Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasza wesoła wielkostopa Agatka :P
Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 26 Sie 2014, 9:35    Temat postu: Nasza wesoła wielkostopa Agatka :P Odpowiedz z cytatem

Nosz zakładam Agatowy wątek.

Wzbraniałam się przed tym, ale może to kiedyś będzie jedyna pamiątka z wczesnego dzieciństwa .

Gwoli przypomnienia-
Agaton przyszedł na świat 08.08. 2014 roku mierząc 57 cm i ważąc 3350 g.
W dniu wypisu ze szpitala- 3170g .
Opis całej zabawy jest tu- http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=11678&postdays=0&postorder=asc&start=400

szkoda jeszcze raz wklepywać lol .... więc będę sobie po prostu kontynuować wątek.

Z ciekawostek- na USG 34 tygodnia lekarz się nie mylił co do rozmaru stóp Agatki, które wprawiają w konsternację najbardziej wytrawnych znawców dziecięcej anatomii- w tym momencie Agaton mierzy w tym miejscu 9 cm Shocked , ma długaśne nogi , z tego tytułu niestety wszelkie śpiochy rozmiar 56 są właściwie nie do użytku, a "stópki" potrafią i z rozmiaru 62 wyłazić Wink

Cieszy mnie to bardzo, bo prawdopodobnie będzie bardzo wysoka, co najmniej mojego wzrostu- więc będziemy sie trzymać razem wśród tych rodzinnych kurduplic Twisted Evil .


Dziś przeżyłam dośc intensywny wstyd tak na miłe rozpoczęcie dnia.
Mąż walczył z młodą o 2 i 4 rano, ja wściekła usiłowałam spać- więc przejęłam wartę o 6.00 beczący , następnie od 8.30 zaczęła jojczyć- oszukałam ją jeszcze na 20 minut smoczkiem i usiłowałam coś dospać.

Nadeszła wiekopomna godzina 9.00. Smród Agatowej pieluchy nie dał się już żadną miarą dłużej ignorować- więc obiecując sobie po raz kolejny zakup maseczki antysmrodowej- wzięłam się za tę katastrofę- a było za co boję się .
Wrzuciłam ją w tetrę, żeby przewietrzyła dupsztala, podgrzałam swoje autorskie świeżo ściągnięte mleko w kubeczku, przychodzi teść.
NA zewnątrz stoi pani położna środowiskowa killer

KTO normalny przychodzi o takiej porze pytajnik Piotrek czmychnął do garażu w samych majtasach- a ja jak ten debil zostałam, rozłożone łóżko, brudne pieluchy na podłodze, ja w różowym rozchełstanym szlafroku bez majtek...syf wszędzie, muszki latają nad zlewem....
szczęśliwie małżonek przytomnie złapał ze sobą 5 pustych butelek po piwsku oczko .
Jezu, jak ja się paliłam ze wstydu przez te 45 minut. Tak oto zaczęliśmy kolejny cudowny dzień .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aga88
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 278
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto 26 Sie 2014, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałam się przywitać w nowym wątku uśmiech
Opisana przygoda z położną to chyba normalne życie młodych rodziców. Ja tam jakoś do końca nie wierzę w te sexy mamy co mają wszystko pięknie i elegancko. oczko
A położna nie takie cuda pewnie już widziała język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Wto 26 Sie 2014, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję jeszcze raz w Agatkowym wątku! uśmiech
Karola uwielbiam Twoje wpisy!! Very Happy
Cóż o pani położnej mogę powiedzieć ?
Z doświadczenia wiem że one uwielbiają pojawiać się w takich porach, całkiem niezapowiedzianie.
Pewnie nie było tak źle oczko język
Położnie nie takie rzeczy widziały oczko
Agatko rośnij wysoka! uśmiech i zdrowiutka. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto 26 Sie 2014, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy i Agatkowy wątek lol

Karola, no niestety początki macierzyństwa bywają nie zawsze łatwe i przyjemne język Ale usilnie wierzę, że podołasz ze wszystkim oczko

Co do położnej miałam to szczęście, że umawiała się ze mną na konkretny dzień i godzinę, tak więc wypatrywałam już za nią przez okno kiedy miała się zjawić oczko

Agaciu, dużo zdrówka dla Ciebie kochaniutki Bąbelku i czekamy na nowe foty Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta_ges
moderator
moderator


Dołączył: 02 Paź 2009
Posty: 7062
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 26 Sie 2014, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teść mógł najpierw Was uprzedzić, a później ją wpuścić oczko A jak tesciowie? Pomagają przy Agatce? JaK teraz Wasze kontakty?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 26 Sie 2014, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marta_ges napisał:
Teść mógł najpierw Was uprzedzić, a później ją wpuścić oczko A jak tesciowie? Pomagają przy Agatce? JaK teraz Wasze kontakty?



WQiesz, jak to ludzie starej daty- położna- święta krowa oczko .

Nawet pewnie chłopu nie przyszło do głowy kazać pani poczekać na dworze język .........

Bardzo pomagają wykrzyknik Codziennie biorą Agatkę na jakieś 5-6 godzin. I dopytują, czy nie chciałabym już pograć na fortepianie, bo oni mogą wziąć język - także od teraz kocham teściów wykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 26 Sie 2014, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jest wątek przyszłej modeleczki, długonogiej Agatki. radosny
I ja przyłączam się do grona fanów Twojej naturalności i szczerości w opisywaniu otaczającej Cię rzeczywistości. uśmiech
To moja położna, grzecznie zawsze się zapowiadała, wręcz dostosowała do wyznaczonych przeze mnie terminów i godzin. Very Happy

Karola, tak z innej beczki - jesteś już w stanie chodzić bez majtek? język Już się z połogiem pożegnałaś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 26 Sie 2014, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

5-6 godzin? Lal Very Happy Nie tesknisz język?

Stopy faktycznie wielkie ma Wasza cora uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 26 Sie 2014, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, ja za 12 dni jadę do profesora na pierwszą konsultację przed listopadowym konkursem- więc chcę czy nie- z połogiem się pożegnałam, ćwiczę na pianie codziennie, młodą oporządzam- nie mogę tylko przesadzać z noszeniem młodzieży, bo jak się zapomnę- te szwy w środku bardzo bolą, trza uważać ... Wink

Powiem Wam, że ja dalej nie jestem jakaś super matczyna- i bezproblemowo się zajmuję młodą pod warunkiem, że wiem, iż każdego dnia czeka na mnie wentyl bezpieczeństwa pt. parę godzin tylko dla mnie i fortepianu Cool ... i nie mam czegoś takiego, że wariuję z tęsknoty. oczko .
Oczywiście zajrzę co 2-3 godziny, doniosę pokarm czy pieluchę.
Ale teściowie się cieszą, nie mogą doczekać - więc zadowolenie obopólne Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Wto 26 Sie 2014, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super Karola
uśmiech Dasz radę jesteś baba pod szczęśliwą gwiazdą urodzona oczko
Zmień sobie licznik uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 1 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group