Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wątki osobiste na forum
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zdjęcia, podpisy, avatary itp.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro 10 Wrz 2014, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:
Ja nie jestem wielką przeciwniczką wątków z przygotowaniami ślubnymi, przecież to forum ślubne uśmiech Tylko jestem za tym, by to bardzo wyraźnie uregulować i umówić się co do tego co tam piszemy. Historia związku - ok, zdjęcia naszych wyborów - sala, zespół, suknia - ok. Ale żeby to nie odbywało się kosztem forum ogólnego, bo znowu wątek bukietowy, zaproszeniowy itp będą leżeć odłogiem, bo wszystko w wątkach osobistych będzie (tak jak kiedyś w wykazach ślubnych).


Również się z tym zgadzam.
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klodi87
maniak
maniak


Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1355

PostWysłany: Sro 10 Wrz 2014, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

agattt napisał:

Natomiast co do wątków ciążowych i dzieciaczkowych to ja bym się ich pozbyła. Sama miałam ciążowy i mam dzieciaczkowy, ale uważam, że tematy ogólne, np wyprawka, zupki, wózki w zupełności nam wystarczą. Ewentualnie można dodać wątek ogólny-galerię dzieci, gdzie chętne osoby będą pokazywać swoje maluchy. Jednak jest to forum ślubne i choć wiele panien młodych zostaje tu po ślubie to jednak tematy poślubne nie powinny przeważać nad przedślubnymi uśmiech


agattt ja założyłam dzieciaczkowy wątek (chociaż długo się wahałam) i zgadzam się z Tobą, że można było by się ich pozbyć, faktycznie tematy ogólne wystarczyły by. Z wielu tematów skorzystałam, ale też dużo ciekawych wiadomości jest właśnie w osobistych wątkach a tam ciężko je wyszukać. Dzięki ogólnym tematom byłby większy porządek i łatwiej byłoby znaleźć informacje które nas interesują.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jako forumka niedzieciata, nieciążowa i niestarająca się muszę powiedzieć, że mam wrażenie, że jest jednak dysproporcja między między przyzwoleniem na wątki osobiste ciążowo-dziecięce a te ślubne.
Bo tak, z okołociążowych wątków są:
- forumowe ciężarówki (ogromny, tasiemcowaty temat, który z założenia miał chyba działać jako wykaz, a podejrzewam, że też się tam często dyskutuje na różne tematy, jak niegdyś w wykazach ślubnych)
- osobiste wątki ciążowe
- osobiste wątki dzieciaczkowe
- forumowe mamy i ich dzieci
- wątek staraczkowy (tu akurat rozumiem, że jest rozbudowany, bo na bieżąco się coś dzieje)

A narzeczone:
- wykazy pozamykane
- wątków osobistych się nie zakłada
- do relacjonowania swoich postępów jest chyba tylko "co mamy już załatwione", ale to tak czysto informacyjnie, wymieniane od myślników.
- relacja ze ślubu

Jak na forum, które nazywa się ślub-wesele to przyznacie, że spora dysproporcja.
Aczkolwiek wydaje mi się, że do relacjonowania postępów z przygotowań w formie opowieści, to można założyć bloga, jeśli ktoś ma taką potrzebę.

Nie wiem, czy zamykać, czy zostawiać wątki osobiste, w każdym razie jakakolwiek byłaby decyzja - powinna dotyczyć w równej mierze osób przed ślubem i po ślubie. Czyli uważam tak jak Mani - żeby było po równo oczko

PS. Mam wrażenie, że część ślubna forum jakby podumiera. Jest bardzo mało Piętnastek (przynajmniej w wykazie). Jak klikam na "pokaż nieprzeczytane posty" jakieś 3/4 nowych postów jest w tematach okołociążowych.
Ale może tylko tak mi się wydaje, że w latach 2012/13 więcej się działo w wątkach ślubnych, bo dotyczyło mnie to osobiście.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat z tym się zgadzam i z 2012 i z 2013 ze ślubami bardzo dużo się działo, dużo osób się udzielało i w momencie zamknięcia 13stek i 14stek forum trochę umarło a większość przeniosła się na dzieciaczkowo ciążowy wątek
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie da się nie zgodzić z dziewczynami....
Forum nota bene ślubno-weselne, przemieniło się prawie w babyboom....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lioness napisał:

PS. Mam wrażenie, że część ślubna forum jakby podumiera. Jest bardzo mało Piętnastek (przynajmniej w wykazie). Jak klikam na "pokaż nieprzeczytane posty" jakieś 3/4 nowych postów jest w tematach okołociążowych.
Ale może tylko tak mi się wydaje, że w latach 2012/13 więcej się działo w wątkach ślubnych, bo dotyczyło mnie to osobiście.


Zgadzam się. To od dawna już widać. Powinno się ograniczyć tematy ciążowe w większe bloki, żeby tak nie "straszyły" przyszłych forumek swoją nadmierną mnogością. To jednak nie jest forum ciążowe. W tematach ślubnych nic się prawie nie dzieje a dziewczyny, które mogłyby czasem doradzić z doświadczenia w wątkach ślubnych produkują się prawie wyłącznie w wątkach dzieciowych.
Ale wydaje mi się też, że w 2012 było więcej ślubów niż w 2013 i teraz w 2014 i nie tylko tutaj na forum, ale tak generalnie w kraju. Dlatego też nowych forumek mniej. Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby je bardziej zachęcić do bywania tutaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem mała ilość 14 i 15tek na forum nie jest związana z tym czy wykazy ślubne są pootwierane czy nie. Wpisuję dziewczyny do wykazów od jakiegoś czasu i najczęściej tak jest, że nowa użytkowniczka chętnie chce dołączyć do wykazu jak tylko założy konto. Jeszcze dwa lata temu przyszłych panien młodych było baaaardzo dużo, wykaz pękał w szwach (inna sprawa, ze jedna trzecia w ogóle się nie udzielała na forum), a teraz zobaczcie jakie te wykazy ogołocone...

Widzę, ze zgadzamy się z tym, że jest dysproporcja między wątkami ciążowymi a ślubnymi.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już dość dawno gadałyśmy o tym z jedną z forumek że w wątkach ciążowych się więcej dzieje niż w ślubnych język ale to w dużej mierze jest to że ktoś się loguje i tylko po to by napisać posta z reklamą albo napisze 3 posty i znika. Wątki dzieciaczkowe to fajna sprawa ale fajnie by też było jakby dziewczyny się tak udzielały w ślubnych jak i w dzieciaczkowych język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram Very Happy Mamy też brały ślub mogą pomóc uśmiechKasia chyba nawet ja z Tobą o tym rozmawiałam Very Happy
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko okej, tylko weźmy jeszcze pod uwagę, że gdyby nie wątki o ciążach i dzieciach, forum prawie w ogóle nie żyłoby... Forum jest ślubne, ale tendencja w kraju jest taka, że ślubów jest coraz mniej. Mam kilkoro znajomych w branży ślubnej i sami przyznają, że rynek się kurczy. Cisza w tematach ślubnych nie wynika raczej z istnienia tematów poślubnych, to raczej wypadkowa tego, że mało jest panien młodych no i tego, że osoby już po ślubie skupiają uwagę na innych tematach.
Szczerze przyznaję, że kompletnie nie kręcą mnie już bukiety i zaproszenia ślubne. Dwa lata po ślubie to dla mnie średnio ciekawe. Teraz dotyczy mnie coś innego, a za chwilę znów coś innego będzie w centrum mojego zainteresowania. Ja uważam, że to mimo wszystko fenomen, że dziewczyny parę lat po ślubie nadal się udzielają na forum oczko No i uważam, że są to tak cenne użytkowniczki, że nie warto na siłę kazać im się wypowiadać w tematach nie dotyczących ich...
Natomiast wątki osobiste ślubne nie są głupim pomysłem, myślę, że chętnie zerkałabym w takie. W jednym miejscu jedna użytkowniczka umieszcza swoje pomysły, widać jak będzie wyglądała na ślubie, jakie dodatki itd. Może niekoniecznie muszą się tam toczyć tasiemcowate dyskusje, ale taki wątek- pigułka może być bardzo miły dla oka uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zdjęcia, podpisy, avatary itp. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group