Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Betkowy Ludzik :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Betka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 1237

PostWysłany: Pią 22 Sie 2014, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciach

Ostatnio zmieniony przez Betka dnia Nie 22 Mar 2015, 9:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Pią 22 Sie 2014, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Betka napisał:

Czytałam gdzieś jakiś czas temu, nie pamiętam czy to był artykuł czy jakieś forum, o rzeczach, które zaskakują po narodzinach dziecka. Jedna z kobiet powiedziała, że dla niej najdziwniejsze było, że po porodzie pozwolili jej to dziecko zabrać do domu oczko
I ja mam podobne irracjonalne przemyślenia, że jak to tak? Nic nie wiem o tym dzieciątku, żadnego "papierka" że będę umiała się nim zająć, a oni mi je tak po prostu dadzą? idiota
Po czym sobie myślę, że przecież ten nasz Staś już jest tu z nami i będzie już zawsze. I tak mi się ciepło na sercu robi Smile I tak samo, jak wielki jest strach czy sobie poradzimy z wychowaniem tego Szkraba, tak samo nie mogę się go doczekać, żeby wycałować te maleńkie stópki, które tak boleśnie bombardują kopniaczkami moje żebra uśmiech


Ja po powrocie do domu ze szpitala nie mogłam się odnaleźć. Czułam się kompletnie nieprzygotowana do "obsługi" dziecka, wszystko miałam a nie umiałam się zorganizować. Poustawiałam sobie wszystko niby pod ręką a i tak nie mogłam się z tym ogarnąć i przestawiałam z dziesięć razy uśmiech A jedyna myśl w głowie to czemu nie przemyślałam tego wcześniej, miałam tyle czasu uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 2 Wrz 2014, 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Betko, serdecznie gratuluję kwiatek
Rzeczywiście, Staś zrobił niespodziankę i zaskoczył wszystkich, choć pewnie Was najbardziej Wink
Niech rośnie zdrowo, nabiera sił, wygrzewa się, ile trzeba i dobrze się chowa wesoły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 1237

PostWysłany: Czw 4 Wrz 2014, 7:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciach

Ostatnio zmieniony przez Betka dnia Nie 22 Mar 2015, 9:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Czw 4 Wrz 2014, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooooo, biedny Staś! Szkoda, że szpital nie ma łóżek do naświetlania mobilnych, żeby Was nie rozdzielać smutny No, ale to chyba jeden dzień i będzie okej uśmiech Nie wiem, jak u Ciebie z laktacją, nie chcę być ani wścibska, ani naciskać, ale w szkole rodzenia podkreślali, że dzidziuś z żółtaczką potrzebuje dużo pić (i nawet nie na żądanie, a o konkretnych porach),żeby wypłukać bilirubinkę...
Co w ogóle u niego?? Już wyszedł z inkubatorka? Ile teraz waży?
A jak Ty się czujesz??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Czw 4 Wrz 2014, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymam kciuki żebyście mogli jak najszybciej wyjść do domu:) A Ty jak się czujesz?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asia00
maniak
maniak


Dołączył: 07 Mar 2012
Posty: 1211
Skąd: Mazowsze

PostWysłany: Czw 4 Wrz 2014, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, wiem co czujesz jeśli chodzi o to naświetlanie... smutny
Mój Adaś naświetlał się na takim materacyku w łóżeczku obok mojego, ale mimo wszystko było ciężko, bo mogłam go wyjmować tylko na "szybkie" karmienie i przewijanie... To były ciężkie dwa dni...
Dacie radę uśmiech trzymam kciuki, żeby żółtaczka jak najszybciej minęła uśmiech
I już niedługo pójdziecie ze Stasiem do domku uśmiech
_________________
"Miłość nigdy nie ustaje..."



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group