Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pomarudźmy sobie... III
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 193, 194, 195 ... 328, 329, 330  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Czw 28 Sie 2014, 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pearl, ja bym mogla napisac rozne rzeczy, pocieszajaco - mobilizujace, ale wiem, ze to nic nie da i na Twoim miejscu poszlabym do psychologa. Czasem wystarcza 2-3 spotkania i czlowiekowi sie w glowie uklada i przejasnia. Ze mna tak bylo oczko Bo mam wrazenie, bez urazy, ze u Ciebie w glowie straszny balagan i nie ogarniasz swoich emocji, ale jesli zle to oceniam to przepraszam. Takze taka moja rada. Majatku to nie kosztuje, czasu duzo nie zabiera, a moze naprawde pomoc. Jeszcze pare lat temu uwazalam, ze psychologia to dyrdymaly, poszlam nastawiona wojowniczo, a pozniej przyznalam -pomoglo.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Czw 28 Sie 2014, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niemampomyslu napisał:
Pearl, ja bym mogla napisac rozne rzeczy, pocieszajaco - mobilizujace, ale wiem, ze to nic nie da i na Twoim miejscu poszlabym do psychologa. Czasem wystarcza 2-3 spotkania i czlowiekowi sie w glowie uklada i przejasnia. Ze mna tak bylo oczko Bo mam wrazenie, bez urazy, ze u Ciebie w glowie straszny balagan i nie ogarniasz swoich emocji, ale jesli zle to oceniam to przepraszam. Takze taka moja rada. Majatku to nie kosztuje, czasu duzo nie zabiera, a moze naprawde pomoc. Jeszcze pare lat temu uwazalam, ze psychologia to dyrdymaly, poszlam nastawiona wojowniczo, a pozniej przyznalam -pomoglo.


Co tam psycholog. Ja mam swojego psychiatrę. Choć niezbyt mi się ten lekarz przydaje, bo nie chce mi żadnych tabsów przepisać. No ale może go w końcu urobię i będzie po problemie. Chodzę se do niego i pomarudzę, w kwestii martwych ciąż mi nie pomoże, bo uważa, że mamy przeludnioną planetę, jedno dziecko już mam więc po cholerę robić kolejne i doprowadzać ten glob do ruiny. Ale ogólnie jest ok.

Serena - chcesz mnie dobić tymi drutami czy co? Raz mnie babcia próbowała nauczyć robić na drutach i szydełku. Ojojoj....to nie dla mnie. Klęłam więcej niż szwadron wojska.

Przez ostatnie półtora roku przewaliłam swoje życie do góry nogami, i chyba to mnie za dużo emocjonalnie jednak kosztuje. Poza tym ja wiem, że cierpliwości u mnie brak, że mój świat to popadnie w skrajności w skrajność i że zmiana ustalonego planu powoduje u mnie automatyczny brak poczucia bezpieczeństwa i wkurwa jak stąd do Afryki. Jak miałam normalne życie, to raz w m-cu jechałam na weekend w góry, poszłam na koncert się wyskakać i jakoś spokojniejsza jestem. Przez te wszystkie akcje ślubno-remontowo-ciążowe dostałam na łeb dokumentnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Czw 28 Sie 2014, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl.jamka napisał:


Serena - chcesz mnie dobić tymi drutami czy co? Raz mnie babcia próbowała nauczyć robić na drutach i szydełku. Ojojoj....to nie dla mnie. Klęłam więcej niż szwadron wojska.
.


Ja akurat umiem na szydełku, aby skoncentrować myśli np. jak teściowa mnie wkurza dzień za dniem to zrobiłam serwetkę na komodę język
Ale to faktycznie robie już mocno z nerwem, tak to brak czasu, poza tym świetnie rozwija wyobraźnię uśmiech
Niby nudne, ale efekt ładny, misterny język
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Pią 29 Sie 2014, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Pearl, specjalnie napisalam o psychologu a nie psychiatrze, nie wydaje mi sie zeby leki byly dobrym rozwiazaniem, za to rozmowa z kims kompetentnym, poukladanie emocji - tego chyba potrzebujesz.. A takie teksty lekarza jakos mnie nie dziwia, psychiatrzy sa... specyficzni z tego co zauwazylam ;/ Ale nic juz nie mowie, rob jak uwazasz oczko


Ja jestem tak posrana, ze dzisiaj chyba z 10 razy sie rozryczalam, wypilam 4 melisy a serce mi wali jak glupie, rece mi sie trzesa, brzuch koszmarnie boli... ;(
Niech juz bedzie wtorek, chce juz wyleciec (a wylece bo olalam nauke) a pozniej kolejny wtorek i wizyta a pozniej jeszcze tylko powiedziec rodzicom, ze ich kochana, idealna coreczka uwila rok i co gorsza jest w ciazy..

I znowu bede mola zyc normalnie. Oby zarodek wytrzymal ten stres...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Pią 29 Sie 2014, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3 godziny w przedszkolu i dzieciak juz chory. Sepuku popelnie. Od poniedzialku wracam do pracy a mlody sie pochorowal juz po zajeciach integracyjnych.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Pią 29 Sie 2014, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z radością jechałam na dzisiejszą masę krytyczną, a na trasie tak mi się słabo zrobiło, że myślałam, że padnę na miejscu... Wylądowałam na końcu kolumny razem z ratownikami i policją... Ale jakoś dałam radę i dojechałam do końca...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pią 29 Sie 2014, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pojechałabym na masę krytyczną ale nie mam rowera smutny
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Pią 29 Sie 2014, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj maz tez planowal jechac ale mu dzis rower ukradli. Nawet juz nie mam sily komentowac ...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Pią 29 Sie 2014, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas sporo ludzi jeździ rowerami miejskimi uśmiech
U nas przedwczoraj dla chłopaka, który jest organizatorem też ukradli rower...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Sob 30 Sie 2014, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak pojechać do marketu po zapach do szafy i w windzie po zakupach zorientować się że nie kupiłam zapachu. A głównie po to jechałam. Magia marketów. uśmiech
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 193, 194, 195 ... 328, 329, 330  Następny
Strona 194 z 330

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group