Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

26.07.2014 Kobaltowe wesele
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malutka239
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 59
Skąd: Jarosław

PostWysłany: Pią 8 Sie 2014, 15:44    Temat postu: 26.07.2014 Kobaltowe wesele Odpowiedz z cytatem

Witam !
Chciałabym się również z wami podzielić przeżyciami z tego cudownego dnia. Ogólnie praktycznie w ogóle się nie stresowałam, co w moim przypadku jest dość dziwne, bo przeważnie przejmuję się nawet pierdołami. Dzień zaczął się oczywiście od fryzjera i to już o 8:00. Zrobiłam fryzurę (wcześniej byłam na próbnej, ale doszłam do wniosku, że mi się nie podoba i tą ostateczną - całkiem inną, robiłam "na żywca"). Fryzurka wyszła fajna. Następnie była kosmetyczka. Nie robiłam próbnego makijażu. Stwierdziłam, że mi to niepotrzebne, no i wyszedł idealny, wymarzony...uśmiech Później było latanie, przystrajanie domu, prasowanie...pojawił się delikatny stres więc na wszelki wypadek zażyłam tabletkę oczko Zjadłam zupkę coby mi w kościele w brzuchu nie burczało i zaczęło się ubieranie. W domu zrobiło się już tłoczno bo przyjechał fotograf, kamerzysta, zespół...oprócz tego kilka osób z rodziny...No i nadszedł czas na targowanie się o pannę młodą. Dziwne to było bo oni coś tam na dole robili a ja nie wiedziałam co się dzieje i chodziłam z pokoju do pokoju..Następnie było błogosławieństwo i wyjazd do kościoła. Ceremonia przebiegła lepiej niż sobie wymarzyłam. Nie zacięłam się przy przysiędze, nie zająkałam i głos mi w sumie nawet nie drżał. Jedyną gafę jaką popełniłam to taką, że wzięłam ze sobą bukiet i kamerzysta mnie opiepszył, że nie było widać jak nakładanam stułę a potem jak ja mężowi obrączkę, bo wszystko zasłoniłam...ale kurczę nikt mi nie powiedział, że mam go zostawić język Potem jak ja nakładałam obrączkę, to podałam bukiet dziewczynce która niosła poduszkę z obrączkami. Ogólnie mój narzeczony mnie zaskoczył bo zamówił skrzypaczki o czym mnie nie powiadomił...taka niespodzianka uśmiech Motywem przewodnim na moim ślubie i weselu był kobalt i ecru (miałam sukienkę ecru). Życzenia składano nam w lokalu (świetny pomysł, bo były winietki i ten kto złożył miał czas poszukać swojego miejsca i ogólnie wszystko odbyło się w klimatyzowanym pomieszczeniu a nie na słońcu...). Wesele było wspaniałe...wybawiłam się w sukni, choć do ostatniego dnia myślałam, że będę ją deptać, ale okazało się, że wystarczyło opracować sobie technikę uśmiech W sukni czułam się jak księżniczka uśmiech Tak wspaniale się kręciła...ahh szkoda, że taki dzień ma się raz w życiu. Samych przygotowań do wesela miałam dość, ale ten jeden dzień był PRZEPIĘKNY!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 8 Sie 2014, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję Malutka! Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia uśmiech Czy podeślesz jakieś zdjęcia? uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pią 8 Sie 2014, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję Very Happy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia uśmiech czekamy na zdjęcia Very Happy
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korcia1802
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 695
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Pią 8 Sie 2014, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! Powodzenia na Nowej drodze życia! uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malutka239
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 59
Skąd: Jarosław

PostWysłany: Pią 8 Sie 2014, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję uśmiech Zdjęć od fotografa jeszcze nie mam, a te robione przez ciotki jeszcze do mnie nie dotarły...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia11889
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Paź 2013
Posty: 881

PostWysłany: Pią 8 Sie 2014, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje uśmiech wszystkiego dobrego na nowej drodze życia uśmiech Czekamy na foty Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Sob 9 Sie 2014, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje uśmiech Dużo szczęścia i miłości na Waszą wspólną drogę życia Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Nie 10 Sie 2014, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velines19
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 229
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Pon 11 Sie 2014, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję uśmiech Wzruszyłam się uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dariuszkowalczyk11
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sro 1 Lip 2015, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo udane wesele, obyło się bez stresu i większych problemów. gratulacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group