Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątek starających się III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 235, 236, 237 ... 434, 435, 436  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 29 Wrz 2014, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lusilla napisał:
Może April nam nie wszystko napisała i nie wyraziła się tak, jak chciała Wink Moze rozmawiali o tym, że chcą dziecka ale póki co nie jest to możliwe itp. W sumie facet wiedząc, że seks jest bez zabezpieczenia powinien się liczyć z tym, że może z tego być dziecko...


April napisała, że mąż wie, że April ma cykle bezowulacyjne i mogą współżyć bez zabezpieczenia. Potem napisała, że jej mąż uważa, że w tej chwili nie jest dobry czas na dziecko. I to nie chodzi o to, co facet powinien wiedzieć, tylko o postawę April, która jest delikatnie mówiąc nie fair.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
april06
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 959
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 29 Wrz 2014, 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyedytowałam swoje wypowiedzi bo jestem w szoku jakie oburzenie wywołały Shocked napiszę tylko że strasznie wyolbrzymiacie i robicie ogromną tragedię a ja w zasadzie nic złego nie robię tym, że nie powiedziałam mężowi w sobotę od razu po wizycie jaka jest prawda. po prostu nie było okazji porozmawiać na tak poważny temat, a wiem że nie będzie to łatwa rozmowa. widocznie źle się wyraziłam w swoich postach i zostałam również źle zrozumiana. nie zamierzam trzymać męża w niewiedzy np kilka miesięcy.
nie chciałam się tłumaczyć ale widzę że inaczej nie da rady...

a do staraczek się dopisuję bo skoro współżyję bez zabezpieczenia i mam cykle owulacyjne to wiem że może z tego wyniknąć ciąża. mąż JESZCZE nie ma tej świadomości. jeśli po rozmowie z mężem zdecydujemy że naprawdę nijak nie ma teraz szans żebyśmy mieli dziecko to się wypiszę.

PS. nie mam pojęcia jak można wrobić męża w dziecko...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 29 Wrz 2014, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie można wrobić męża w dziecko - np. mówić, że się bierze tabletki antykoncepcyjne a się ich nie bierze itp. albo tak jak pisałaś - kłamać (czy też jak to zgrabnie ujęłaś - trzymać męża w niewiedzy)

No to jak długo można zwlekać z rozmową na taki temat? I kiedy jest dobry moment? Wraca chłop z roboty siadacie i rozmawiacie. Dla mnie to proste.
Myślę, że doskonale wiesz, że mąż pójdzie w zaparte jeśli chodzi o dziecko, (trudno nie będzie miał, skoro i tak rzadko współżyjecie) i dlatego taka akcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 29 Wrz 2014, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a później będzie narzekanie, że mąż nie pomaga i się nie poczuwa Wink
Jak jedno chce a drugie nie, a ktoś samodzielnie decyduje że moje zdanie jest ważniejsze to nic dobrego z tego nie będzie Wink

oczywiście wiadomo że nigdy nie będzie odpowiedniego momentu ale to nie argument uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 29 Wrz 2014, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelajn napisał:
a później będzie narzekanie, że mąż nie pomaga i się nie poczuwa Wink


Właśnie Wink
April piszesz na forum, to musisz się spodziewać, że ktoś oceni Twoje posty. Mnie się wydaje, że teraz się wymigujesz... Ale to nie moja sprawa, trzymam kciuki, żebyś powiedziała Mężowi i żeby decyzja o dziecku była Waszą wspólną.
Ja też szybciej niż Mąż dojrzałam do dziecka. Dużo nas nie dzieliło, ale kilka miesięcy tak. Wyznaczyliśmy termin od którego odstawiamy tabletki (termin chyba z pół roku czy rok temu wyznaczyliśmy) i czekaliśmy. U nas się to sprawdziło, Mężu się cieszy, mówi "Chodźmy się rozmnażać", co jest w Jego ustach prześmieszne język Fajnie jest móc się tym dzielić z ukochaną osobą, nie wyobrażam sobie przeżywać tego sama. Nie odebrałabym tej radości z oczekiwania na dziecko Mężowi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 29 Wrz 2014, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annna napisał:
ewelajn napisał:
a później będzie narzekanie, że mąż nie pomaga i się nie poczuwa Wink


Właśnie Wink
April piszesz na forum, to musisz się spodziewać, że ktoś oceni Twoje posty. Mnie się wydaje, że teraz się wymigujesz... Ale to nie moja sprawa, trzymam kciuki, żebyś powiedziała Mężowi i żeby decyzja o dziecku była Waszą wspólną.
Ja też szybciej niż Mąż dojrzałam do dziecka. Dużo nas nie dzieliło, ale kilka miesięcy tak. Wyznaczyliśmy termin od którego odstawiamy tabletki (termin chyba z pół roku czy rok temu wyznaczyliśmy) i czekaliśmy. U nas się to sprawdziło, Mężu się cieszy, mówi "Chodźmy się rozmnażać", co jest w Jego ustach prześmieszne język Fajnie jest móc się tym dzielić z ukochaną osobą, nie wyobrażam sobie przeżywać tego sama. Nie odebrałabym tej radości z oczekiwania na dziecko Mężowi.


I to jest właśnie to.


Tymczasem - proszę o walnięcie w łeb idiota idiota idiota. Wlazłam do sklepu w poszukiwaniu sukienusi dla córeczki koleżanki co niedługo przyjdzie na świat i jak zobaczyłam te wszystkie ubranka to się rozbeczałam jak wariatka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 29 Wrz 2014, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl ja ostatnio oglądałam w Fido, szukając prezentu dla chrześnicy na 2. urodziny, wózki i łóżeczka Wink może nie płakałam, ale poczułam, że muszę wyjść, bo jeszcze coś kupię język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 29 Wrz 2014, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

annna napisał:
pearl ja ostatnio oglądałam w Fido, szukając prezentu dla chrześnicy na 2. urodziny, wózki i łóżeczka Wink może nie płakałam, ale poczułam, że muszę wyjść, bo jeszcze coś kupię język


Te dziewczęce ubranka są tak rozkoszne, że ciężko się opanować.

Po cichu liczę, że się udało, ale chyba tym razem to będzie nadal wielki stres - co najmniej do 8 tygodnia....choć wsparciem mi historia niemampomyslu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Wto 30 Wrz 2014, 5:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"chodźmy się rozmnażać" jakoś by mnie nie zachęciło język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Wto 30 Wrz 2014, 5:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeee, zalezy przez kogo i jak powiedziane Smile Wyobrazam sobie,ze moze to byc smieszne Smile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 235, 236, 237 ... 434, 435, 436  Następny
Strona 236 z 436

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group