Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

akcesoria dla maluszków
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 67, 68, 69  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 2 Wrz 2014, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z czasem przestaje się wstawać przy każdym przebudzeniu dziecka, a nawet udaje się, że się śpi język język język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 2 Wrz 2014, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, jestesmy juz na tym etapie język Wstaje do niego jak juz zaczyna jojczec bardziej oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 2 Wrz 2014, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
Wstaje do niego jak juz zaczyna jojczec bardziej oczko

Skąd ja to znam Very Happy Otwieramy rano oczy jak już guganie zamienia się wielkie narzekanie. język Z tym, że Eryk po nocnej pobudce na cyca, śpi z nami w łóżku. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 2 Wrz 2014, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie lubie spac z dzieckiem, nie umiem sie wyspac wtedy. Juz wole wstawac na jojdanie oczko Blazej pelza w nocy po lozeczku i musze biec na ratunek jak juz dojdzie do naroznika i sie zablokuje język

Denerwuje mnie tylko to, ze jak on nie spi rano, tylko kreci sie po lozeczku wydaje jakiekolwiek dzwieki, to ja nie dam rady spac. Jak on czuwa, to ja momentalnie tez Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 2 Wrz 2014, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam nadzieję, że Lusia będzie spała w swoim łóżeczku.
Zdarzyło mi się kłaść razem z siostrzeńcem na popołudniową drzemkę i jeszcze nigdy nie udało mi się z nim odpocząć. Ani się pokręcić w łóżku, ani obrócić swobodnie. Jemu spoko, bo lubi bliskość, ale szczerze liczę, że odległość łóżeczka od nas będzie dla Luśki taka akurat Wink
Mój małż zresztą będzie bronił naszej przestrzeni pewnie język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziab9
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 1091

PostWysłany: Wto 2 Wrz 2014, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Justyna chcialam zamówić przez Internet,ale pojechałam najpierw do salonu obejrzeć i sie okazało ze oni proponują niższą cenę niż w Internecie (bylo 10%taniej bo braliśmy zestaw mebli). Dla zainteresowanych to kolekcja Fino firmy Bellamy.

A co do spania z dzieckiem to na początku tez Milcia zostawała pp karmieniu w łóżku,ale ja potem bylam niedosc że niewyspana to jeszcze wygięta i obolała.Teraz walczę co noc ze sobą,ale staram sie ją odkładać do łóżeczka.

Też mieliśmy kołyskę,liczyłam że posłuży do pól roku,ale Mila jak machala w nocy rękami to sie budziła. I od 2miesiaca życia śpi w łóżeczku w swoim pokoju,obok naszej sypialni.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 2 Wrz 2014, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
A ja nie lubie spac z dzieckiem, nie umiem sie wyspac wtedy. Juz wole wstawac na jojdanie oczko

Mnie też kręgosłup bolał na początku, ale już się przyzwyczaiłam. O 3/4 budzi się na cyca i zostaje już z nami w łóżku. A jaki jest wtedy szczęśliwy Very Happy Chociaż zanim urodził się Eryk byłam zagorzałą przeciwniczką spania z dzieckiem, ale ostatnio przeczytałam fajny artykuł o tzw. co-sleepingu i mi przeszło. Ale nie o tym w tym temacie.

Natomiast co do gażdżetów dla bobasów, żałuję, że nie kupiliśmy czegoś takiego oprócz łóżeczka:
Ale rogal też fajnie zabezpiecza:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Sro 3 Wrz 2014, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My spaliśmy razem przez prawie 2,5 roku w nocy zawsze była wędrówka i gwarantuje Wam, że później już jest Wam obojętnie czy to dziecko śpi z Wami czy nie, po prostu nie macie siły na to żeby czuwać razem z nim, blokujecie, żeby nie spadło z łóżka i śpicie:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Sro 3 Wrz 2014, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire, w sumie to nie boję się kołyski i tego, że nauczę Maję bujania, podobnie jak nie boję się, że ją nauczę spędzania pół dnia przy cycu, czy noszenia na rękach język jeśli tylko będzie tego potrzebowała, bo może wcale nie będzie aż taką przylepą uśmiech może to strzał w kolano z mojej strony, ale kiedy mam ją tulić i pieścić jak nie wtedy, kiedy będzie takim małym okruszkiem oczko A łóżeczko będzie stało praktycznie pod moją ręką, więc nawet jakby się domagała strasznie bujania to nie będzie to jakiś mega kłopot. W sumie dla zaspanej mamy łatwiej pobujać w łóżeczku niż huśtać na rękach i przy odkładaniu modlić się, żeby się nie obudziła język aczkolwiek nie wiem, czy jedno jest w stanie zastąpić drugie - ale się dowiem w swoim czasie oczko

Ja właściwie mam trochę do życia takie podejście, że nie bardzo lubię planować i stawiać sobie jakieś założenia. W takim sensie, że nie zarzekam się, że mała nie będzie spać z nami, że będę ograniczać noszenie na rękach, że poród to będzie wyglądał tak i tak... Bo już się nie raz przeliczyłam język no i dużo prawdy jest w tym, że "jak chcesz rozśmieszyć pana Boga to rób sobie plany" oczko

A wracając do łóżeczka
nhele, w sumie nie wiem dokładnie kiedy kupimy oczko póki co dziś mężu wziął się za malowanie, ostro tam działa w pokoju Mai uśmiech
Kupujemy białe łóżeczko, bo właśnie w majowym pokoiku będą białe mebelki, szaro-różowe ściany, zasłonki w oknach - no jednym słowem tak jak sobie zawsze marzyłam o dzidziusiowym pokoju język wiadomo, że na początku łóżeczko będzie stało w sypialni (gdzie mamy meble w kolorze wenge - a więc będzie się troszkę wyróżniać język), ale może z czasem wygonimy małą do siebie jak już nie będzie się budzić w nocy częściej niż raz. Chociaż tak jak pisałam wcześniej - to raczej takie luźne rozmyślania, bo może się okazać, że z łóżeczka wyrośnie, a do swojego pokoju nie trafi język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MADI
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 685

PostWysłany: Sro 3 Wrz 2014, 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My śpimy w trójkę odkąd Amelka skończyła 3 miesiące.Oczywiscie tak jak ze wszystkim sa plusy i minusy cosleepingu.
Na początku kosz mojzesza u nas sie sprawdzil.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 67, 68, 69  Następny
Strona 41 z 69

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group