Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dom przyjęć, sala weselna okolice Dąbrowy G, Tychy, Sosnowiec, Katowice POMOCY!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maffcia1
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 1

PostWysłany: Wto 14 Maj 2013, 19:35    Temat postu: Dom przyjęć, sala weselna okolice Dąbrowy G, Tychy, Sosnowiec, Katowice POMOCY!! Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
sądzę, że wątek był już niejednokrotnie poruszany ale sami rozumiecie jakie to rozkojarzenie i "podniecenie" podczas poszukiwań sali, która ma spełnić nasze marzenia... Otóż poszukuję Domu przyjęć bądź sali weselnej znajdującej się w okolicach Katowic, Sosnowca, DG bądź Tychów. Ma to być miejsce raczej ustronne z dala od zgiełku, z ogródkiem itd. Wstępnie po podliczeniu gości weselnych mamy 230 os ale myślimy, że w rzeczywistości będzie to ok 150-180 os. Nie są to ludzie na siłę lecz sama najbliższa rodzina kończąc na dzieciach rodzeństwa dziadków i oczywiście garstka przyjaciół. Ślub odbędzie się w Tychach natomiast wesele już nie koniecznie. Sporo gości będzie przyjezdnych również zza granicy więc potrzebne będą miejsca noclegowe... Bardzo Was prosimy o jakieś propozycję i wskazówki z własnego doświadczenia, będziemy naprawdę niezmiernie wdzięczni.

Pozdrawiamy
M.S, M.M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarcosPL
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 23
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw 20 Cze 2013, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A korzystałaś np z serwisów, które agregują informacje o domach weselnych? To tzw katalogi domów i można w nich znaleźć zwykle sporo obiektów z okolicy.
U mnie w stopce mam podane jedno z takich miejsc - jakoś przypadkiem znalazłem ten katalog, ciągle się rozrastają i dodają nowe sale, także warto sprawdzić, czy znajdziesz tam to czego szukasz... Ja znalazłem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
koraliczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 26
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 15 Wrz 2014, 0:07    Temat postu: wesele w Katowicach - jaki hotel Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Katowice - podpięłam się pod temat, bo mój wpis także dotyczy tego miasta. Poszukuję informacji na temat tego, która z tych hotelowych restauracji organizuje przyjęcia weselne i czy ktoś z Was miał wesele właśnie w jednym z tych czterech miejsc: http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/katowice/hotel-katowice.htm. Będę wdzięczna za wszelkie informacje i opinie. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group