Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sny ciążowe.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pią 30 Maj 2014, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam kontynuacje snow ciazowych - sny dzieciowe język
Karmie w nocy i sni mi sie czesto (albo wydaje?), ze przewijam, karmie i zasypiam z dzieckem przy cycku. Potem budze sie i nie wiem czy go przewijalam, karmilam itp. Tzn. teraz juz wiem, ze nie, bo jak to robie, to swiadomie, ale jak jestem polprzytomna w nocy, to mi sie myli język I czasem mam schize, ze nie odlozylam go po karmieniu i mi sie gdzies pod koldra plata język

Dzis w nocy snilo mi sie, ze z drugej strony sypialni stoi drugie lozeczko z drugim dzieckiem i zastanawialam sie, dlaczego przez dzien karmie je na zmiane, a w nocy tylko Blazeja lol lol lol
Snilo mi sie tez, ze jade sobie gdzies autobusem ze znajomymi, niby na egzamin na studiach, ide do starego mieszkania ze studiow sie pouczyc i nagle olsnienie: przeciez ja mam dziecko Shocked kto je teraz karmi jak mnie nie ma lol

Przepraszam za brak polskich znakow, ale cos mi sie z kompem dzieje...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Wto 24 Cze 2014, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale miałam dzisiaj sen... Byłam z moją mamą w jakimś magazynie i kupiłyśmy za 300zł wózek dla Mikołaja. Miałam straszne nerwy bo nie mogłam go zwrócić, a się zorientowałam, że nie dość, że jest tylko gondola, a nie taki 3w1, kółka ma takie maleńkie plastikowe jak wózeczki dla lalek takie do zabawy (jak ja będę nim o plaży jeździć?!) to jeszcze jest różowy! Shocked

nie wiem co jest grane, ale to nie pierwszy mój taki płciowo-różowy sen... język wcześniej mi się śniło że po porodzie nie dostałam maluszka na pierś tylko dopiero na salę mi położna przyniosła w różowym beciku i zrobiłam awanturę, że to nie moje dziecko, dopiero mąż mnie uświadomił, że urodziła się dziewczynka... niech już będzie ten czwartek!!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 24 Cze 2014, 10:20    Temat postu: Re: Sny ciążowe. Odpowiedz z cytatem

Kamilka patrz:

lauraire napisał:

Jednakże, najlepszym i jak się później okazało proroczym snem, który do tej pory miałam był sen, w którym byłam na USG i (wtedy jeszcze) Eliza okazała się chłopcem, wzięła swojego siusiaka w łapkę i zaczęła sikać (tak, tak wszystko było widać niemalże jak na żywo), po czym pokazała nam środkowy palec. głupek No i się sprawdziło po części...


To mi się śniło na krótko przed ujawnieniem (zejściem) jajeczek język
Także kto wie, może Mikołaj jest Mikołajką Very Happy Chociaż przeistoczenie z chłopca na dziewczynkę jest mniej prawdopodobne niż z dziewczynki na chłopczyka. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Wto 24 Cze 2014, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się dziś śniło, że byłam z drugim w ciąży już i byłam załamana... ryczałam itp i w sumie jak się obudziłam, to nie wiedziałam czy ryczeć czy nie język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Wto 24 Cze 2014, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się często śni, że nie mam małej w brzuchu, czuje się taka pusta. Budze się zawsze wystraszona i zapłakana :/

Do momentu aż mała nie zaczyna fikać, to panikuje później smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Pią 4 Lip 2014, 7:48    Temat postu: asdas Odpowiedz z cytatem

hej Very Happy ależ miałam dziś sen Very Happy że siedziałam już na wysokim łóżko fotelu w salce jednoosobowej gotowa do rodzenia Very Happy oprócz mega rosłego lekarza i pielęgniary było tam też 3 studentów, którzy mieli chyba oglądać mój poród język W śnie się wszystko tak dłuuugo ciągnęło i się wkurzałam, że jeszcze się nie zaczęło, że chcę już być po oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Nie 3 Sie 2014, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mnie się dzisiaj śniło, że Maja miała tydzień i chciałam ją pierwszy raz przystawić do piersi, pociumkała z 2 minutki i więcej nie chciała... Byłam załamana i miałam pretensje do mojej mamy, że mi nie powiedziała, żeby ją przystawić od razu po porodzie, tylko ja głupia czekałam tydzień, żeby mi brodawek nie poraniła... Na koniec stwierdziłam, że jej nie dam mm więc ją nakarmiłam kromką chleba z szynką... głupek
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Nie 3 Sie 2014, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamilka ha ha

i ominęły Cię wszystkie problemy związane z karmieniem piersią, zupkami, przecierkami i innymi cudami, od razu kanapka i z głowy uśmiech a na mamę się nie gniewaj uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilka
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 1690

PostWysłany: Nie 3 Sie 2014, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój brat powiedział, że jeszcze powinnam musztardą posmarować... Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group