Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątki osobiste na forum
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zdjęcia, podpisy, avatary itp.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki temat o ślubnym wyglądzie już jest że się wklejało poszczególne swoje wybrane dodatki fryzury itp. Tylko praktycznie nikt w nim nie napisał.
Oto on: http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=11580&postdays=0&postorder=asc&start=0
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby ten temat wypalił, to i tak byłby tam Meksyk i to jednak nie to samo... Chcąc się dowiedzieć, co wybrała użytkowniczka x trzeba by się było przekopać przez wiele stron.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem może i masz rację, ale mi się wydaje że tak samo meksyk byłby w osobistych wątkach bo każdy by i tak komentował. Ile razy są komentarze do tematów gdzie jest drukowanymi literami napisane TYLKO ZDJĘCIA a i tak komentarze lecą. Poza tym wtedy wątki-galerie np bukietów by umarły pewnie bo każda umieszczałaby w swoim
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nheledore napisał:
Chcąc się dowiedzieć, co wybrała użytkowniczka x trzeba by się było przekopać przez wiele stron.


Dokładnie... I ja między innymi dlatego też przestałam odwiedzać wątki ślubne, przytłaczała mnie ilość stron, trochę było to męczące gdy temat już mnie nie dotyczył język Wybaczcie, ale taka jest prawda Embarassed

No i zdaje mi się, że dwa lata temu, rok wcześniej było jakoś więcej PM mocno udzielających się, bardziej zdyscyplinowanych... Jakby coś to nic personalnego oczko

W ogóle mam wrażenie, że na forum jest bardzo dużo martwych tematów, które są zdublowane np.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wydaje mi się, żeby w 2015 roku było mniej slubów niż w '13 czy '14.. Jesli chodzi o moje otoczenie, roczniki '89 '90 '91 własnie się rozkręcają, zapowiada się lawina slubów na przyszły rok i za 2 lata oczko To samo potwierdzają znajomi DJe czy fotografowie. Ale ja to z małego miasteczka jestem, nie żadne warszawki czy inne wielkie miasta, tam chyba życie wygląda trochę inaczej, przynajmniej tak twierdzi mój tata, który pracuje tam od kilku lat.

Myslę, że forum może być zbyt trudno dostępne, konkretnie chodzi mi o to, że sama strona slub-wesele.pl jest raczej mało ciekawa, przydatna, szaro-bura.. Wiele jest for powiązanych ze znacznie ciekawszymi portalami slubnymi i tam jest ogrom panien młodych i 2015 i 2016, serio.

A tu? Reklama na reklamie, reklamę pogania :/

Jesli ktos zacznie się wczytywac to faktycznie zauważy tutaj fajną społecznosć forumową, ale na pierwszy rzut oka nasze forum naprawdę nie zachęca.

No i na pewno jest dysproporcja między 'starymi' ciężarnymi czy dzieciatymi forumkami i takimi wątkami a pannami młodymi.

Jak ktos zobaczy 3 czy 4 'piętnastki' i pojedyncze nowe wiadomosci w wątkach slubnych i 40 mężatek i prężnie działające wątki slubno-dzieciowe to szuka innego forum, taka prawda.

Także można likwidować osobiste wątki, można nie, mnie ani nie przeszkadzają ani nie uważam ich za niezbędne.
Wydaje mi się, że to nie przywróci życia na forum w tematach slubnych i nie-dzieciowych, bo problem leży w zupełnie innym miejscu. Można robić porządki do woli, ale nie zmieni to faktu, że forum umiera. I to nie osobiste wątki czy bałagan na tematycznych za to odpowiada.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, w 2012 to było ślubów. Praktycznie co sobota przy każdym kościele między 16 a 19 stało auto młodych. Rok później już prawie wcale nie było widać ślubów.

Ja mam tak, że kiedy widzę, że znów ktoś pyta się o to samo a w istniejącym już wątku piętnaście razy odpowiadano na te pytanie, to mi się nie chce nic pisać. Z drugiej strony, jeśli wątek liczy 100 stron to się nie dziwię, że nowej forumce nie chce się nic szukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mel
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Mar 2014
Posty: 109

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie zauważyłam, żeby w 2015 czy w 2016 było mniej ślubów, bo udzielam się tez na innym forum ślubnym i tam wykazy na następy rok czy nawet dwa lata przed (jak w moim przypadku) pękają w szwach. Very Happy

Za to chciałabym zwrócić uwagę na to co napisała niemampomysłu - estetykę forum.

niemampomyslu napisał:
[...]konkretnie chodzi mi o to, że sama strona slub-wesele.pl jest raczej mało ciekawa, przydatna, szaro-bura...
A tu? Reklama na reklamie, reklamę pogania :/

[...]na pierwszy rzut oka nasze forum naprawdę nie zachęca.


Niestety myślę tak samo. Czasem mam ochotę napisać coś w jakimś wątku, ale kiedy na niego wchodzę, to cała jedna strona jest pełna reklam... lol
Poza tym jak dla mnie organizacji jako-tako tu brak. Oczywiście, moderatorki starają robić się porządki: usuwają reklamy, zamykają niepotrzebne tematy, proszę o nie robienie off-topa - pomaga to, ale w niewielkim stopniu, bo za chwilę znowu robi się harmider. A szkoda, bo do forum można naprawdę sie szybko dostać: kiedy wpisałam w Google "forum ślubne", to pierwsza propozycja jaka się wyświetliła, to nasze forum. uśmiech

Mam pytanie: czy na forum zaglądają administratorzy?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spadek liczby ślubów jest faktem. To, że w czyimś otoczeniu akurat nie może mieć kilka przyczyn i wiek jest jedną z nich. Niemniej, teraz idą roczniki niżu demograficznego '89, '90, '91 itd, więc już samo to oznacza, że jest mniej ludzi do ożenku.
Zresztą, tu fajny wykres: http://www.wykresy.net/liniowe/liczba-malzenstw-zawartych-w-polsce-ostatnie-12-lat.html
Tendencja jest spadkowa, a w 2013 roku liczba ślubów była najniższa od 1945 roku: http://www.wprost.pl/ar/424617/Polacy-zenia-sie-jak-w-1945-roku/.

Pewnie na stronie GUSu będą najdokładniejsze informacje, ale to już dla zainteresowanych oczko
Teraz dokładając to, że forum rzeczywiście nie jest zbyt atrakcyjne wizualnie (choć ja bardzo lubię tę prostotę język) no i nie najbardziej funkcjonalne, jest też spadek aktywności forumowej.
Ale też nie upatruję przyczyn problemu w wątkach o ciąży i dzieciach.

Mel, administracja zagląda co jakiś czas uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj dobrze, może i w Polsce tak ogólnie jest tendencja do spadku liczby slubow, ale nie ma to wpływu na to, że zamiast kilkudziesięciu osób na dany rok, nagle na forum jest 5-6 osób, no błagam.

Jestem też na innym forum i tam jest tyle samo 'piętnastek' co było 'czternastek' i 'trzynastek', także brak nowych forumek na pewno nie jest spowodowany ogólnopolską tendencją...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam, że gdy sama szykowałam się do ślubu to zarejestrowałam się na 2 czy 3 forach ślubnych i zostałam tutaj, bo było bardzo przejrzyście. Mnie akurat ten layout skromny się podoba, nie razi w oczy.
To, czym mnie to forum urzekło to fakt, że mężatki pomagały i doradzały przyszłym pannom młodym. Ale jednocześnie świeże forumowiczki czuły jakiś "respekt", tzn zanim założyły temat to przeszukały forum wzdłuż i wszerz, nie zadawały po milion razy tego samego pytania, itp itd. No i nadal tak jest, większość przyszłych panien młodych to super dziewczyny, ale niestety coraz częściej trafiają się takie agentki, które przychodzą, zakładają 5 nowych tematów, a przy tym są strasznie roszczeniowe. No albo ja się starzeję po prostu język język

Wątki osobiste same w sobie nie są złe, mogą być fajną inspiracją dla innych, mężatki też chętnie zajrzą. No ale właśnie problem z dyscypliną, żeby efekt nie był odwrotny - zamiast ożywić forum dobiją je :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zdjęcia, podpisy, avatary itp. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group