Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Karmienie piersią- rozmowy ogólne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 99, 100, 101  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 1 Sie 2014, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klodi masz namiar na bardzo fajny i konkretny blog o karmieniu piersią, tu masz linka konkretnie do tematu o ciąży i karmieniu piersią. Poczytaj, skonsultuj się jeszcze z innym lekarzem i podejmij świadomą decyzję. Mleko matki to najlepsze co możesz dać swojej córce.

http://www.hafija.pl/2013/11/karmienie-piersia-w-ciazy.html
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Pią 1 Sie 2014, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku tej kobiety, dla mnie niesamowite było to, że można odstawić tylko jednego cycka język
Jest coś takiego jak LAM- naturalna metoda regulacji poczęć, która ma określone warunki do spełnienia, by mogła być uznana za skuteczną w jakimś stopniu. No to patrząc od "drugiej strony"- jeśli nie są spełnione, tzn. że potencjalnie płodność może wystąpić. Też warto poczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carla
guru
guru


Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3614

PostWysłany: Pią 1 Sie 2014, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:

Karolina, a czego sie boisz? Przy kp jest zdecydowanie "mniej roboty" niz przy karmieniu mm oczko


I zdecydowanie łatwiej jest uspokoić dziecko, uśpić.. ja dzięki kp mam parę godzin dla siebie, choćby na czytanie książek oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 1 Sie 2014, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu był post pomyłka oczko
_________________




Ostatnio zmieniony przez shadow's wife dnia Pią 1 Sie 2014, 19:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Pią 1 Sie 2014, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie pojawia się siara. Nie wiem czemu, poczułam się rozczarowana, że to już.
W dalszym ciągu myśl o karmieniu nie napawa mnie zbytnim entuzjazmem. Chociaż może wina też w tym, że u mnie żadna kobieta w rodzinie nie dawała rady karmic...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 1 Sie 2014, 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rashel, jak mi się jakieś wydzieliny pojawiały , np po nocy miałam ślad na szlafroku, płakać mi się chciało..... Nie przeszkadza mi nawet moje straszne brzuszysko. A patrząc na piersi..... wybucham płaczem w wannie Confused .... tak bym chciała, żeby całe moje ciało należało już do mnie i tylko do mnie Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Pią 1 Sie 2014, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Rashel, jak mi się jakieś wydzieliny pojawiały , np po nocy miałam ślad na szlafroku, płakać mi się chciało..... Nie przeszkadza mi nawet moje straszne brzuszysko. A patrząc na piersi..... wybucham płaczem w wannie Confused .... tak bym chciała, żeby całe moje ciało należało już do mnie i tylko do mnie Twisted Evil


Ja już zmoczyłam całą sukienke, i jak głupia zastanawiałam się, co ja na siebie do licha wylalam, że taka mokra chodze O.o
Wystarczy lekki ucisk i już idzie
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klodi87
maniak
maniak


Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1355

PostWysłany: Pią 1 Sie 2014, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire, MADI, agattt chyba nie chodzi o smak raczej o butelkę, próbowałam odciągnięte moje mleko jej dać, ale też popatrzyła na butelkę włożyła do buzi po czym zaczęła wrzeszczeć :/ jak dałam jej w końcu cyca to zjadła i poszła spać.
Asiulaaa019 tak wiem że można zajść w ciąże karmiąc aczkolwiek z jakiegoś powodu lekarz kazał odstawić wcześniej Alicję od piersi żałuję że nie zapytałam dlaczego. No i z drugiej strony załóżmy że zajdę w ciąże, Alicję będę nadal karmić piersią, ale w końcu będę musiała ją i tak odstawić a jak się nie uda to jak dwójkę karmićpytajnik Troszkę to ciężkie do zrealizowania tak mi się wydaje.
Nimfa tak miesiączka już jest, owulacja też jest uśmiech Tak się zastanawiam może jeszcze spróbuję z takim typowym kubkiem niekapkiem i jak to nie pomoże to poczekam faktycznie i jak będę już w ciąży to będę się martwić. Dzięki za linka nimfa poczytam, pomyślę jeszcze i zobaczymy co z tego wyjdzie. Do lekarza mam 100% zaufanie i nie chcę go zmieniać.
Elmuszka oo ciekawe muszę poszukać i poczytać w sumie to nigdy nie słyszałam żeby tak się dało. Zobaczymy może faktycznie tak można uśmiech

Dziękuję Wam bardzo za wszystkie rady, muszę wszystko jeszcze raz przemyśleć no i zobaczymy uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 1 Sie 2014, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klodi przepraszam, myślałam że Nimfa ten link wkleił dla Karoliny oczko Embarassed tak to jest jak się czyta z tel Embarassed
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Pią 1 Sie 2014, 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shadow's wife napisał:
Nie no, szczerze? 'zawiązać sobie biust bandażem ciasno' brzmi to dosyć drastycznie, ja bym nie ryzykowała...
Ale może lepiej niech się bardziej doświadczone, karmiące mamy wypowiedzą oczko


Nie rozumiem zdziwienia ;]

Ja po porodzie, dostałam skierowanie na zastrzyk hormonalny, mający na celu zakończenie laktacji.
Położna powiedziała, że strzeż boże, żebym ładowała w siebie takie ilości hormonów.

Chodziłam własnie obandażowana (zapomniałabym - piersi były też smarowane spirytusem mruga, położna pokazała mi jak masować piersi, żeby nie były twarde, i po kilku dniach miałam spokój oczko

To najnormalniejsza metoda zasuszania Very Happy moja mama, kuzynki, robiły to samo oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 99, 100, 101  Następny
Strona 71 z 101

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group