Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomarudźmy sobie... III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 207, 208, 209 ... 328, 329, 330  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 16 Wrz 2014, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze takiego tygodnia w pracy chyba nie miałam wczoraj wszyscy mieli posępne humory dzisiaj moja jedyna koleżanka z pracy ( w całej firmie są tylko dwie kobiety) wzięła wolne i zostałam z samymi facetami ... dodam facetami którzy nie mieli za dobrych nastrojów... prezesa bolała głowa a jak faceta boli głowa to wszystko jest na nie... powiedziałam mu, że ma iść do domu ale za nim to uczynił troszkę mnie zmęczył tym narzekaniem .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Sro 17 Wrz 2014, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pracy nadal przegwizdane, do tego ciągłe kontrole, spięcia i ekipa zaczyna wariować oraz grać przeciw sobie.

przez 3h mam wolna chatę i mogę w końcu ogarnąć, już pranie jedno w pralce, kurze wytarte w salonie i podłoga umyta, teraz reszta język

Jak ja kocham ten błogi spokój, potem legnę się na ławce za domkiem z książką - pogoda jest cudowna uśmiech

Oczywiście koło 15 w domu się zrobi tłoczno, więc umówiłam się na spotkanie w sprawie kolejnego zlecenia - nie lubię przebywać w domu, sprawa mnei przerasta, typu, iż aj sprzątam, robię itd, a reszta mi bałagani i komentuje, iż nic kompletnie w domu nie robię, ręce już mi opadają, ale nowa 'synowa' to istny wzór, maluje paznokci i leży na kanapie... heh... litości Rolling Eyes - swoja drogą prawdopodobnie po mojej wyprowadzce już na stałe się wprowadzi, że wszystkimi rzeczami, szybko jej poszło, ale krzyżyk na drogę, za dużo mnei to kosztuję między innymi popsute relacje z bratem (ostatnio mnei nie było w domu przez ilość godzin w pracy i się mijaliśmy, stworzyła małpa głupią historię i obróciła go przeciw mnie)....

Cóż, jutro też dzień, zastanawiam się czy J. teraz jest w stanie się wycofać z bycia świadkiem bo ona go pod tym kątem podpuszcza, a zakochany ślepy ufa jej bezgranicznie, :/
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 17 Wrz 2014, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero południe, a ja mam już dosyć całego dnia. Najpierw po 4 nad ranem dopadło mnie jakieś zatrucie, więc wiłam się z bólu brzucha, jednocześnie było mi niedobrze i słabo. No ale to pokonałam.
Później chciałam wysuszyć włosy i suszarka wystrzeliła mi w ręku Shocked Korki wywaliło w całym mieszkaniu, na klatce dopiero je włączyłam, a i to po wielu próbach i konsultacji telefonicznej z mężem.
Nie minęła godzina, gdy Adaś napił się octu Shocked Wystraszyłam się strasznie, bo płakał bardzo, nie wiedziałam ile tego wypił, czy do oczu mu nie wleciało. No ale po chwili zorientowałam się, że mógł połknąć dosłownie kilka kropli, więc trochę się uspokoiłam.

Boję się reszty dnia Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sro 17 Wrz 2014, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt,oj znam takie dni z autopsji ola Boga
psychologiczne prawo serii,.
trzymam kciuki,żeby to był już koniec Waszych niemiłych przygód uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
april06
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 959
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 17 Wrz 2014, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od wczoraj boli mnie głowa, tabletki nie pomagają :/ mam już dość Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 18 Wrz 2014, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spaaaaaaćććć smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Czw 18 Wrz 2014, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby słońce... ale w okół mnie każdy śpi ja tez już usypiam chyba jakieś przesilenie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 18 Wrz 2014, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki piękny cały tydzień, a w sobotę ma padać Confused Sad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 18 Wrz 2014, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki piękny cały tydzień, a w sobotę ma padać Confused Sad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pią 19 Wrz 2014, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas już dziś niebo jakieś takie nijakie.
Mani - nic się nie przejmuj - może jak będzie padać to trafisz na tęczę! Koleżanka mi opowiadała, że jak ona za mąż wychodziła to lało, że nie mogła z chaty wyjść. A po mszy jak wychodzili z kościoła to przepiękne słońce ich powitało uśmiech Nie martw się, będzie dobrze nawet jak spadnie śnieg język z oczkiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 207, 208, 209 ... 328, 329, 330  Następny
Strona 208 z 330

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group