Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Karmienie piersią- rozmowy ogólne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 99, 100, 101  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klodi87
maniak
maniak


Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1355

PostWysłany: Sro 30 Lip 2014, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuje ten niekapek. Ale jak to nie pomorze to ja nie wiem co zrobię przecież muszę ją jakoś karmić. Myślałam że będzie to łatwiejsze Sad Flo rozumiem że nie przeszliście na mm w ogóle??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sro 30 Lip 2014, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klodi, a moze sprobuj swoje mleko jej podawac przez butelke, zeby sie do butelki szybciej przyzwyczaila, a potem przejdziesz na mm latwiej?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klodi87
maniak
maniak


Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1355

PostWysłany: Sro 30 Lip 2014, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To też jest sposób, popróbuję i w ten sposób. Dzięki za rady uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 31 Lip 2014, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klodi ja miałam identyczny problem...ale raczej Cię nie pocieszę. Co bym nie robiła, czego nie próbowała z niczego pić nie chciała. Dociak nie piła ani z butelki ani z żadnych kubków niekapków...z niczego, żaden smoczek, żadna butelka....
Wodę piła ze zwykłego kubka (szklanki) duraleksowej. kaszki łyżeczką. No pocieszenie dodam, że jak miała rok koleżanka chwaliła się, że jej córka sama z butleki pije, jak wtedy dałam Doci wodę w szklance i sama ją piła...maja satysfakcja bezcenna lol

Mleko moje w butelce nie pomogło, próbowałam nawet słodkiej granulowanej herbatki i też nic...głodem też ją próbowałam wziąć, Piotrek ją próbował karmić, no kompletne fiasko Twisted Evil
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klodi87
maniak
maniak


Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1355

PostWysłany: Czw 31 Lip 2014, 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nimfa to mnie nie pocieszyłaś faktycznie uśmiech czyli karmiłaś ją piersią, a można wiedzieć jak długo i kiedy całkowicie zrezygnowałaś z cyca? Wiem że Alicja jeszcze jest zdecydowanie za mała żeby jej nie dawać mleka.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Czw 31 Lip 2014, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miała 2 lata jak ją odstawiłam język samo odstawianie poszło bardzo gładko więc tym się nie ma co martwić.

a czemu musisz ją odstawićpytajnik? jak pisałaś to sorry, ale nie doczytałam.

Jeśli chodzi o laktację to ja przez około 2 tygodnie miałam widocznie nabrzmiałe piersi (normalnie wyglądały jak silikony lol ) żadnych leków nie brałam ani żadnych herbatek na zatrzymanie laktacji.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klodi87
maniak
maniak


Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1355

PostWysłany: Czw 31 Lip 2014, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to długo Dociaka karmiłaś piersią uśmiech Nie pisałam dlaczego muszę odstawić. Pewnie niektórym się to wyda głupie, ale chodzi o to, że chcemy z mężem starać się o rodzeństwo dla Alicji bo lepszego momentu już nie będzie, jeśli nie teraz to już pewnie w ogóle. I że tak powiem muszę do końca roku zajść w ciąże (o ile się uda). Gin na wizycie powiedział, że dwa miesiące przed zajście w ciąże musi być mała odstawiona od cyca i zakończona laktacja.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Czw 31 Lip 2014, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jakiś dziwny gin, bo karmiąc można zajść w ciążę, ale rozumiem determinację.
Nie przeszliśmy nigdy na mm i nie dziwię się, próbowałam tego sama i masakra w smaku, sam cukier.
To może w takim razie metoda z dnia na dzień będzie lepsza, jak będzie głodna to może się skusi na mleko. A może inne mleko? A jakieś soki czy coś z czego pije?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Czw 31 Lip 2014, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

florzak napisał:
To jakiś dziwny gin, bo karmiąc można zajść w ciążę, ale rozumiem determinację.

Mozna zajsc, ale pewnie jest to trudniejsze niz bez karmienia piersia oczko Poza tym ciaza+kp to duze obciazenie dla organizmu i lekarze zalecaja zakonczyc kp juz na poczatku ciazy. Bywa tez, ze organizm sam konczy laktacje wtedy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florzak
guru
guru


Dołączył: 12 Cze 2009
Posty: 5818

PostWysłany: Czw 31 Lip 2014, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa napisał:
florzak napisał:
To jakiś dziwny gin, bo karmiąc można zajść w ciążę, ale rozumiem determinację.

Mozna zajsc, ale pewnie jest to trudniejsze niz bez karmienia piersia oczko Poza tym ciaza+kp to duze obciazenie dla organizmu i lekarze zalecaja zakonczyc kp juz na poczatku ciazy. Bywa tez, ze organizm sam konczy laktacje wtedy.


Wiem:) To jest po prostu najrozsądniejsze podejście:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 99, 100, 101  Następny
Strona 69 z 101

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group