Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Podróż poślubna - Teneryfa
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malutka239
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 59
Skąd: Jarosław

PostWysłany: Pon 13 Sty 2014, 19:01    Temat postu: Podróż poślubna - Teneryfa Odpowiedz z cytatem

Był ktoś z was na wyspie Teneryfa? Zamierzam się tam wybrać ze swoim przyszłym mężem w podróż poślubną. Póki co mamy upatrzony hotel Barcelo Santiago. Czy ktoś mi może napisać jakieś opinie na temat tego lub innego hotelu? Polecacie coś?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lonia
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Mar 2014
Posty: 7

PostWysłany: Sro 5 Mar 2014, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam kilka lat temu. Jako, że nie mam nie wiadomo jakiego porównania z innymi miejscami na świecie, to mogę nie być do końca obiektywna, ale dla mnie było super! Generalnie musisz wiedzieć, że północ jest prawie cały dzień zachmurzona, zaś południe słoneczne. Poza tym jest kilka ciekawych rzeczy do oglądnięcia, ale o tym możesz znaleźć w sieci, nie będę się rozpisywała. Ja ogólnie mogę polecićuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 5 Mar 2014, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Holidaycheck i milion innych stron z opiniami.. Naprawdę, jest to najdziwniejsze miejsce na znalezienie obiektywnych opinii.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cavessa
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2014
Posty: 1
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pon 17 Mar 2014, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa jak wyspa. Szczerze powiedziawszy, podróż poślubna jest tak specyficzna, że zawsze Ci się podobało - czy to Teneryfa, Kreta czy inne miejsce na Ziemi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
żonka
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 3

PostWysłany: Czw 20 Mar 2014, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cavessa napisał:
Wyspa jak wyspa. Szczerze powiedziawszy, podróż poślubna jest tak specyficzna, że zawsze Ci się podobało - czy to Teneryfa, Kreta czy inne miejsce na Ziemi.


Ja szczerze powiedziawszy nie zgodzę się z tym. Jeśli wyjazd będzie źle zorganizowany - czy z własnej winy czy zawali biuro podróży, hotel czy jeszcze coś innego to może to popsuć wyjazd nawet najbardziej pogodnym, szczęśliwym i zakochanym ludziom. Ja miałam słabe wakacje na przykład w polskich górach, kiedy okazało się (już po przybyciu na miejsce) że w hotelu zepsuła się winda, a my pokój na... 4 piętrze, zero balkonów, tarasów etc. jak chcieliśmy wyjść zapalić to na dół, nie zliczę ile schodów... Nie wspomnę już o kelnerze, jaki obsługiwał nas w hotelowej restauracji, bo tak nieprzyjemnego człowieka jeszcze nie widziałam nigdy i co najlepsze, w ogóle nie krył tego jest jest bardzo negatywnie nastawiony do większości gości.. Fakt faktem po wyjściu z hotelu od razu poprawiał się nam humor i było super, ale miny mieliśmy nietęgie za każdym razem jak stawaliśmy przed jego drzwiami...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sysunia789
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2014
Posty: 22
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 4 Kwi 2014, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne miejsce mi się podoba i sama bym chciała polecieć tam
_________________
magicznachwila.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Sro 14 Maj 2014, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zazdroszcze:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Ladybird15
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 39

PostWysłany: Sob 24 Maj 2014, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na Teneryfie i gorąco polecam! Jest wiele miejsc do zwiedzania uśmiech Zarówno tych romantycznych (polecam miejscowość Masca, można poczuć się jak w Ameryce Południowej, po prostu cudownie!), jak i bardziej rozrywkowych (Los Cristianos). Oprócz tego cudowna woda, czarny piasek i gurujący nad tym wszystkim wulkan El Teide Very Happy
Z tego, co dla mnie było interesujące to park ze zwierzątkami (http://www.loroparque.com/, gdzie można zobaczyć orki Very Happy) oraz smocze drzewo w głębi lądu. A jak sie jedzie nad wulkan to widoki są jak z kanonu kolorado!!
_________________
Miłość jest najważniejszą wartością w życiu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
farsa86
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lip 2014
Posty: 3

PostWysłany: Sro 23 Lip 2014, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też polecam Teneryfę! Z Wysp Kanaryjskich byliśmy jeszcze na Lanzarote - super!
_________________

fotograf ślubny kraków, wideofilmowanie ślubów kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Wto 29 Lip 2014, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na taką podróż warto zabrać takie gadżety jak na tej stronce reklama.ruda_wiewiórka które zawsze dodają pikanterii i jeszcze bardziej rozpalą wasze zmysły. A tak poważnie to bardzo fajną bieliznę tam mają i z bardzo dobrych materiałów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group