ok uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Strona 14 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group