Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

23 sierpnia 2014 <3
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
velines19
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 229
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Pią 29 Sie 2014, 13:12    Temat postu: 23 sierpnia 2014 <3 Odpowiedz z cytatem

Zacznę od tego, że wstaliśmy rano lekko nerwowi, szybciutko zjeść śniadanie i odpoczynek. Przyszła ciotka do nas bo robiła zakupy w pobliżu wypiła kawę, a ja z moim mężem zajęliśmy się dekoracją domu i klatki schodowej. Później szybciutko na miasto do fryzjerki.. zeszło mi około godzinki i z powrotem do domu mojej teściowej, teraz i mojego bo miałam po sąsiedzku na 12 do znajomej kosmetyczki. Tam pazurki i makijaż i po 13 w końcu pojechałam do mojego rodzinnego domu. Oczywiście awantura o to, że za późno przyjechałam musiała być, choć miałam mnóstwo czasu bo ślub o 15.OO był. No więc przy ubieraniu pomagała mi siostra i świadkowa bo podczas mojego makijażu pan młody wraz ze świadkiem zdążyli pojechać po świadkową, która pojechała ze mną do domu. Ubrana stałam ponad pół godziny i nudziłam się w oczekiwaniu na pana młodego. Gdy przyjechał siostra, świadkowa i moja bratowa przyszła nie chciały wpuścić ich do środka bo musiał się wkupić w ich łaski.. haha a ja dalej czekałam. Gdy go zobaczyłam z bukietem dla mnie rozpłakałam się, ale musiałam pohamować łzy ze względu na makijaż. Później błogosławiny, zdjęcia z naszymi rodzinkami. I prosto do kościoła.
Przed kościołem cudowna brama - antyterroryści porwali mi pana młodego.
W kościele było strasznie gorąco, wiele z niego nie pamiętam bo było mi duszno, ale najważniejsze, że prowadził nam ksiądz, którego sobie zażyczyłam. Na przysiędze znajomy z aparatem się do mnie uśmiechnął i zaczęłam się śmiać.. dobrze, że tego nie uchwycili. Później bukiet na ocznym ołtarzu poszliśmy zostawić następnie się podpisać i możemy wychodzić. Oczywiście na wyjściu stali chłopcy z konfetti jeden miał białe, a drugi czerwone. Białe wystrzeliło od razu a czerwone dopiero po chwili. Później dostałam monetą w głowę - okrutnie bolało. Gdy już zbieraliśmy monety siostra się przypomniała i zaczęła rzucać cukierki haha.

Przy powitaniu na sali trafił mi się chleb z cukrem, mój dostał z solą język
Później szampan ktoś krzyczał, że nie wypiję całego, ale wypiłam Very Happy Zamiatanie po rozbiciu i wniesienie na salę. Jestem lekka więc z tym problemu nie było. Na sali powitanie szampanem, oczywiście kieliszki jeszcze większe były :/ upiłam trochę, a resztą zajął się mój mąż. Obiad był pyszny, ale miałam trochę za ciasną sukienkę bo przytyłam dwa kilo i nie zjadłam dużo. Później marsze dla gości wyszło śmiesznie, ale udało się. Tort... z tym była masa śmiechu bo kawałek podskoczył i spadł na stolik koło talerzyka - to już uchwycili nawet na filmikach język ale był pyszny! Pierwszy taniec wyszedł przepięknie, nawet nasi kochani goście wyszli na środek z bańkami i puszczali nam bańki mydlane.

Ogłaszam wszem i wobec, że jestem szczęśliwą mężatką po weselu, które było bardziej udane niż się spodziewaliśmy!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Pią 29 Sie 2014, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, wszystkiego naj naj na nowej drodze życia uśmiech Tort ważne, że cały nie obalił się Very Happy czekamy na foty uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Pią 29 Sie 2014, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Pią 29 Sie 2014, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje dla świeżo upieczonej żony uśmiech no i oczywiście czekam na fotki uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 29 Sie 2014, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczęścia!wykrzyknik Very Happy I też czekam na fotki! Mogła byś dać chociaż jakiś zadatek język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pią 29 Sie 2014, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję uśmiech wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia uśmiech czekamy na zdjęcia Very Happy
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velines19
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 229
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Sob 30 Sie 2014, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie męczcie już język z oczkiem Dopiero co przyjechałam po całodniowej sesji ślubnej i jeszcze wszystkich pomysłów nie wykorzystaliśmy, więc będzie jeszcze jeden dzień Very Happy
_________________



Ostatnio zmieniony przez velines19 dnia Wto 2 Wrz 2014, 11:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Sob 30 Sie 2014, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna suknia Very Happy Piękna jesteś uśmiech Gratuluję jeszcze raz!
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velines19
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 229
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Nie 31 Sie 2014, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Nie 31 Sie 2014, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! Pięknie wyglądaliscie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group