Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasza kochana córeczka Alicja po drugiej stronie brzuszka...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Wto 2 Wrz 2014, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:
Jakiś czas temu trafiłam na artykuł, w którym było napisane, że tak wczesne przebijanie uszu dzieciom wyraźnie zwiększa prawdopodobieństwo występowania alergii w przyszłości

Shocked
Mani, a jak to było uzasadnione? Bo brzmi dość egzotycznie... To tak jakby powiedzieć, że alergii można się nabawić przez jakąś szczepionkę lub zastrzyk bo to podobna ingerencja w tkanki. Ale skoro ktoś tak napisał to chyba nie wziął tego z chmur...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Wto 2 Wrz 2014, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też ostatnio czytałam taki artykuł odnosili się do zawartości w kolczykach niklu, który jest silnym alergenem .
My przekłuwaliśmy uszka wczoraj uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 2 Wrz 2014, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi o alergię na sztuczną biżuteriępytajnik
Obydwie z siostrą przekłuwałyśmy uszy na wyraźną prośbę, moja sis miała z 9 lat, a ja jakoś chyba 7 albo 8 (kolejne dziurki w wieku lat nastu). Ja nosić sztuczną biżuterię mogę, ona- nie.
To chyba jednak indywidualne oczko

Ja córce uszu nie przekłuję, jak będzie chciała, sama o tym zdecyduje, jakoś nie uważam, że dziurka w uchu jest obowiązkowa.
No ale z tym jest tak, jak Klodi powiedziała, każda mama sama o tym decyduje i nikomu nic do tego uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klodi87
maniak
maniak


Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1355

PostWysłany: Sro 3 Wrz 2014, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj podsyłam link do artykułu który ja czytałam http://supernowosci24.pl/kolczyki-w-uszach-maluchow-moga-byc-przyczyna-alergii/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group