Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Problemy łóżkowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Inka83
guru
guru


Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2075
Skąd: z piekła rodem

PostWysłany: Nie 1 Lip 2012, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka89 napisał:
nheledore napisał:
ewka820 napisał:
Ja miałam inne problemy łóżkowe. Facet okazywał brak zainteresowania seksem. Chodziło chyba o to, że mam małe piersi. Przeszłam kurację ich powiększania i życie intymne się ustabilizowało uśmiech


Zajebisty pomysł! Zamiast wyrzucić z łóżka (i życia...) gamonia, który ma problem z seksem ze względu na mały biust (WTF!), iść na powiększenie piersi. Jakie to proste!

Nie no, serio myślisz, że ktoś się na to złapie? Rolling Eyes



Widząc takie wpisy, mam wrażenie, że powinni także oferować powiększenie mózgu. Może ktoś by się na to złapał oczko

ewelinko, to zakładasz, że ten mózg ma? Mały, bo mały, ale jednak? Wink Ja od razu pomyślałam o przeszczepie, bo jednak w zawartość czaszki wątpię. Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Nie 1 Lip 2012, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inko, wierzę nawet, że mój psiak ma jakiegoś małego fistaszka pod uszami, więc może i tu jest podobnie oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Sro 30 Lip 2014, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może wam babeczki ta bielizna pomoże reklama.ruda_wiewiórka ona na pewno rozpali zmysły waszego lubego, a wam da uczucie pewności siebie i własnej atrakcyjności.
polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 30 Lip 2014, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie debilne wpisy reklamowe to się sadziło ponad dekadę temu.

Nie ośmieszaj się.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niegapsię
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 55
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 30 Lip 2014, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hasło "kuracja małego biustu" będzie mnie prześladować za każdym razem jak zobaczę kogoś z małym biustem , jeszcze się zarażę.

Szlak mnie trafia jak ludzie sprawiają że ktoś inny źle się czuje by zarobić pieniądze. I jeszcze używają żargonu medycznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Pią 30 Kwi 2021, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto na pewno zaglądać na tego typu strony https://seksmag.pl/pozycja-na-lyzeczke-jak-wyglada-praktyczne-porady/ . Macie tam bowiem namiar na blog o seksie, gdzie jest sporo ciekawych i praktycznych artykułów, które mogą się przydać. Znajdziecie tam różne wskazówki i porady, które można wykorzystać we własnej sypialni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Nie 20 Mar 2022, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj maz mial taki problem.. wystarczylo brac odpowiednie tabletki oraz pozwolic mu szybko dojsc by pozniej pobawic sie dluzej uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnMar
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 165

PostWysłany: Pią 25 Mar 2022, 1:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co to za tabletki? one powoduja szybszy wytrysk czy potrzeba cos wiecej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Pią 25 Mar 2022, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niee one byly na uregulowanie testosteronu.. ogolnie kupilam kilka zabawek na superlove i z ich uzyciem mielismy 2 albo 3 podejscia do zabawy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilaEz
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 91

PostWysłany: Pon 4 Kwi 2022, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto tutaj sprawdzić własnie jak pisze poprzednik Valetta jest genialną propozycją sklepu w którym znajdziecie mnóstwo propozycji, jeśli chodzi o stylową i dobrze wykonana bieliznę damską w nowoczesnym wydaniu. Z resztą zaglądając do kategorii między innymi body koronkowe https://lovita.pl/collections/body-koronkowe jestem przekonana, że będziecie pozytywnie zaskoczeni propozycjami, jakością wykonania i też świetnymi cenami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Kobiety i mężczyźni Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group